Koja osecjanja vam se "javljaju" kada cujete Grand Narodnjake

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
witchesbroom7:
Znas sta,ja sam prosla i kroz rani i kroz kasni tinejdz period,al' me niko nigde nije "vodio" sama sam odluchivala sta cju da slusham,ali sa druge strane meni su u vrticju pustali dechije pesmice
By the way ja ne slusham metal nego rock,a temu sam postavila upravo da bih videla koliko su mishljenja razlichita,i ukoliko se tebi ne dopada tema,pa ti onda nemoj ni da se ukljuchujesh u istu
Dusice, iz spejs satla se vidi da si postavila temu da bacas hejt a ne da cujes razlicita misljenja, inace naslovila bi je drugacije. I zasto si javljaju stavila pod navodnike, nauci se pismenosti. Da je tema bila UTICAJ MUZICKE INDUSTRIJE NA MLADE ili nesto slicno, pa jos i da ti poverujem da si htela da sprovedes malo sociolosko istrazivanje ali ti si se uhvatila za Grand k'o mutav za telefon. I pogodi, ni meni a verovatno ni vecini drugih ljudi se ne svidja kad u sred leta po najgoroj zdraci neka uspaljena buala ide po gradu u crnom od glave do pete i sa pustenom gustom i sprzenom kosom. Zamisli samo kako se doticna osoba oznoji pa smrducka. Vidis vi tzv. metalci i rokeri ste puni predrasuda i iskljucivi a to su najgore (ne)ljudske osobine. Ako neko nije uniformisan, a deklarise se kao roker i sl. odmah je pozer i fejker. A ti ako si stvarno izasla iz puberteta kao sto tvrdis trebalo bi da imas malo vise zdravog razuma i da kao sto tebi niko nije solio pamet ni ti drugima ne nameces svoje misljenje, u suprotnom ne ostaje mi nista drugo nego da verujem da je mozak prestao da ti se razvija u onom istom vrticu koji si spominjala : :!:
 
Po meni su pozeri oni koji se oblace po odredjenim supkulturnim pravilima(i ponasaju),a zapravo slusaju najgore djubre i komercijalu doticne supkulture i pri tom uveravaju u svoju superiornost sve druge koji izgledaju malo drukcije i slusaju nesto drukcije...

Koliko sam samo osoba videla da propagiraju recimo, anarhiju;oblace se kao pankeri/ke,a obozavaju Avril Lavigne,Green Day novi album i ostale novopecene pop-punk bendove...A kad ih pitas sta zapravo znaju o toj anarhiji,ne znaju ni da beknu...Ili o pocecima punka,ili bilo kog drugog zanra...To vazi i za sataniste,magove itd...metalce,rokere,repere,turbofolkerase,fensere,skinse...
A zato je svima najlakse da pljuju po ostalim supkulturama i njihovim pripadnicima misleci da se time pokazuje inteligencija,dobar ukus,superiornost,visok nivo obrazovanja...

treba dobro poznavati nesto da bi imali prava da to isto kritikujemo

sorry ako sam skrenula temu
 
difrent from others...:
vazno je pljuvati po neistomisljenicima:)8-)
1. Pise se DIFFERENT a ne DIFERENT
2. Sto se tice tvog problema sa kosom, predlazem vodu i sampon :-P
3. Nisam primetila da se bas svi gojazni ljudi znoje u tolikoj meri, ali ako te to bas toliko muci, predlazem da ides sporednim ulicama, kako ne bi ostavio svoje znojave tragove po prometnom putu. Moze, ne dao Bog neki kamion da se oklizne na njega i smota, pa da nastane tragedija. 8-)
4. Ako si toliko infantilan i glup da nemas nikakve argumente i da na sve odgovaras pljuvanjem, ne bi bilo lose da tvoja mama ubere prutic sa nekog drveta i da te upristoji. U suprotnom posalji nam tvoju sliku da znamo da rasirimo kisobran kad prolazis pored nas na ulici ;-)
 
