Ко је крив?

KO" li je kriv
..............................................................................................................................................................................
Priroda je kriva sto u okviru jednog naroda-citaj SRBA-izrodi svoja misaono zabludjena potkupljiva prirodna cuda.................pa da se cudu cudimo u *cudu*.............dok ne shvatimo konglomerat svetskih cuda /kao i kod ostalih naroda/na sceni ili u ulozi *krojaca* belosvetskih kreacija sa prirodnim cudima koje..../gomilicu cuda/ normalno...... dovedose do svog nivoa.......samo kao patoloske izvrsioce........a............cudo je cudo...........a red je red na oniima od kojih priroda stvori prirodno da redom stvori red..................

PS
Na srecu CUDA pa jos prirodna ili prirodne *misaono zabludjeno zaludjeno potkupljive greske* su uvek u manjini.....samo im je sistem softificirano sistematski razvijen................
Pa ko shvati ne mora da prihvati i obfnuto...................
 
Poslednja izmena:
:eek::dash::D:sad2::rotf:
tu sam prestala sa citanjem...
al bitno da nam je moral bio na visini:lol:

Za razliku od decenije blagostanja i visokih moralnih vrednosti pre toga:mrgreen::super:

e nek vam se vrate devedesete, olicenje ljubavi,blagostanja i morala na visokom nivou...

ja nekad ne verujem sta citam, jel se ljudi zezaju ili su ozbiljni? :dontunderstand:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Lobotomija, nema drugog objašnjenja :sad2:

Pa evo.........uzecemo par primera........ima ih milion ........

Sta propagira ova pesma :dontunderstand:


A sta ova :dontunderstand:


P.S-i nemoj samo da sam cuo komentare o kvalitetu muzike.

A o moralu pricaju osobe koje.......ma znate......nemojte samo vi da ocenjujete moral :roll:
 
Nije,pametan zakljucak,a shodno tome da je za tebe glupost samim tim i nisi validna za komentar takve vrste.

Reci lepo.......nisam dovoljno pametna da shvatim.

To bi možda ti želeo da ti kažem ali na tvoju žalost itekako sam pametna a ovo su plitkoumna pro.seravanja i čiste nebuloze ... nema potrebe da obrazlažem jer su ljudi pre mene sve rekli već na prvoj strani ;)
 
To bi možda ti želeo da ti kažem ali na tvoju žalost itekako sam pametna a ovo su plitkoumna pro.seravanja i čiste nebuloze ... nema potrebe da obrazlažem jer su ljudi pre mene sve rekli već na prvoj strani ;)

Nemam ja nikakve zelje u vezi sa tobom.
Tesko da si ti pametna malena.......to te je neko slagao,veruj mi ;) i to dobro :hahaha:

Ne da nemas potrebe,nego ne mozes,tako se kaze stoga i tako reci.:mrgreen:

Naravno,sve je receno u uvodnom postu :ok:;):ok:
 
Nemam ja nikakve zelje u vezi sa tobom.
Tesko da si ti pametna malena.......to te je neko slagao,veruj mi ;) i to dobro :hahaha:

Ne da nemas potrebe,nego ne mozes,tako se kaze stoga i tako reci.:mrgreen:

Naravno,sve je receno u uvodnom postu :ok:;):ok:

Pametna sam barem toliko da umem da koristim interpunkciju i latinična slova i da se ne bavim natezanjem sa paćenicima poput tebe. A ti slobodno misli šta ti je volja, ako uopšte imaš čime. :whistling: :lol:

A maleni ti je mozak a verovatno i još nešto ;) :zper:
 
Pametna sam barem toliko da umem da koristim interpunkciju i latinična slova i da se ne bavim natezanjem sa paćenicima poput tebe. A ti slobodno misli šta ti je volja, ako uopšte imaš čime. :whistling: :lol:

A maleni ti je mozak a verovatno i još nešto ;) :zper:

E ako tvoja pamet dotle seze onda........ :hahaha:

Sve si rekla :mrgreen:

Pa svi pametni ljudi su pacenici.......eto jos jedan dokaz u moru istih....:hahaha:

p.s-ako nisi sposobna da shvatis odredjene stvari ne mora odmah da znaci da je druga strana "pacenik" ;)

Nemas ti veze sa zivotom.........:mrgreen:
 
Pametna sam barem toliko da umem da koristim interpunkciju i latinična slova i da se ne bavim natezanjem sa paćenicima poput tebe. A ti slobodno misli šta ti je volja, ako uopšte imaš čime. :whistling: :lol:

A maleni ti je mozak a verovatno i još nešto ;) :zper:

А ти би велико тела?


