КО СВЕ И ЧЕМУ УЧИ НАШУ ДЕЦУ?!

svaka čast ovoj profesorki :ok:njena obaveza je i da deci skrene pažnju da je ljudski život nešto najvrednije i na nivou celog društva a naročito na nivou pojedinca, taj "pojedinac je nekome jedino-sve na svetu
svaka joj čast što koristi svoju poziciju da deci postavi prave vrednosti



u svojoj zbunjenosti Hrvatsku si postavio za uzor.....ne čudi baš, zašto nisi za primer uzeo neku civilizovanu-demokratsku zemlju

zoran.dj1970;12791785]

slučaj generala Trifunovića je BIO velika sramota za Srbiju, pravosnažnom presudom čovek je oslobođen ostalo je još da mu se država oduži za svu patnju i duševnu bol, koja mu je naneta montiranim procesom......dobro je da i to deca znaju, u ovom slučaju da je PRAVDA SPORA ALI DOSTIŽNA!
!

e ovde te baš "ponelo gradivo...uvek ima prostora da sam svoju decu učiš "ubi pedera....šutni u doope...a postoje i one idiotske parole (koje se kod kuće nauče) "Nož-žica....."Ubi zakolji.....
ŠKOLA TREBA DA IMA TU ULOGU DA ISPRAVLJA TE DEVIJACIJE U DRUŠTVU koje je već toliko *obolelo, gde je glavni rezon "Ako ne slušaš Mileta Kitića onda si narkoman" :dash: !
[/QUOTE]

To NN lice je obrazovano i položilo je državni ispit za rad sa decom i bilo je krajnje vreme da se raskrsti sa uticajem dnevne politike na obrazovanje
ps.Spašavanje stotine mladih ljudi koji su UVUČENI U RAT nije DNEVNA već ŽIVOTNA-VEČITA TEMA

prošlo je vreme kada je bilo dovoljno da si pismen i član KP pa da budeš učitelj.......davno prošlo vreme
pluskvam perfekat!!!

sad si i Ameriku uzeo za primer a ja mislila da si ti "patriota-promoter..:zcepanje:
izvine ...pogrešna procena....na američko školstvo nema zamerke (troje dece mog brata jedinog se tamo školuje-studira) a o Evropi da ne pričam.da li si čuo da se u Nemačkoj glorifikuje Hitler i Treći rajh.......naravno NE već se i te kako osuđuje


ps.Ovo je ozbiljna tema

Свако у своја четири зида нека учи своје дете шта хоће, и никада дете нећу учити да убије некога или сл. (пошто код Вас НВО има само Црно и Бело), али НИКО нема право да злоупотребљава поверену обавезу да децу учи у складу са планом програмом, који одсликава неке опште прихваћене ставове у неком друштву!



smanji doživljaj, obuzdaj svoje strasti...:zcepanje:
deca se moraju naučiti da ispravno postave prioritete a posebno zbog toga šta ih kod kuće uče

o drago mi je što ti je to jedina zamerka
trebalo je samo da klikneš razmak ali....kako odoleti prilici da se prikažeš u svetlu u kom sanjaš da budeš...siroti Mito :zcepanje:


misliš na generala Trifunovića ili opet koristiš priliku :zcepanje:

slažem se...pod uslovom da im počasni član Kristijan ne održi neko predavanje

:spam::spam::spam::spam::spam::spam:
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

*pošteno i objektivno......ma...važno je da si se dočepao funkcije
:per:

nema nista gore, no kad se zensko mijesa u politiku...:dash::dash::dash::mrgreen:
 
Znam, nego hocu da mi kazes gde si cuo takvu budalastinu. Stalno te lazu, eremito, sto i nije narocito tesko.

Прво, прочитао сам, друго чуо сам од једног неуропсихијатра кућног пријатеља мојих маторих(сада покојни др Милинко Бјелогрлић) - који је причао да су то људи знали још пре много векова јер су на фресци "Христос истерује демоне из душевно оболелог човека" одувек знали да тако насликају очи код лудака. Значи, када те гледа право њему зенице нису на средини него подигнуте испод горњег капка тако да видиш испод зенице део беоњаче. Треће са медицинског аспекта не могу да објашњавам из напред наведених разлога.
 
Прво, прочитао сам, друго чуо сам од једног неуропсихијатра кућног пријатеља мојих маторих(сада покојни др Милинко Бјелогрлић) - који је причао да су то људи знали још пре много векова јер су на фресци "Христос истерује демоне из душевно оболелог човека" одувек знали да тако насликају очи код лудака. Значи, када те гледа право њему зенице нису на средини него подигнуте испод горњег капка тако да видиш испод зенице део беоњаче. Треће са медицинског аспекта не могу да објашњавам из напред наведених разлога.

E, nemoj da se "ukopavas" sve vise, bolje ovde stani.

