Koji Milioner je bolji: SRPSKI ili HRVATSKI ???

Tarik je inteligentan, obrazovan, duhovit, talentovan, sposoban, odrzava atmosferu, spreman u svakom trenutku. Iznad svega Tarik je FRAJER. Zeljkovic je student geografije i daleko je od bilo kakvog voditelja. To sto je nas nama nikave veze sa njegovim voditeljskim poslom. Tarik moze bilo koji kviz da vodi i niko ne moze sa njim da se meri. 90% voditelja u nasoj zemlji je nepismeno i nema predstavu o tome sta znaci VODITI kviz i biti VODITELJ
 
nada bg:
Tarik je inteligentan, obrazovan, duhovit, talentovan, sposoban, odrzava atmosferu, spreman u svakom trenutku. Iznad svega Tarik je FRAJER. Zeljkovic je student geografije i daleko je od bilo kakvog voditelja. To sto je nas nama nikave veze sa njegovim voditeljskim poslom. Tarik moze bilo koji kviz da vodi i niko ne moze sa njim da se meri. 90% voditelja u nasoj zemlji je nepismeno i nema predstavu o tome sta znaci VODITI kviz i biti VODITELJ

E, svaka ti cast!!!
U potpunosti si u pravu!!!
Nasi voditelji su bas :evil: :evil: :evil:
POGLEDAJTE BEOVIZIJU!!!
Propast!!!
Suvise su ozbiljni!!!
Bolji je Milijunas!!!
 
Perast:
Anonymous:
Perast:
Anonymous:
Perast:
MILIJUNAS I MILIONER SU OK, ALI JE RUSKI RULET NAJJACI KVIZ!!!

da, ako ga vodi milan!
MA NE LUPAJ
IRFAN JE BRE ZAKON!!!

niiiiiiiiiiiije :twisted:

A sva fali Irfanu???
On je bas super voditelj, ali kviz diktira ozbiljnost...

milan vodi ruski rulet show, i zato ne treba da bude onako ustogoljen. irfan je isto dobar, ali previse ozbiljan!
 
Anonymous:
Perast:
Anonymous:
Perast:
Anonymous:
Perast:
MILIJUNAS I MILIONER SU OK, ALI JE RUSKI RULET NAJJACI KVIZ!!!

da, ako ga vodi milan!
MA NE LUPAJ
IRFAN JE BRE ZAKON!!!

niiiiiiiiiiiije :twisted:

A sva fali Irfanu???
On je bas super voditelj, ali kviz diktira ozbiljnost...

milan vodi ruski rulet show, i zato ne treba da bude onako ustogoljen. irfan je isto dobar, ali previse ozbiljan!

E, Tarik je zakon mada me bokji Milioner, jer je lepse izdanje i takmicari su bolji!!! A ruski rulet = 0
 
To što je Zeljković bio ispred Tarika po ocenama osnivača Milionera je zato što su oni voditelja zamislili kao nekoga ozbiljnoga koji pokušava nekoga da zbuni ali je po meni bolji voditelj koji se šali i pokušava pomoći.To je moje mošljenje i glasam za Tarika.A nacionalisti neka se nose!!!!!!!! :evil: :twisted:
 
Filip_Kraljevo:
Zanima me vase misljenje:
Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!
Oba su prevarantski smišljena (ko ume da gleda) a voditelji su tu sasvim sporedni likovi. Uostalom, već pljušte silne tužbe zbog prevara, falsifkovanja i naknadnih montiranja pitanja i odgovora, biće zabave. Ko danas tek onako poklanja milione, zgrće ih zahvaljujući onima koji naivno "bleje" u TV kutiju.
 
Espanol:
Filip_Kraljevo:
Zanima me vase misljenje:
Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!
Oba su prevarantski smišljena (ko ume da gleda) a voditelji su tu sasvim sporedni likovi. Uostalom, već pljušte silne tužbe zbog prevara, falsifkovanja i naknadnih montiranja pitanja i odgovora, biće zabave. Ko danas tek onako poklanja milione, zgrće ih zahvaljujući onima koji naivno "bleje" u TV kutiju.

opet pametujes? :twisted:
pa opet si u pravu!!! :wink:
 
Espanol:
Filip_Kraljevo:
Zanima me vase misljenje:
Da li je bolje BK izdanje ovog kviza (Zelite li da postanete milioner) voditelja Ivana Zeljkovica ili izdanje Hrvatske Radio Televizije (Tko zeli biti milijunas) voditelja Tarika Filipovica!
Oba su prevarantski smišljena (ko ume da gleda) a voditelji su tu sasvim sporedni likovi. Uostalom, već pljušte silne tužbe zbog prevara, falsifkovanja i naknadnih montiranja pitanja i odgovora, biće zabave. Ko danas tek onako poklanja milione, zgrće ih zahvaljujući onima koji naivno "bleje" u TV kutiju.

E, i ja sam nesto cuo o tome!
 

Back
Top