Koji je najbolji muski parfem?

nd.642.jpg
 
YSL Kouros, stari, beli. Neprevazidjen parfem ikada, cista esencija muskarca. Broj 1.
Broj 2. Ne postoji, posle Kouros-a jedno prazno mesto.
Dior Fahrenheit , cudo od parfema, neverovatna mirisna kompozicija. Broj 3.
Broj 4. Givenchy Gentleman - izuzetno muski parfem. YSL La Nuit - obara sa nogu. Dior Homme Intense - novije Diorovo cudo. Chanel Egoist - ubitacan. Joop Homme - ovaj je uveo revoluciju u muskim parfemima. Thierry Mugler-ov Angel Man - zapanjujuce otvaranje.
 
ej mislim da sam ovaj koristio oko 2006, tražim ga već dugo...e sad ne sjećam se da li je pisalo code na njemu, ali znam da je Armani,flašica je bila crne boje, plastična, kao nekakav dezodorans da je u pitanju, samo ravna nije bila tako zaobljena kao ta na slici, ludilo od mirisa...
e sad me zanima, jer blage veze nemam o parfemima, da li je to možda isti miris, isti parfem kao taj oko 2006-te što sam koristio...a da je samo ambalaža malo promjenjena..?
 
-eternity for men – calvin klein
-1 Million By Paco Rabanne
-Artisan by John Varvatos
-Burberry touch for men
-Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme
-Old Spice
-Bleu De Chanel
-Armani Code

Dodatak: prasak Duel Planinsko jutro-Omeksivac Duel Planinsko jutro ili Tide Alpine Fresh-Lenor Spring ili Persil Silan Freshness i Silan Mediteran to je tek raspamecujuca kombinacija.
Duel Đurđevak i omekšivač Soft Lotus - neprevaziđena kombinacija za produženu svežinu i miris.

Srce mi bude puno kad devojka ili drugarice kazu kako lepo mirisemo garderoba i ja :P
 
Koji je tvoj omiljeni (muski) parfem?

Ne koristim parfeme, nekako mi to gejasto. Ne volim ni kad se zensko "kupa" u parfemu. Da ne bih smrdoljao dovoljan mi je i obican dezodorans, napadni mirisi mi ne smetaju, ali nisam njihov promoter. Poznavao sam neku komsinicu, znaci kad se zena nagruva parfemom ladno na drugom spratu nanjusim oblak koji dopre iz prizemlja nakon sto ona izadje iz zgrade, svega nekoliko sekundi dok proleti stazom ispod je bilo dovoljno da zapahne prostor, a stalno je menjala sevce, samo sam cekao kad ce izaci u novinama da se neko od njih ugusio nakon seksa s njom. :lol:
 
ej mislim da sam ovaj koristio oko 2006, tražim ga već dugo...e sad ne sjećam se da li je pisalo code na njemu, ali znam da je Armani,flašica je bila crne boje, plastična, kao nekakav dezodorans da je u pitanju, samo ravna nije bila tako zaobljena kao ta na slici, ludilo od mirisa...
e sad me zanima, jer blage veze nemam o parfemima, da li je to možda isti miris, isti parfem kao taj oko 2006-te što sam koristio...a da je samo ambalaža malo promjenjena..?

Teško da je Armani Code išao u plastici ali ja ga koristim od 2010-te čini mi se tako da potpuno ne isključujem. Armani često ima crne flašice(emporio attitude...)
 
imam ih 38.neke iz inostranstva,neke par. kupio ovde.


hoces za zimu?
rl-polo-black-edt-125ml-sp-m.jpg


- - - - - - - - - -

Ne koristim parfeme, nekako mi to gejasto. Ne volim ni kad se zensko "kupa" u parfemu. Da ne bih smrdoljao dovoljan mi je i obican dezodorans, napadni mirisi mi ne smetaju, ali nisam njihov promoter. Poznavao sam neku komsinicu, znaci kad se zena nagruva parfemom ladno na drugom spratu nanjusim oblak koji dopre iz prizemlja nakon sto ona izadje iz zgrade, svega nekoliko sekundi dok proleti stazom ispod je bilo dovoljno da zapahne prostor, a stalno je menjala sevce, samo sam cekao kad ce izaci u novinama da se neko od njih ugusio nakon seksa s njom. :lol:
pffff gejjj
 

Back
Top