Koga bi ste opalili sa forumu.Naravno:U mislima

strani placenik:
Onoj Sneznoj Kraljici treba 'skinuti krila', razbiti joj iluzije o muskarcima..


Bas ste fini i kulturni.
Inace....
Ja nemam krila. Niti mislim da ih imam.
Ja nemam iluzije o muskarcima. Pretpostavljam i kakvih ima, i na kakve sve nalecem. Ja imam iluziju o jednom muskarcu. Samo jednom. Ali, ne neke nerealne iluzije. Samo sam svesna toga da je bolji od mnogih koje sam u zivotu srela. Jedan od retkih ljudi koje postujem strasno i kojima se divim. A volim ga strasno mnogo…. Nije u Beogradu ovih dana….. Mnogo mi nedostaje…. :( Jedva cekam da se vrati.
 
Sto se tice teme…..
Ne znam zasto, prvo mi je kojote pao na pamet. :lol:
Salim se. Odavno sam ja prestala da se lozim na njega. Ako sam se ikada i lozila. :lol:
Slazem se sa onim sto je rekao goodday – NIKO odavde nije prisutan u mojim fantazijama. Imam ja osobu o kojoj cu da mastam, i sa kojom cu ostvariti svoje zelje.
A prevara je prevara, pa cak i u mislima.
Ali bih zelela da upoznam neke ljude, ali, pod drugim okolnostima… Najvise na svetu mrzim upoznavanje sa ljudima o kojima vec znas (i koji o tebi znaju) mnoge stvari…
 
Snezna_kraljica:
strani placenik:
Onoj Sneznoj Kraljici treba 'skinuti krila', razbiti joj iluzije o muskarcima..


Bas ste fini i kulturni.
Inace....
Ja nemam krila. Niti mislim da ih imam.
Ja nemam iluzije o muskarcima. Pretpostavljam i kakvih ima, i na kakve sve nalecem. Ja imam iluziju o jednom muskarcu. Samo jednom. Ali, ne neke nerealne iluzije. Samo sam svesna toga da je bolji od mnogih koje sam u zivotu srela. Jedan od retkih ljudi koje postujem strasno i kojima se divim. A volim ga strasno mnogo…. Nije u Beogradu ovih dana….. Mnogo mi nedostaje…. :( Jedva cekam da se vrati.

Ima vremena, odrasces :twisted:

Crveno sam obelezio nesto sto mi je totalno nerazumno... :shock:
 
Milow:
Snezna_kraljica:
strani placenik:
Onoj Sneznoj Kraljici treba 'skinuti krila', razbiti joj iluzije o muskarcima..


Bas ste fini i kulturni.
Inace....
Ja nemam krila. Niti mislim da ih imam.

Ima vremena, odrasces :twisted:

Crveno sam obelezio nesto sto mi je totalno nerazumno... :shock:

Ne razumem sta je tu nerazumno. 8)
Znam, ima dva smisla ta njegova izjava... Da ne letim i ne sanjam... I druga - da se promenim.... I da ne mislim o sebi kao o osobi koja je od drugih bolja. Ma, slicno je to...
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Isreno, najiskrenije, mislim da bi' prvo onu slatku malu, onu ruskinju... :roll:
...Jest' pomalo zivcana, ali takve su vrloo vatrene... 8)
...U mislima mi je i apotekarka. :) Mislim da je to zbog toga sto...smo isto godiste, a i broj 69... sam govori... :wink:
...Iskeno, najiskrenije, mislim na jos nekoliko slatkih, zenskih(divljih i divnih) likova... :roll:
...ISKRENO, NAJISKRENIJE... :?
... POTPUNO SAM ODLEPIO... :wink:

Kojote, razocaravas me.[/b]

Posto svi ocigledno misle da sam “Ruskinja” - ja – razresicu dilemu - ja - kao belo roblje...

Otkud znas da sam zivcana?