P.S. Jel' su cuo za gusavost? Nisi. E, to je fizicka bolest, ne psihicka.

P.P.S. Za tvoju informaciju, neuropsihijatri odavno ne postoje.:rotf::rotf::rotf::sad2:
 
prošlo je vreme kada je bilo dovoljno da si pismen i član KP pa da budeš učitelj.......davno prošlo vreme
pluskvam perfekat!!![/B]

Na neviđeno, bez čitanja, podrška za alergičnu... 100% je u pravu....

I ja uocavam na nevidjeno :mrgreen: posto mi ne pada na pamet da citam gluposti, al zapalo mi za oko dok sam preletala stranu :dash: :zcepanje:
 
E, nemoj da se "ukopavas" sve vise, bolje ovde stani.

P.S. Jel' su cuo za gusavost? Nisi. E, to je fizicka bolest, ne psihicka.

P.P.S. Za tvoju informaciju, neuropsihijatri odavno ne postoje.:rotf::rotf::rotf::sad2:

Ахаха... какве везе са расправом има ГУШАВОСТ... ***... о, Боже ме сачувај каквих ликова има овдИ...:lol:
 
Ахам... јесте, баш си паметна, нарочито ако ниси до сада сазнала да је психологија као научна дисциплина свој живот започела у 19. веку...:per:

off:

Da, ali psihijatrija ne moze bez psihologije, na njoj se bazira.
1525493.gif
1164109.gif
 
Ахаха... какве везе са расправом има ГУШАВОСТ... ***... о, Боже ме сачувај каквих ликова има овдИ...:lol:

Bazedovljeva bolest ili gusavost daje iskolacene oci, izmedju ostalog, ako nisi znao. I ne brukaj se vise!:evil:

Em sto ne znas o cemu pises, em kad ti neko ko zna kaze, ne usvajas!
 
Да ли ико контролише шта се ради у нашим школама!

Niko i zato i ja teram po svom! Koliko ima kretena koji od dece prave debile i usmeravaju im misljenje po direktivi vanskolskih fantoma, toliko ima i nas koji to raskrinkavamo i ucimo ih da misle svojom glavom i da budu svesni svog nacionalnog identiteta koje god da su nacionalnosti i da izgrade kriticku distancu prema svemu sto cuju i od profesora i na medijima.
 
Ахам... јесте, баш си паметна, нарочито ако ниси до сада сазнала да је психологија као научна дисциплина свој живот започела у 19. веку...:per:

Da,i razvila se. Nemoj sa mnom o psihologiji, eremito. I en svrstavaj ljude koji su psihicki oboleli u opsednute.
 
off:

Pazi, moj rodjeni brat je neurolog. I sad ce meni neki Mita da prica o psihologiji i psihijatriji, kad sam sve njegove udzbenike iz interesovanja iscitala svojevremeno, i sto svakodnevno leci i takve slucajeve.
1525493.gif
:dash:
А твој Брат..баш све зна..де га убаци у политику...и какве везе има неурологија са психологијом и психијатријом?

Неурологија је медицинска дисциплина која истражује структуру, функције и болести нервног система.
 
:dash:
А твој Брат..баш све зна..де га убаци у политику...и какве везе има неурологија са психологијом и психијатријом?

Неурологија је медицинска дисциплина која истражује структуру, функције и болести нервног система.

Ali moraju da znaju psihijatriju kao slovo "A"!:cool:

Jer je to nekad bila jedna oblast i zvala se neuropsihijatrija.

Sada je podeljena na neurologiju i psihijatriju, ali svejedno, i dalje uce isto.:cool:
 
Ali moraju da znaju psihijatriju kao slovo "A"!:cool:

Не, они се баве ФИЗИЧКИМ обољењима..
Када психијатар утврди да је физичко обољење...шаље се њему...
:)

Није била...једна област...

Неуропсихијатрија је психијатријска дисциплина која проучава неуролошке основе психичких обољења и поремећаја понашања.
 
off:

Da, ali psihijatrija ne moze bez psihologije, na njoj se bazira.
1525493.gif
1164109.gif


:rotf:

Е... мислим да је време да узмеш лекић...

Психологија је друштвена наука за већину. Твој пријатељ је лупио "к'о маче са тавана" да психијатри прво завршавају психологију па медицину, којешта...
 
Naravno da ne. Ali psihijatrija koju uce da bi postali lekari i specijalisti bazira se na psihologiji i oni mora da je znaju prilicno dobro.:)

P.S. A za "lekic" ne brini, ima nesto drugo sto treba prvo da se uzme (za neupucene).:zper::rumenko:

Је л' ти уопште читаш шта пишеш и сада и раније - погледај шта си тврдила пре неколико постова.

Не може да се базира психијатрија на психологији јер је ова друга далеко млађа друштвена наука настала у 19. веку......

Можда има додирних тачака КЛИНИЧКА психологија али такви људи испред свог имена имају: др
 

Back
Top