To ti nekom drugom pričaj ... ja sa takvima poput tebe ne komuniciram ni uživo ni na internetu :bye:

Шупак се римује са пупак ал су функције различите
 
KO" li je kriv
..............................................................................................................................................................................
Priroda je kriva sto u okviru jednog naroda-citaj SRBA-izrodi svoja misaono zabludjena potkupljiva prirodna cuda.................pa da se cudu cudimo u *cudu*.............dok ne shvatimo konglomerat svetskih cuda /kao i kod ostalih naroda/na sceni ili u ulozi *krojaca* belosvetskih kreacija sa prirodnim cudima koje..../gomca cuda/ normalno...... dovedose do svog nivoa.......samo kao patoloske izvrsioce........a............cudo je cudo...........a red je red na oniima od kojih priroda stvori prirodno da redom stvori red..................

PS
Na srecu CUDA pa jos prirodna ili prirodne *misaono zabludjeno zaludjeno potkupljive greske* su uvek u manjini.....samo im je sistem sistematski razvijen................
Pa ko shvati ne mora da prihvati i obfnuto...................
Bash tako!
Porobise nas ovi domaci, ponajpre oni!

Zasto mi ne bismo bili za Evropu (mada se uvek pitam zar smo u Africi) ali onu Evropu koja u nama ne vidi narod drugog reda, jer to i nismo. Bogo mili kad mi samo na um dodje kako nas je cenio jedan Gete, koliko nas je voleo jedan Archibald Rajs....I secam se kako sam bila ponosna kad sam citala da su dve ledi- Grogan i ne mogu da se setim druge trenutno tokom Prvog svetskog rata u sred Londona osnovale i vodile Komitet za obelezavanje "kosovskog dana", tj. Vidovdana...itd.itd.

Ako mi za njim nismo suverena nacija, nego parije koje moze da ponizava i ucenjuje, sta ce nam?

A parijama su nac nacinile srpske velmoze, tzv."demokrate":roll:
 
Па довољан да такви ко она не комуницирају самном, јер наша млада ДСовка
подсећа на једну стару модераторку

Sa mnom - dve reči, nepismeni stvore ;)
A to što ja tebe na nekoga podsećam može samo da bude dobro jer vodi ka tome da je više ljudi došlo do zaključka da te ne treba tolerisati jer su takvi paraziti poput tebe rak rana ovog društva.
A sad stvarno adio :bye:
 
Ne mora, ali ti svakako jesi :) A sad izvoli nastaviti sa lečenjem kompleksa po netu a ja ću se odjaviti pošto imam neke obaveze ... ko nema u glavi poput tebe, ima u tastaturi :lol:

To ti ne mozes znati,a i ne vidim sta bi bitno taj zakljucak resio?:think:

Ocigledno je da ti imas komplekse a ne ja.........mlada dama koja visi na netu.......stvar je i vise nego prosta za zakljucak ;););)

Vec smo zakljucili da nisi bas bistra,stoga ovo prebacivanje lopte nicemu ne vodi ;):mrgreen:

Ajde dobro,vrati se kad zavrsis sa igricama:hahaha:

Ax ta danashnja dechurlija :hahaha:
 
Sa mnom - dve reči, nepismeni stvore ;)
A to što ja tebe na nekoga podsećam može samo da bude dobro jer vodi ka tome da je više ljudi došlo do zaključka da te ne treba tolerisati jer su takvi paraziti poput tebe rak rana ovog društva.
A sad stvarno adio :bye:

Mislis ono parazit.........spava do predvece a od predvece visi na netu........kao fol neshto studira i stalno trazi posao.........sto mi poznato :think:.....ako je stvarno takiiii?:think::think:
 

Back
Top