Ljudima je obicno potrebno mnogo vremena da vide koliko su mi slabi zivci


Kojote, duso moja….. Ovo ti ozbiljno kazem -


NAJLEPSA BEBA NA SVETU :?: :!:

MOJA BEBA SLATKA 8) :wink:
 
kojote:
Kojote, razocaravas me.[/b]
Posto svi ocigledno misle da sam “Ruskinja” - ja – razresicu dilemu - ja - kao belo roblje...
Otkud znas da sam zivcana?
Ljudima je obicno potrebno mnogo vremena da vide koliko su mi slabi zivci
Kojote, duso moja….. Ovo ti ozbiljno kazem -
:) NAJLEPSA BEBA NA SVETU :?: :)

MOJA BEBA SLATKA 8) :wink:


Mnogo si zao covek ponekad... :cry:
Ja-beba? Za tebe, verovatno - jesam beba.
Ne menjaj smisao mojim recima. Ljude cesto ironicno nazovem sa "duso moja".... To mi je postalo navika, ne ljuti se.
Da sam najlepsa beba.... Pricas napamet. Mada, ne mogu reci da si dijametralno pogresio...
 
Snezna_kraljica:
Mnogo si zao covek ponekad... :cry:
Ja-beba? Za tebe, verovatno - jesam beba.
Ne menjaj smisao mojim recima.
Ljude cesto ironicno nazovem sa "duso moja".... To mi je postalo navika, ne ljuti se.
Da sam najlepsa beba.... Pricas napamet. Mada, ne mogu reci da si dijametralno pogresio...


...Kao prvo, DOBRODOSLA U SVET ZENKICA... 8)
...Kao ostalo, mnogo mi bre nesto :? zvucis od kako si perforirana... :wink:


p.s.Nisi Ti jedina zenkica sa ruskim imenom na ovom forumu.Sto si se primila toliko :)
Nego, kad bolje razmislim... :roll:
 
kojote:
...Kao prvo, DOBRODOSLA U SVET ZANKICA... 8)
...Kao ostalo, mnogo mi bre nesto :? zvucis od kako si perforirana... :wink:


p.s.Nisi Ti jedina zenkica sa ruskim imenom na ovom forumu.Sto si se primila toliko :)
Nego, kad bolje razmislim... :roll:

Hvala, zAnkica sam ja bila oduvek...

Ja, zbunjena :? ? Nemoj da bude kao u onoj izreci...

Ne, nije to zbog perforacije, vec zbog toga sto se moj odnos prema forumu promenio. I moj odnos prema ljudima na forumu. A to sa perforiranjem nema veze. Jednostavno - dozlogrdilo mi je sve. 8)

KOJOTE! Ne mogu da verujem - upotrebio si rec - "primiti se" ! To je sasvim novi momenat...

A ko jos ima rusko ime ovde? Bas bih volela da znam... :P
 
Snezna_kraljica:
kojote:
...Kao prvo, DOBRODOSLA U SVET ZANKICA... 8)
...Kao ostalo, mnogo mi bre nesto :? zvucis od kako si perforirana... :wink:

p.s.Nisi Ti jedina zenkica sa ruskim imenom na ovom forumu.Sto si se primila toliko :)
Nego, kad bolje razmislim... :roll:

Hvala, zAnkica sam ja bila oduvek...

Ja, zbunjena :? ? Nemoj da bude kao u onoj izreci...

A STA TO :?: U KOJOJ "ONOJ" :?: :wink:


KOJOTE! Ne mogu da verujem - upotrebio si rec - "primiti se" ! To je sasvim novi momenat...

