Koji je najbolji muski parfem?

Parfemi se koriste u zavisnosti od prilike, raspolozenja, godisnjeg doba ili od osobe za koju se koristi.
Osnovno je da se koristi parfem koji ste dobili od te osobe, ako sa njom izlazite.
Ako je bas neki uzas smislite dobar izgovor, ja do sada nisam morao.:)

Leti koristim euforiju, a zimi one million, nekad code.
Takodje sam imao jedan no brand colonjsku vodu Cold steel koju sam voleo da koristim.
 
Parfemi se koriste u zavisnosti od prilike, raspolozenja, godisnjeg doba ili od osobe za koju se koristi.
Osnovno je da se koristi parfem koji ste dobili od te osobe, ako sa njom izlazite.
Ako je bas neki uzas smislite dobar izgovor, ja do sada nisam morao.:)

Leti koristim euforiju, a zimi one million, nekad code.
Takodje sam imao jedan no brand colonjsku vodu Cold steel koju sam voleo da koristim.

da mi je znati koja je ta zena koja ce ti zameri sto ne koristis njen poklon:lol:

- - - - - - - - - -

a nista lepse nego kad musko lepo mirise ali cu dovela zaliti sto nisam startovala lika.na ulici da ga pitam gde je parfem kupio jer je biooo najlepsi(msm parfemXD)...ilepsi su.mi.musi nego zenski muski su nekako jaci i duze traju i opojniji...
 
Poslednja izmena:
Naši parfemi su 99% razrjeđeni... meni je sestra kupila u Švici parfem (hebem li ga kako se zove, poznat je, stade mi mozak)... jednom kad prsnem drugi dan se osjeti...

Ja ih redovno kupujem kad sam na putovanju u Nemačkoj ili Austriji jer su (bili) povoljniji i u principu velike razlike nema...isti parfem relativno slično traje. Nema svaki istu postojanost neki izvetre posle dva sata neki drže ceo dan ali to je više do formule parfema. Mada ovde je sve moguće ne mogu isključiti...
Inače ko može da se dokopa originalnih testera od uvoznika,oni su uvek postojaniji.
 
Naši parfemi su 99% razrjeđeni... meni je sestra kupila u Švici parfem (hebem li ga kako se zove, poznat je, stade mi mozak)... jednom kad prsnem drugi dan se osjeti...

Ovaj moj la male je kao neka letnja edicija pa ga mozda ubija ovo hladno vreme mada mi se ni onaj iz 95te nije pokazao postojanim. Kroz par dana treba da mi stigne La Nuit pa cemo videti ako mi ni on ne bude postojan onda mi preostaje samo beli kuros :D
nd.5521.jpg
 

Back
Top