Koji je vas mobilni operater?

Kod kog ste mobilnog operatera?

  • Telenor

  • mts:

  • VIP


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
telenor krade kao lud jednom su mi ukrali čak 270 din. za 3 minuta razgovora a to sve da bi se napunili para da prave kojekakve tarife i promocije i popuste i zato sam sada koristim mt:s on je kao malo bolji ali ovaj novi vip što su su se ljudi napalili da je užasno jeftin ali on nece mnogo da dobije korisnika ne zato što je nov već je nepoznat i ljudi ga neće gotiviti.......
 
Telenor i VIP
Telenor :arrow: koristim vec godinama, zadovoljna sam njihovim uslugama.
VIP :arrow: koristim zbog pogodnosti...kupila sam karticu za 100 din. a dobila 1000 din kredita. Dva puta su mi duplirali kredit od 1000 dinara. Sada dodaju 50% na uplacen kredit. Sve je to super, jedino sto mi smeta je sto je mreza u totalnom haosu. Stalno se gubi signal, kad proveravam kredit obavestenje o preostalom kreditu stigne za oko 1h, izvestaj o poslatoj poruci takodje...
 
od kad imm tel od 7.razreda sam imala jedna 063br...ali kako sam krenula u srednju taj broj je masovno poceo da se deli po skoli,i sada imam 064,i zadovoljna sam.razmisljam da se prebacim na postpaid:)..imam i 069 i vise kartica 064(koje koristim za zezanje xe,xe)i taj 063 ne koristim g avise
 
I jedno i drugo i trece
... su lopovi

Koristim mt:s vec desetak godina
Smatram da su kao i sve drge mreze lopovi (barem su ovi domaci pa znamo kako mogu da nas zaj... :lol:), ali mi se 'ladno tri puta desio slucaj da mi iz cista mira povecaju kredit za oko 100 dinara, valjda neki bug ili sta vec.

Dok Telenor vazi za jednog od najskupljih operatera u Evropi,tako da :thumbdown:

Za VIP nisam mnogo upucen, znam da koristi Telekomovu radio mrezu, i nekako su mi mnogo naivni oni njihovi popusti i razne dzidza midze.
 
Za VIP nisam mnogo upucen, znam da koristi Telekomovu radio mrezu, i nekako su mi mnogo naivni oni njihovi popusti i razne dzidza midze.
ja ću ti odgovoriti i oni kraduckaju i postaju sve više bezobrazni.
455200533221551jelenje2jh3.jpg
 
Имам моб. телефон још од 2000. године и првих Мобтел prepaid бројева. И наравно самим тим разна искуства. И трудим се свом снагом да што мање будем Србин у смислу да не допустим да ме иста будала двапут кеца.... И зато је мој крајњи избор VIP
 
Имам моб. телефон још од 2000. године и првих Мобтел prepaid бројева. И наравно самим тим разна искуства. И трудим се свом снагом да што мање будем Србин у смислу да не допустим да ме иста будала двапут кеца.... И зато је мој крајњи избор VIP
veoma zanimljiv odgovor,... nažalost pun govana.:nono:
 
Ja sam izgubila 064 karticu..:lol:..Zato sam uzela neku VIP sto su moji kupili..Tada sam imala neke besplatne gluposti i sad je ponovo promocija,dobila sam 1000 besplatnih poruka..Malo me zeza.npr.neki put pokazuje da sam nedostupna,al ako nastave sa ovim promocijama i nije toliko lose..
 

Back
Top