Nije.Mozda za Tebe.A i da jeste, ja upotrebih jednu,
a TI ODMAH DVE :) Poklapaco mala... 8)

A ko jos ima rusko ime ovde? Bas bih volela da znam... :P

AAAAAAAAAAAAAAAAA...ZINI DA TI KAZEM! :) :wink:
 
Incognito:
Dobro se ja izvukoh, a? ;)

Pa posto vi svi pokresaste druge, ostadosmo ja i moja draga blodika da se kresemo... u masti, i in vivo :mrgreen:

A vi samo sanjajte... ;)

P.S. Gazdo, ne zabrinjava li te cinjenica da simbol naj-seksipila na forumu polako gubite ti i moja draga? ... Vidim, apotekarka hoce 'na tron' ;) :lol:
Inco, druze, ne zabrinjava me ni najmanje... Naprotiv, izuzetno mi prija ova penzija...
Uzivanje u miru i tisini, na private, sa svojim dragim... :wink:
Ranije sam ludjela od pp-ova... Uzas... :?
 
kojote:
Ja, zbunjena :? ? Nemoj da bude kao u onoj izreci...

A STA TO :?: U KOJOJ "ONOJ" :?: :wink:
------------> * lud zbunjenog. Znas ti vrlo dobro na sta sam mislila.

KOJOTE! Ne mogu da verujem - upotrebio si rec - "primiti se" ! To je sasvim novi momenat...

Nije.Mozda za Tebe.A i da jeste, ja upotrebih jednu,
a TI ODMAH DVE :) Poklapaco mala...
8)

---------------> Naravno. Moja je poslednja. Posle mene - potop.

Uvek mi govoris "Ti" - sa velikim T. Znak postovanja?

Izvini, ali.... moram da primetim nesto. Danasnje poruke uopste nisu u tvom stilu. Tacke na kraju recenica umesto nedovrsenih misli koje se zavrsavaju sa ".......". Jako neobicno. Sta ti je?
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Ja, zbunjena :? ? Nemoj da bude kao u onoj izreci...

A STA TO :?: U KOJOJ "ONOJ" :?: :wink:
------------> * lud zbunjenog. Znas ti vrlo dobro na sta sam mislila.

KOJOTE! Ne mogu da verujem - upotrebio si rec - "primiti se" ! To je sasvim novi momenat...

Nije.Mozda za Tebe.A i da jeste, ja upotrebih jednu,
a TI ODMAH DVE :) Poklapaco mala...
8)

---------------> Naravno. Moja je poslednja. Posle mene - potop.

Uvek mi govoris "Ti" - sa velikim T. Znak postovanja? :arrow: Naravno.Sad mogu(KONACNO :roll: )
DA TE... :D :shock: :D :shock: :D

Izvini, ali.... moram da primetim nesto. Danasnje poruke uopste nisu u tvom stilu. Tacke na kraju recenica umesto nedovrsenih misli koje se zavrsavaju sa ".......". Jako neobicno. Sta ti je?[/
quote]

ZALJUBIO SAM SE! :) :) :)
I zato se, nekako cudno :? osecam...
SAV SAM NEKAKO :wink: :wink: :wink: :wink:
...POZUTEO OD LJUBAVI :) :wink
:
 
kojote:
Uvek mi govoris "Ti" - sa velikim T. Znak postovanja? :arrow: Naravno.Sad mogu(KONACNO :roll: )
DA TE...
:D :shock: :D :shock: :D
---------------> :P

Izvini, ali.... moram da primetim nesto. Danasnje poruke uopste nisu u tvom stilu. Tacke na kraju recenica umesto nedovrsenih misli koje se zavrsavaju sa ".......". Jako neobicno. Sta ti je?[/
quote]

ZALJUBIO SAM SE! :) :) :)
I zato se, nekako cudno :? osecam...
SAV SAM NEKAKO :wink: :wink: :wink: :wink:
...POZUTEO OD LJUBAVI :) :wink
:

Divno, divno! Bas mi je drago zbog tebe, i divno je vreme i pticice cvrkucu... Ma, raj na zemlji!
Idi jurcaj i uzivaj u ljubavi i prolecu umesto sto visis na ovom forumu...
 

Back
Top