Ko je Srbin i srpskoga roda!?

'Ajde, bratiću, dva kafetina i prestaće valjda šupljina...
A i da se tvoja tastatura malo odmori, jadna, šta je Bogu zgrešila da kuckaš po njoj :sad2:

Uvek me interesovalo da li oni s kojima nije sve u redu to primećuju i kako to sve izgleda na početku.Ti si još u toj početnoj fazi i pretpostavljam da si sposoban da opišeš probleme s kojima se suočavaš. Kako su ti patrioti postali opsesija ?
 
Šta bi? :eek: Nije valjda..., eh, ebg :sad2:

TI si taj koji unapred uspostavi dijagnozu, samo se cudim, a bio si moderator:confused:

Ne, JA nisam dijbola, za tebe necu da kazem!

Ne busam se da sam ( i sto sam) Srpkinja, KONSTATUJEM!
Nejasno je sta ti hoces?
Da kazem da sam Srbijanka?
Nisam, Srpkinja sam, od oca Srbina i majke Srpkinje, dede Srbina, pradede Srbina, cukundede Srbina (toliko se seca moj deda unazad), pa necu valjda biti Hrvatica kad to nisam!

Ovo je strasno, ja ne smem da kazem da sam Srpkinja i da time ne aludiram ni na kavku "velicinu" prosto cinjenicu, i da necu da budem Srbijanka jer to nisam:dash:
 
Uvek me interesovalo da li oni s kojima nije sve u redu to primećuju i kako to sve izgleda na početku.Ti si još u toj početnoj fazi i pretpostavljam da si sposoban da opišeš probleme s kojima se suočavaš. Kako su ti patrioti postali opsesija ?

patrioti? Ne, nego patriote, pod jedan.
Zatim...samozvane patriote
Opsesija poreklom? Samo kod Srba bez argumenata o svom poreklu.
 
TI si taj koji unapred uspostavi dijagnozu, samo se cudim, a bio si moderator:confused:

Ne, JA nisam dijbola, za tebe necu da kazem!

Ne busam se da sam ( i sto sam) Srpkinja, KONSTATUJEM!
Nejasno je sta ti hoces?
Da kazem da sam Srbijanka?
Nisam, Srpkinja sam, od oca Srbina i majke Srpkinje, dede Srbina, pradede Srbina, cukundede Srbina (toliko se seca moj deda unazad), pa necu valjda biti Hrvatica kad to nisam!

Ovo je strasno, ja ne smem da kazem da sam Srpkinja i da time ne aludiram ni na kavku "velicinu" prosto cinjenicu, i da necu da budem Srbijanka jer to nisam:dash:

Nego sta si nego Srbijanka?

Gde zivis, u kojoj drzavi?

Da li te je stid sto si Srbijanka?

Da nisi Amerikanka? :mrgreen:
 
TI si taj koji unapred uspostavi dijagnozu, samo se cudim, a bio si moderator:confused:

Ne, JA nisam dijbola, za tebe necu da kazem!

Ne busam se da sam ( i sto sam) Srpkinja, KONSTATUJEM!
Nejasno je sta ti hoces?
Da kazem da sam Srbijanka?
Nisam, Srpkinja sam, od oca Srbina i majke Srpkinje, dede Srbina, pradede Srbina, cukundede Srbina (toliko se seca moj deda unazad), pa necu valjda biti Hrvatica kad to nisam!

Ovo je strasno, ja ne smem da kazem da sam Srpkinja i da time ne aludiram ni na kavku "velicinu" prosto cinjenicu, i da necu da budem Srbijanka jer to nisam:dash:

Kuku, a i lele...
Odakle izvadi "Srbijance" i "Srbe"?? :eek::worth:
E pa vidiš, seća se tvoj deda...a šta je bilo pre čukundede? Ko pomenu Hrvate uopšte?
Ebt, tema je izgleda baš teška...:think:
 
patrioti? Ne, nego patriote, pod jedan.
Zatim...samozvane patriote
Opsesija poreklom? Samo kod Srba bez argumenata o svom poreklu.

Ovo je toliko uvredljivo, da necu dalje da polemisem!
Jednostavno,ovo je sramota za forum koji slovi kao SRPSKI PORTAL, ali, iluzorno je ocekivati da ce moderatori reagovati, nek vam sluzi na cast!
Reci da samo Srbi nemaju argumenata o svom poreku:confused:
 
Pitanje je prosto, ali izgleda da može da bude nekom i složeno, u šta nisam ni sumnjao.
Dakle, imaš li podatke o svom porodičnom stablu ili se trudiš da budeš veći Srbin od Srbina? Šta je tu nejasno?
Svi se busaju srpstvom, kako da dokažeš nekom da imaš pravo da se busaš srpstvom?

Zadnjih 6 generacija Srbi. Jos neko pitanje ? :per: :hahaha:

A to o antickoj istoriji Srbije je jako zahvalna tema,tako da svaki kvazi autor da neku svoju teoriju.Cinjenica je da su svi anticki pisci dali podatke o Srbima,a u medju nasom "intelektualnom elitom" nema nikoga ko se bavi antickom istorije Srbije,zato najvise i nastaju svakakve teorije.
 
Ovo je toliko uvredljivo, da necu dalje da polemisem!
Jednostavno,ovo je sramota za forum koji slovi kao SRPSKI PORTAL, ali, iluzorno je ocekivati da ce moderatori reagovati, nek vam sluzi na cast!
Reci da samo Srbi nemaju argumenata o svom poreku:confused:

Ebt, tebi treba da se crta, života mi?? :eek: :eek:
Aman, Srbi sa argumentima i Srbi bez argumenata koji se samo busaju da su Srbi...razumeš li, a? :dash: :dash:

Dobro, i tebi verujemo na reč da si Srpkinja još iz doba dinosaurusa. :neutral:
 
Zadnjih 6 generacija Srbi. Jos neko pitanje ? :per: :hahaha:

A to o antickoj istoriji Srbije je jako zahvalna tema,tako da svaki kvazi autor da neku svoju teoriju.Cinjenica je da su svi anticki pisci dali podatke o Srbima,a u medju nasom "intelektualnom elitom" nema nikoga ko se bavi antickom istorije Srbije,zato najvise i nastaju svakakve teorije.

A kako ćeš da znaš da su i generacije pre tih bili Srbi? :think:
 
Kuku, a i lele...
Odakle izvadi "Srbijance" i "Srbe"?? :eek::worth:
E pa vidiš, seća se tvoj deda...a šta je bilo pre čukundede? Ko pomenu Hrvate uopšte?
Ebt, tema je izgleda baš teška...:think:

Ja mislim da ti pre svega nisi siguran u svoje preklo .
vidis , da ovo ovako postavis na bilo kom hrvatskom forumu , oma bi te banovali za svaki slucaj .
Moja porodica je iz Banata . Starosedelacka srpska porodica .
Svi moji , od uvek su bili Srbi ... Jedino ako ne zelis da ti saljem porodicno stablo na uvid .
I naravno da imam , ko i svimoji , snazan osecaj pripadnosti . A licno zalim one Srbe koji ga nemaju .
 
Nego sta si nego Srbijanka?

Gde zivis, u kojoj drzavi?

Da li te je stid sto si Srbijanka?

Da nisi Amerikanka? :mrgreen:

То што ти радиш да ли из намере или из незнања је нетолеранција према другим етничким заједницама!

Ако се нака дама изјасни као Српскиња а Ти јој намећеш да Она није Српскиња већ по твом а само Теби познатом суду да је србијанка је нетолеранција.
 

Back
Top