Ko o cemu, mlohavi o duvanju.......

goxy:
Vis da me nema:wink:....Svratio da vidim sta radi skvadra, vidim nema promena, iste pricice.....Mozda svratim jos neki od ovih dana:cool:
Jel bilo lepo u Turkistanu???:)
Pametno, samo uči-sve će ti se vratiti posle 35 godina rada :grin: :grin:
bilo je fantastično...a kako drugačije može biti kad ideš sa dve žene, gledaju te Turci kao Boga :grin: :grin:
 
Cossack:
Lik javno podrzava Ustase, prica kako stampa plakate podrske zlocincu Gotovini i samo sto nije rekao da je ustasoid, a neki nas iz Novog Sada, Podbare se zeza sa njim tipa gde si sta radis.
Nesto mi ovde nije normalno.
ha, ha, ha....koji si ti lik :grin: :grin: :grin:
ti si nešto debelo pobrkao na ovom forumu...jesi ti siguran da pričaš o istom čoveku sa kojim sam ja ćaskao :shock:
 
svetolik trpkovic:
u pravu je Koza ko zna ko je taj Goxi sigurno je zubima klao srpsku nejac :mrgreen: :mrgreen:
ma pobrkao ga sa nekim od ovih naših zapadnih susjeda...Goxy štampa majice sa Govnovininom slikom, pa kome ih prodaje, Pop Lazićki i Radeti :shock: :shock: :grin: :grin:
Mislim, ljudi nekad ne razmišljaju ni najmanje, a opale sve u 16
i pazi citat, "neki naš iz Novog Sada, to mi sumnjivo" :grin: :grin:
kažem ja, ubio ga poraz u polufinalu od Noleta i sad bez kompasa :grin: :grin:
 
Cossack:
Lik javno podrzava Ustase, prica kako stampa plakate podrske zlocincu Gotovini i samo sto nije rekao da je ustasoid, a neki nas iz Novog Sada, Podbare se zeza sa njim tipa gde si sta radis.
Nesto mi ovde nije normalno.

hehe...mnogo toga ovde nije normalno ali teme o tome se zaključavaju...'ebi ga... :roll:

I k'o što rekoh mnogo njihA se potpisuje da su iz Vojvodine iliti NS..." Tko" bi ga znao zašto.... :mrgreen:
 
Cossack:
@filatelista
Jedini ko je DEBELO pomesao si ti.
Pogledaj sta lik pise po forumu pa onda nesto reci, za pocetak se zapitaj da li JE TO NORMALNO.
Nisam rekao da je GOXY onaj sto stampa plakate i NE KENYAJ VISE MOLIM TE, samo to i radis

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=4739158&postcount=134
a za koga si ovo rekao, ako ne za njega

pošto ti je data prilika da proveriš te svoje optužbe i elegantno se izvučeš, a ti i dalje kao volina juriš u futoški kupus.
nađi i postuj ovde te postove gde je podržavao ustaše.
a pod broj dva, ima jedan koji je čini mi se banovan sa sličnim nikom i to nije ovaj Goxy
otrezni se pre nego što kreneš da optužuješ ljude po forumu. :evil:
 
Cossack:
Lik javno podrzava Ustase, prica kako stampa plakate podrske zlocincu Gotovini i samo sto nije rekao da je ustasoid, a neki nas iz Novog Sada, Podbare se zeza sa njim tipa gde si sta radis.
Nesto mi ovde nije normalno.
Ja sam Covek Sremac :) ......Siroke duse :D ......Otvorene za sve.....Vas problem je sto ste kao na iglama, pa vas najmanje varnica zapali :shock: ......Samo pazite da skroz ne izgorite ;) ......Nije politika, a posebno ona virtualna vredna toga :roll: ......Blagodarim na strpljenju :p .........
 
goxy:
Ja sam Covek Sremac :) ......Siroke duse :D ......Otvorene za sve.....Vas problem je sto ste kao na iglama, pa vas najmanje varnica zapali :shock: ......Samo pazite da skroz ne izgorite ;) ......Nije politika, a posebno ona virtualna vredna toga :roll: ......Blagodarim na strpljenju :p .........

I Krajisnici su izgleda bili na iglama... ili je mozda nesto drugo u pitanju.

