Ko je za vas prava seks bomba?

POP Mare:
ms:
joj...mila majko... :? ..kad sam samo videla jednog tipa...ili klinca.....sto se navukao na CECU....ali ga pretera bre....ima njene slike svud po sobi....sve isecke iz novina....decko odlepi za njom.... :D

jos je i imitira.... :shock:

jeste li vi nekad otkacili tako za nekom pevackom seks ikonom....bar u mladosti.... :wink:
Ja ne ali bih sa Ksenijom Pajcin i dan danas.... 8)

I ja bih isto.
 
Sta bre moze????? :lol:

Za mene sex bomba mora da ima obline (bujnije grudi i lepo izvajane kukove i guzu) , a sto se tice muskaraca , volela bih da posedujem sledece (ne nuzno ovim redom):

Benicio Del Tora, :P
Sean Penna, :P
Nicolas Cagea, :P
Kevin Bacona :P i naravno
Russel Crowa :P !
Sve muskarcina do muskarcine, bre! :wink:
Aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh! :lol:
 
divlja-u-srcu:
Sta bre moze????? :lol:

Za mene sex bomba mora da ima obline (bujnije grudi i lepo izvajane kukove i guzu) , a sto se tice muskaraca , volela bih da posedujem sledece (ne nuzno ovim redom):

Benicio Del Tora, :P
Sean Penna, :P
Nicolas Cagea, :P
Kevin Bacona :P i naravno
Russel Crowa :P !
Sve muskarcina do muskarcine, bre! :wink:
Aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh! :lol:

Nisi video celu poruku! :lol:
Ja bih sa Monikom, bez zezanja! :lol:
 
divlja-u-srcu:
divlja-u-srcu:
Sta bre moze????? :lol:

Za mene sex bomba mora da ima obline (bujnije grudi i lepo izvajane kukove i guzu) , a sto se tice muskaraca , volela bih da posedujem sledece (ne nuzno ovim redom):

Benicio Del Tora, :P
Sean Penna, :P
Nicolas Cagea, :P
Kevin Bacona :P i naravno
Russel Crowa :P !
Sve muskarcina do muskarcine, bre! :wink:
Aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh! :lol:

E... Toga nije bilo malopre. :P :lol: Ma, ok. Mada: Nicholas Cage?!! Fuj! Bljak! :roll: :lol:

Ja bih sa Monikom, bez zezanja! :lol:

Vazi. ;) Reci cu joj ja za tebe kad je budem video, pa ako bude htela da proba trojku, javicu ti. :P :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top