Ko je tu sada bolid???

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
ZoricaS.:
@Aleksej...nisam bas najbolje shvatila tvoju provokaciju...

kako ne nasedas kad te neka ubedila da ceka nekog baju, koliko rece? godinama?

neogeo jeste razumna i normalna, ali je vrlo jasno po njenoj slicici da ona nikako ne moze da poznaje nekoga duze od 18g., jer ni sama nema vise, zar ne?


Nije to nikakva provokacija.

JA ti samo objasnjavam da znas da zene godinama imaju iste izgovore tipa "znas sladak si ti ali ja imam decka" pa ne mislis valjda da su muskarci toliko bolidi da svi poveruju???

Ako joj se ne svidjam zbog necega ili ako nece da se yebe, neka tako kaze ili nek smili nekoi malo originalnmiji izgovor.

Neogeo ima vise godina od 18, da se kladimo?
 
neogeo:
Jooooj, pa zar izgledam ko da imam 18!! Imam vise!!!!!!!!! 2...


KO sto rekoha :lol:

Psihologue:
Aleksej ko te samo toliko natrovao?

Prijatelju zar mislis da me je neko natrovao??????

To sve sto pricam zi iskustva ljudi koje sam video i licnog iskustva, i samo to i uvek to.

latica:
Jao Aleksej ti si garant jako emotivan tip koji se zbog toga sto je bio povredjivan,jako natripovao.Hmm a da ti nadjem neku finu drugaricu :)


MOzda si u pravu, voleo bih da me ipak upoznas pre nego sto bilo sta kazes.

Moze drugarica, ja sam uvek za, pa nisam je neki kreten, bre ja sam normalan decko.........

Ako si za uvek se mozemo dogovoriti.:)
 
meda_bica:
Koje sam ja god. to nema nikakve veze.svaka ce ti reci isto.

ja ne mrzim mladice samo sam se u svakog do sad razocarala.

a ti kao nemas platonsku ljubav iz mladjih dana?


IMa jako veze jer nisi jos upoznala zivot, ljubav i sex kao neki stariji, znam da mislis da jesi, i ja sam u tvojim godinama. Veruj mi.
 
goldfish:
pa valjda i za kres varijantu treba da se skapirate, da postoji neka hemija :shock: :shock:
ne znam mozda sam staromodna :?
Nisi staromodna... to je ispravno razmisljanje... poenta jeste u emocijama i osecanjima... a kres onda doje vrlo lako i bude extra dobar... Samo treba doci do te hemije a to je tesko... ponekad prevelika nadanja u hemiju zaslepe realnost i onda se svodi na gubljenje vremana cekajuci ali razmisljanje je ispravno...
Naravno da ima i onih koji se kresu bez i razmisljanja o hemiji ali njihovi motivi nisu ispravni...
 

Back
Top