koji vam je hobi?

Shinoda:
Cheaf:
Shinoda:
Sto se tice mojih hobija...Hmmm... :?
S Bavim se filatelijom (sakupljanje markica), sakupljam limenke (to mi ostalo iz detinjstva, bilo mi zao da bacim sve te limenke), muzika (NARAVNO!!!)
Sport (fudbal i odbojka, ali samo rekreativno), vozim roshke i bicikl...and so on... :wink:
Filatelija???E to je dobro.Ja se bavim numizmatikom to jest skupljam stare novcice i papirne novcanice,pretezno iz nasih krajeva mada imam nekoliko primeraka papirnih novcanica Nemacke iz 1907 i 1908.A moj najstariji nocic je jedan rimski koji je star od prilike 2000 godina.A limenke sam i ja sakupljo,imadoh negde oko 40-ak koada.Takodje i paklice od cigara,ali to sam na zalost izgubio. 8)
Jao imam i ja jedan rimski, dobio sam ga od nekog prijatelja sto studira istoriju, bas je cool, ali meni se filatelija vise svidja zato sto se do markica lakse dolazi!!! :wink:
Ja kupujem novcanice na internetu. 8)
 
Svece ne volim da palim(one mirisljave) jer mi bude muka :shock: od mirisa
BTW,hobi mi je surfanje po netu,najvise forumu, kosarka rekreativno, i naravno gledanje sporta i neizbezno navijanje
Kao mala volela sam da precrtavam slike iz slikovnica, a posle da ih bojim. I sad imam te ,,radove''. Da nekom kazem da sam to ja crtala, odmah bi me primili da akademiju :lol:
 
Sto mirisljave stapice i sto svece???Pa u nekom sam takvom -tripu-,skupljam svece,stapice ne,imam ih previse :lol: kupila sam u turskoj neku kutiju od tresnje sa izrezbarenim zvezdama(kroz koji izrali dim)a dole je fioka za stapice..........ima i "zlatne"(znamo mi dobro da to nije zlatno)zvezde sa strane................ :) I LOVE ITTTTTTTTTT
 
joGooOOD:
Sto mirisljave stapice i sto svece???Pa u nekom sam takvom -tripu-,skupljam svece,stapice ne,imam ih previse :lol: kupila sam u turskoj neku kutiju od tresnje sa izrezbarenim zvezdama(kroz koji izrali dim)a dole je fioka za stapice..........ima i "zlatne"(znamo mi dobro da to nije zlatno)zvezde sa strane................ :) I LOVE ITTTTTTTTTT
Nisam znao da ima toliko obozavatelja sveca,pa ovde kod nas u Norveskoj ima na stotine oblika i boja.Znaci za vas bi to bio raj. 8)
 
jazz balet,izlasci,druzenje,zezanje.... :wink:

a nesto tipa markica,sveca,salveta....ne kapiram ljude koji to mogu da skupljaju :arrow: nikad ne bi mogla da skupljam jer sam u fazonu da bacam sve sto nije neophodno i "skuplja prasinu"...jednostavno kazem:sta ce mi ovo?i ako se nesetim neceg stvarno korisnog u roku od 0,5 sekunde leti u kantu...i naravno,nikad se ne pokajem zbog toga! 8)
 
slusanje muzike hobi? :shocked: pa meni je slusanje zike zivot, to znaci da je meni zivot hobi? :rollingeyes: :laughing: (8
paljenje sveca i stapica hobi? :shocked: e sad, da vam kazem da ste se malo presli kad ste to pomenuli.. pa vidite.. ja obozavam te stapice.. ja obozavam ceo indiski shop (8 elem.. ja kad odem tamo ne znam da izadjem (8 nego, ja imam dve vrste tih stapica, ali mi moji ne daju da to palim :crying: jer se nikome ne svidjaju.. jednom su mi dozvolili.. (((: ali posle ne.. mislim mogla bih ja da imam svoju sobu da palim, ali mi je u sobi i seka, a ona ih ne voli :crying: e sad (najgori deo) -> znate da u veselim 70im oni uz one ,posebne' kolace pale to :oops: :kjut: isto tako u jednoj seriji (neka glupa americka serija.. :rollingeyes: seticu se.... sedmo nebo! ha! :shocked: :embarassed:) dolaze neki stari prijatelji od tog oca, i oni kao neki rockeri (((: :laughing: i sad oni u svom kombiju zapalili te stapice (((: i onda su oni (ta porodica) pricali o tome kao da je to droga :shocked: i rekli im, cini mi se, da ugase :rollingeyes: (8
dalje.. hobi? hm.. ne znam sta tu spada.. ja cu da pisem sta volim da radim -> da sakupljam CD-e, da citam knjige, da idem na sajam knjiga sa caletom (to nije hobi.. ali nema veze.. volim jer onda kupujem knjige (8 ) ali ja kad kupujem knj. nkad ne kupujem neke koje su za citanje.. mislim tipa LOTR (to mi je prvo palo na pamet).. vec neke koje necu procitati i ostaviti (za to sluzi biblioteka) vec neke koje bi mi koristile nekako.. ma kontate vi, znam ja (8 (uh, mogla bih o tome do sutra.. dobro je da sam ziku presla u jednoj recenici (8 ); da visim na netu (8 .. jao ne znam sta da jos napisem... volim da sakupljam narukvice? :rollingeyes: :lol: ma nista od ovoga nijje hobi.. znam ja to.. ima jos sl stvari kao sto su ove napisane.. ali ne smem da pocinjem.. jer nema veze sa temom.. a ni necu vise sashu da nerviram (8
POZ

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Don't worry be happy ((:
PEACE
 
Hobi... Hmm..da krenemo redom:
Sviranje gitare (9 ipo godina), pevanje (u koje se ubraja pevnje glavnog vokala u bendu, solo pevanje i horsko pevanje), machevanje (disciplina, rapier, ponekad floret), plivanje (na Tashu u vechernjim terminima), crtanje skica i crteza (najcheshcje sa motivima epske fantastike i sexy golishavih dugokosih mushkih elfova :oops: ), uredjivanje web sajtova i foruma, pisanje poezije, proze i kratkih sastava (ajde da ih tako nazovem...), igranje raznih PC igrica (tipa UT2003, War Craft III, Frozen Trone, Counter Strike, Joan De Arc, Simpsons Hit and Run, Sven Bomwollen - sve tri edicije, Icy Tower, Mohrun, itd itd itd.), blejanje po gradu, i... ako bude bilo josh neshto ili se necheg setim dodacju. :wink:
 
Da li se zavalite pred tv?Upalite komp i igrate igrcu,surfujete na netu :wink: slusate muziku?setate....napisite sta vam je hobi,a da i da li koristite mirisljave svece,stapice?

do pre nekoliko sam trenirala odbojku a sad sam se prebacila na plivanje, hm sta jos.... kad imam vremena pisem pesme i naravno slusam Marchella obavezno!!!
Mirisni stapici, svece poenta??? :dontunderstand:
 

Back
Top