Koji stil GOTIVITE?

Koji stil oblacenja vam je najgotivniji?

  • Devedesete/Turbofolk

  • Hip-hop/Rap

  • Pop

  • Rock

  • Metal

  • Punk

  • Emo


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
*** ljudi nisam mogao svih da se setim... tezio sam da stavim samo najspecificnije.. Prva ideja mi je bila da stavim samo Punk i Metal.. a onda sma odlucio da malo prosirim...
I da... Tema nije "Stilovi oblacenja" Da je tema takva onda bi je brzo modovi zatvorili, ili prebacili na pdf "Moda"....

EDIT: Slobodno glasajte za Emo ako vam se svidja, niko vas nece pojesti ;)
 
ne svidja mi se nijedna odevna kombinacija koju si naveo, iz prostog razloga sto su sve veoma ogranicene.
rep sam stavila jer volim siru odecu, ali prvenstveno bih se izrazila da volim neki skate fazon..
a volim i taj neki rok fazon ali je za mene to mnogo uzi pojam..

e pa sad kad ti vec postavljas slike, postavicu i ja ono sto je meni gotivno..


asos-grey-tshirt.jpg

productimg1265647216489.jpg

white-green-t-shirt2.jpg

WM03HCLA_BluePlaid-250.jpg

99643465.jpg

41hnV1MTOKL.jpg

elwood-canvas-trousers-161080-17460_zoom.jpg

adidas-superstar.jpg

lens2363805_1231181468Yellow_Chuck_Taylor.jpg

Globe_Haslam_ChnLtBrn-2T.jpg



ne znam kako me nije mrzelo :)
 
*** ljudi nisam mogao svih da se setim... tezio sam da stavim samo najspecificnije.. Prva ideja mi je bila da stavim samo Punk i Metal.. a onda sma odlucio da malo prosirim...
I da... Tema nije "Stilovi oblacenja" Da je tema takva onda bi je brzo modovi zatvorili, ili prebacili na pdf "Moda"....

EDIT: Slobodno glasajte za Emo ako vam se svidja, niko vas nece pojesti ;)

Glasala sam za emo, pored toga sam htela i za rock da glasam, ali nažalost nije bilo one opcije gde mogu glasati za više stilova. :( But, never mind. ;)
 
Vec sam naveo da sam stavio samo stilove oblacenja koji predstavljaju svoju vrstu muzike...

i uz rep si stavio fiftija.
to smece koje se vrti na mtv-ju ne moze da prismrdi pravom repu.

ali dobro, ti tako dozivljavas sve to..tvoja tema..

i mislim da koliko god se ti trudio, ova tema ne bi trebalo da bude na pdf muzika.
 
*** ljudi nisam mogao svih da se setim... tezio sam da stavim samo najspecificnije.. Prva ideja mi je bila da stavim samo Punk i Metal.. a onda sma odlucio da malo prosirim...
I da... Tema nije "Stilovi oblacenja" Da je tema takva onda bi je brzo modovi zatvorili, ili prebacili na pdf "Moda"....

EDIT: Slobodno glasajte za Emo ako vam se svidja, niko vas nece pojesti ;)

Ja sam glasao za emo, taj stil mi je bas gotivan, ne mora svako ko fura taj fazon biti pederko a i rock mi je ok
 
20071019-marcha_zapatista_subcomandante_marcos.jpg


Awareness of the Zapatista Movement has also been raised due to support from bands such as Rage Against the Machine, Garotos Podres, Leftöver Crack, Brujeria, Anti-Flag, Immortal Technique, Manu Chao and Active Member.

Zap1.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top