Za razliku od vecine forumasa ja sam malo "catovao" sa tobom pa te ne znam .
Vrlo sam osetljiv na ovakve stvari tako da je pravo cudo sto nisam raspalio po svima ovde, a kamoli onakva rekcija.
Onakve provokacije su stvarno bezveze, u najmanju ruku. Nemoj vise da varnicis, ta tema je itekako zapaljiva.
Kraj price.
 
inagadadavida:
Dakle , obozavaoc duvanja u limenu trompetu, Voja mlohavi, je nakon proslogodisnje gluposti :" Ko ne razume Guchu, taj ne razume ni Srbiju", i ove godine skoknuo do doticne selendre, i nakon pogace i casice rakije, ponudjene za dobrodoslicu, ponovo zakovrnuo pospanim okicama, i odvalio novu antolosku izjavu, kako je Guca , ovih dana prestolnica Srbije??? :shock:

Inace, tamo se i dalje vrte peceni volovi na raznju, dok neki drugi volovi, zapenusano skacu sa flasom u ruci slusajuci raspomamljeno , vidno drogiranog Bregu, koji onako ubiven ne zna ni u kojoj je drzavi , a kamo li sta svira......nikom to ne smeta, pa ni nacionalnoj televiziji , koja ceo dan uzivo prenosi najprimitivniji i najprizemniji oblik opstenarodnog pijancenja, i krkanja uz povracanje i mesanje debelim stomacima............na srecu nekih od nas, a na zalost onih kojima je vrhunac estetike praseca glava sa jabukom u ustima, nasi teniseri su u finalima ATP turnira, pa je direktni prenos palanackog , nacionalnog praznika iz "glavnog grada Srbije"
prekinut bar dok Novak i Ana ne oderu one pacere sa druge strane mreze......

Posle mozete ponovo da se odate derneku uz pivo i prase, a sve sa voljenim Vojom , nekrunisanim kraljem Guche i gluposti.........


What's up with that?
 
inagadadavida:
Dakle , obozavaoc duvanja u limenu trompetu, Voja mlohavi, je nakon proslogodisnje gluposti :" Ko ne razume Guchu, taj ne razume ni Srbiju", i ove godine skoknuo do doticne selendre, i nakon pogace i casice rakije, ponudjene za dobrodoslicu, ponovo zakovrnuo pospanim okicama, i odvalio novu antolosku izjavu, kako je Guca , ovih dana prestolnica Srbije??? :shock:

Inace, tamo se i dalje vrte peceni volovi na raznju, dok neki drugi volovi, zapenusano skacu sa flasom u ruci slusajuci raspomamljeno , vidno drogiranog Bregu, koji onako ubiven ne zna ni u kojoj je drzavi , a kamo li sta svira......nikom to ne smeta, pa ni nacionalnoj televiziji , koja ceo dan uzivo prenosi najprimitivniji i najprizemniji oblik opstenarodnog pijancenja, i krkanja uz povracanje i mesanje debelim stomacima............na srecu nekih od nas, a na zalost onih kojima je vrhunac estetike praseca glava sa jabukom u ustima, nasi teniseri su u finalima ATP turnira, pa je direktni prenos palanackog , nacionalnog praznika iz "glavnog grada Srbije"
prekinut bar dok Novak i Ana ne oderu one pacere sa druge strane mreze......

Posle mozete ponovo da se odate derneku uz pivo i prase, a sve sa voljenim Vojom , nekrunisanim kraljem Guche i gluposti.........

ovo je uticaj Petra Lukovica na smanjenu aktivnost mozga
 
Cossack:
I Krajisnici su izgleda bili na iglama... ili je mozda nesto drugo u pitanju.

Za razliku od vecine forumasa ja sam malo "catovao" sa tobom pa te ne znam .
Vrlo sam osetljiv na ovakve stvari tako da je pravo cudo sto nisam raspalio po svima ovde, a kamoli onakva rekcija.
Onakve provokacije su stvarno bezveze, u najmanju ruku. Nemoj vise da varnicis, ta tema je itekako zapaljiva.
Kraj price.
You re not a brother....You're not a friend...I dont wanna know you, or what you do 8-) ...
al_pacino_godfather.jpg
....
 

Back
Top