KOCKAR?????

S_K_V_O:
raditi ono sto volis i iskoristiti svaki slobodan trenutak za to...kako to harmonicno zvuci...
tako bi mogao da se izrazi i onaj koji pije, pusi, drogira se, visi na netu, igra igrice po ceo dan...poenta je u tome da je sve navedeno stetno kada je preterano...i da postoji neka granica gde to prestaje da biva sporadicna zabava, a ta granica je svakako predjena kada se za takve aktivnosti koristi svaki slobodan trenutak. tako da me niko ne moze ubediti da ne postoji problem...u najblazem slucaju problem neodgovornog odnosa prema novcu...
a ko bi jos priznao da ne moze da se iskontrolise?
haug skvo...
slobodno vreme svakako a svaki slobodan trenutak bi i nemoguce bilo iskoristiti za kocku... ako bas nemate za sta drugo da se uhvatite nemam nista protiv da to bude ta rech-trenutak... nisam ja ovde da tebe ubedjujem ali isto tako ni da ti dozvolim obrnuto... tvoj sledeci komentar me zasmejava... :D problem neodgovornog odnosa prema novcu... hehe... problem KOGA i prema CIJEM novcu? sto se priznanja tiche ja ladno priznajem ono sto ne mogu da kontrolisem kod sebe ali medju tim stvarima nije kocka... pitanje je da li ti priznajes da pises o necemu o cemu u stvari nemas pojma sa aspekta nekog ko navodno zna?!
 
imam odbranjen doktorat na tu temu. :)
kako se meri znanje u toj oblasti? otkud ti znas da li ja imam ili nemam pojma? ja bih rekla da je u pitanju samo maliciozni komentar koji ima za cilj da omalovazi moje misljenje...a to nije lepo.
sto se problema tice...ako nisam bila dovoljno jasna u sta sumnjam u pitanju je tvoj problem prema tvom novcu (ili tudjem, sta ja znam ciji trosis)...to nije moja stvar, priznajem...ali je moje misljenje koje je iako upuceno tebi prevashodno imalo za cilj da osvetli moj generalni stav o ovoj pojavi...
ipak, s obzirom da se ti nisi prepoznala ni pod razno ja ti se izvinjavam zbog toga sto sam pogresila i dodajem da u tom slucaju nema potrebe da se toliko palis, jer ce onda tema da izgori...
 
S_K_V_O:
imam odbranjen doktorat na tu temu. :)
kako se meri znanje u toj oblasti? otkud ti znas da li ja imam ili nemam pojma? ja bih rekla da je u pitanju samo maliciozni komentar koji ima za cilj da omalovazi moje misljenje...a to nije lepo.
sto se problema tice...ako nisam bila dovoljno jasna u sta sumnjam u pitanju je tvoj problem prema tvom novcu (ili tudjem, sta ja znam ciji trosis)...to nije moja stvar, priznajem...ali je moje misljenje koje je iako upuceno tebi prevashodno imalo za cilj da osvetli moj generalni stav o ovoj pojavi...
ipak, s obzirom da se ti nisi prepoznala ni pod razno ja ti se izvinjavam zbog toga sto sam pogresila i dodajem da u tom slucaju nema potrebe da se toliko palis, jer ce onda tema da izgori...
ne radi se o malicioznosti jer ti komentarises nesto navodeci za primer mene... s kojim pravom i na osnovu cega? ovo drugo si dobro primetila i sama... prihvatam tvoje izvinjenje bez dodatka koji je suvisan nakon njega... :D :arrow: :-P
 
HELENA33:
jer ti komentarises nesto navodeci za primer mene... s kojim pravom i na osnovu cega?
Svi mi koji ucestvujemo u diskusijama imamo prava da komentarisemo sve sto u postovima pise sve dok je to uljudno i dobronamerno. Komentari o tebi licno su nastali iz tvojih postova u kojima o sebi govoris. Svi smo mi komentatori, a takodje i predmet komentara. Ako ti to smeta, nemoj govoriti o sebi licno i bice ok.
Pozdrav!
 