pady:
1. Pise se DIFFERENT a ne DIFERENT
2. Sto se tice tvog problema sa kosom, predlazem vodu i sampon :-P
3. Nisam primetila da se bas svi gojazni ljudi znoje u tolikoj meri, ali ako te to bas toliko muci, predlazem da ides sporednim ulicama, kako ne bi ostavio svoje znojave tragove po prometnom putu. Moze, ne dao Bog neki kamion da se oklizne na njega i smota, pa da nastane tragedija. 8-)
4. Ako si toliko infantilan i glup da nemas nikakve argumente i da na sve odgovaras pljuvanjem, ne bi bilo lose da tvoja mama ubere prutic sa nekog drveta i da te upristoji. U suprotnom posalji nam tvoju sliku da znamo da rasirimo kisobran kad prolazis pored nas na ulici ;-)

suj mala nisi provela 2 sata na ovom forumu pa si nasla mene da prozivas....ali ajde zanima me tvoja pamet sta moze da iskombinuje
 
I da jos jedno... koliko ste mi smesni svi vi fancy...
Najvise mi idu na uqurac oni koji slusaju tu POP muziku a ni ne znaju sta je...
Jbt... POP je skraceno od Popular
A i Mozart, Betalsi, i jos gomila njih su bili popularni i jos uvek jesu...
Kako se neko od muzicara (novokomponovanih) usudje da kaze "Ja sviram POP"
Jbt... treba da prodje vreme i da vidimo dal' ce to uopste da bude popularno...
A sto se tice njih oni sviraju samo uqurcu...
Jos jedno...
Sto se tice domace muzicke scene ona je ko uqurac... I ja sada trebam samo da slusam domacu muziku da bih bio, jel'te patriota...
Ono sto je bilo, proslo je... ono sto je doslo, otislo je...

I jos nesto...
Sto se tice granda treba se pljuvati po njemu kao i po svakom main-stream sranju...
Uqurac!
 
Ууууу, обожавам Гранд! То је нешто најбоље што је могло да нам се деси. Нарочито ми се допадају неке нове вредности које пласира Гранд- авангарда у облачењу, понашању, инситирање на префињести, култури, васпитању. А тек начин изражавања, стил, образовање! Мало је певачица у свету које могу да се похвале како читају Толстојевског као наше Гранд диве. Па они дивни, поучни текстови, па начин интерпретације- уметност!

Императив Гранд продукције- укус. Сви савесни родитељи би требело да васпитавају децу у том духу. Лепо је данас видети на улици дечаке у ружичастим панталонама, разголићене девојчице на штикллама од 12 цм које маштају да постану предмет обожавања локалних бизнисмена, док им у глави одјекују узвишени стихови: ,,Направи ми сина под светлима казина''.

Још једна веома важна карактеристика Гранда је то што нeма предрасуда:
госпође које су пре две деценије изашле из климакса у кожним мини сукњама пружају нам јединствену прилику да уживамо у бизарним призорима.

Понекад се питам шта би се десило кад би укинули Гранд, колика би штета то била!
Зато: ,,Паори, јурииииииш.....!''
 
difrent from others...:
e to jew govor VELIKOG metalca

O,i metalci i fenseri i grandovci!!
Grand jeste dno dna nase(ne)kulture,steciste najgore vulgarnosti i prostakluka,seljoberstva,gluposti,to je opstepoznato,i svi koji imaju grama mozga sa nesto obrazovanja u stanju su da to primete...
Cinjenica je da se u vecini svetskih muzickih zanrova koji su danas rado slusani medju nama mladima nalazi makar delic onoga sto nas Grand sadrzi,i to je tuzno(sto neko malo pre napisa,jbs main-stream)...
A vi,''veliki'' metalci i vama slicni,ako stvarno mislite da ste superiorni,pokazite to na neki originalniji i dostojanstveniji nacin,a ne mlacenjem prazne slame i ponavljanjem kritika koje vec i vrapci na grani znaju,posto mi se cini da je ovo neka milionita tema u kojoj se iznova i iznova vrti pljuvanje po Grandu...Za pocetak,probajte samo da odgovorite na temu,posto ona glasi malo drukcije od onih,tipa ''sta mislite o...''
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top