Harmony:
Svi mi koji ucestvujemo u diskusijama imamo prava da komentarisemo sve sto u postovima pise sve dok je to uljudno i dobronamerno. Komentari o tebi licno su nastali iz tvojih postova u kojima o sebi govoris. Svi smo mi komentatori, a takodje i predmet komentara. Ako ti to smeta, nemoj govoriti o sebi licno i bice ok.
Pozdrav!
sve dok ti komentari nisu "tvrdnje" nemam nista protiv... :)
 
Imam prijatelja koji se kocka...deset godina je to radio, a zena nista nije znala...sve do jednog dana kada je dosao lihvar po pare kod nje kuci...uvalio se do guse u dugove...sebe, zenu, dete...na kraju su prodali stan, i preselili se kod njegovih...tada su vratili osnovicu, a kamate, mislim da i dalje placa...supruga ga je podrzavala u "pokusajima" da se izleci, ali ti pokusaji nisu ni malo bili iskreni...i dalje je isao da kocka, a posle toga se bedno samosazaljevao kako je los covek i kako ne zasluzuje zenu i sina, i slicne pateticne stvari...nista nije poduzimao i ona ga je ostavila posle par godina agonije...on se sad navodno leci i moli nju da mu se vrati sa detetom...ona je izgubila svaku nadu...sve u svemu svi su jako nesretni...uzas...
 
bas kako si rekao, buntovnice....
ranije sam imala prvu komsinicu koja je bila krupije, tih prica bog nije cuo... do gaca, do batina, do izuvanja, zaklinju se u decu - i opet dodju... strasno.

a ja znam jednog kolegu, sada od preko 75 godina, koji se ceo zivot kockao, i to i u monte karlu, i u klubu penzionera :), i za stotine konvertibilnih hiljada i za pasulj, i - za divno cudo - nikad nije propao, dapace....:). mora biti da je bogatstvo prokockao, ali danas ima bar tri kuce, nekoliko stanova i ovde i na moru, par lokala, i ni slucajno se "ne vidi": on je i danas jedan otmeni matori chicha, sa sve leptir masnom i osmehom :).
no, mozda je tajna u tome sto je jevrejin....

E,ovo ti je super konstatacija??!!Pa i Vitni Hjuston je narkomanka,a vidi kako super izgleda!!?
 
idem redovno u kladionicu. kad kazzem redovno, mislim mahom vikendom.
ali stvarno ne mogu da kazzem da ostavljam neke pare.
igram minimalne tikete od 20es, 30es do 50es dinara.
pre neki dan sam rachunala, do sada sam vishe u plusu nego u minusu.
a i da sam u minusu ne bih se neshto potresla erbo mi je to jedini porok - nit` pijem vishe, nit` jurim mushkarce, nit` izlazim u grad, nit` se bavim konstantnim shoppingom.

sad, ne mislim da je to zavisnost iz prostog razloga shto onog trenutka kad znam da nema nishta da se igra ja ne idem u kladionicu. to jedno. drugo, igram samo fudbal, a ne daj shta dash - i kosharku i hokej i tenis i formulu. jok. samo fudbal. i znam da je ovo krizna godina - ni ep ni sp u fudbalu, al` nije kao da cu da crknem. :D
vishe volim da gledam fudbal nego da se kladim.
 
Šta reći ?!? Igram poker, godinama, po principu da je nedopustivo dozvoliti naivčinama da zadrže svoj novac, a tzv. igre na sreću prestaju to biti kada ih ja upražnjavam !!! :D
 
Citam komentare na temi o alkoholizmu i razmisljam koliko je slicno sa zavisnoscu od kockanja. Mislim da ljudi nisu svesni koliko je ovo rasprostranjen problem, koliko ljudi ide u kladionice RADI ZABAVE.

Problem je prilicno maskiran jer zavisnik nista ne unosi u sebe, ali mislim da su posledice jos strasnije od alkoholizna npr.

Znam puno oceva koji ce svojim sinovima reci da ne treba da se drogiraju, piju ili puse, ali ce u kladionicu otici zajedno.

Sta mislite?

Od klađenja u kladionicama čovek može da se odvikne.
 
Citam komentare na temi o alkoholizmu i razmisljam koliko je slicno sa zavisnoscu od kockanja. Mislim da ljudi nisu svesni koliko je ovo rasprostranjen problem, koliko ljudi ide u kladionice RADI ZABAVE.

Problem je prilicno maskiran jer zavisnik nista ne unosi u sebe, ali mislim da su posledice jos strasnije od alkoholizna npr.

Znam puno oceva koji ce svojim sinovima reci da ne treba da se drogiraju, piju ili puse, ali ce u kladionicu otici zajedno.

Sta mislite?

Još stare babe su govorile, svaki porok prođe ali kocka nikad...:neutral:

Iskreno se nadam i verujem da nije tako...

Sa mm-em sam prošla kroz užase kladionice, dok smo se zabavljali, i to je prvi i poslednji put gde sam bila rešena da ga ostavim, i tek kad sam se pokupila i zalupila vratima, i kad ceo dan nije znao gde sam, tad je prestao... da nije, danas verovatno ne bismo bili zajedno, ne verovatno nego sigurno... nije bilo lako odvići se ali uspeo je... više od 2 godine već ne igra... i ostavila bi ga istog trena kad bi ga videla u kladionici...;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top