Ко је крив?

e nek vam se vrate devedesete, olicenje ljubavi,blagostanja i morala na visokom nivou...

ja nekad ne verujem sta citam, jel se ljudi zezaju ili su ozbiljni? :dontunderstand:
Није ствар у 90тим него о односу елите власти према народу,колико год ти нападала
да је било лоше сви потези који су вучени су били ка томе да народ преживи, сада се вуку потези да партиократија преживи а народ их неинтересује
 
Променило се ти су некада били под контролом а после 5.10.2000 је контраола уништена и почело је тотално дивљање

Ma opet se nista nije promenilo, samo su se demokrate ubacile u igru sa novim idejama jer socijalisti vise nisu imali niti jednu kartu kako dalje da peglaju srbiju :)

Odavde iz ovog logora smrti treba otici, ne treba vishe gubiti vreme ;)
 
Није ствар у 90тим него о односу елите власти према народу,колико год ти нападала
да је било лоше сви потези који су вучени су били ка томе да народ преживи, сада се вуку потези да партиократија преживи а народ их неинтересује

svi potezi devedestih su vuceni da sacuva dupe na vlasti, diktator i naruciteljka egzekucija,

kakav narod, bolelo ih je bas da ne kazem sta..

svaki potez je nabijao dupblje u ponor celu Srbiju pod izgovorom Srbija se saginjati nece,
a Srbija se sagla i popus.......dobro svima redom...
 
Poslednja izmena:
Naravno da smo tonuli ali smo se uvek tesili da je dno daleko i da iamo josh fore :D
Beda crna 90tih godina... I sada ovaj jad posle 2000...

Nikad srece nece biti u srbiji, postace jedan veliki radni logor na balkanu...
 
svi potezi devedestih su vuceni da sacuva dupe na vlasti, diktator i naruciteljka egzekucija,

kakav narod, bolelo ih je bas da ne kazem sta..

svaki potez je nabijao dupblje u ponor celu Srbiju pod izgovorom Srbija se saginjati nece,
a Srbija se sagla i popus.......dobro svima redom...

Немешај изборне слогане са политиком,јер ако почнем да извлачим биће куку леле.

Шојка пошто је ово политика и политички форум ајде мало само шта је све имала као проблем тадашња власт?

1: промена политчког система
2:промена економског система
3:распад савезне државе
4:напад Хрватске државе на Србе у Хрватској
5:Грађански рат у БиХ
6:Санкције
7:Хиперинфлација
8:преко милион избеглих и расељених долази у Србију
9:Терористичка ОВК
10:НАТО агресија
11:обнова земље

Е сада ми дај било који проблем који има влас од 2000 да се морала ухватити у коштац са њим а да је само приближно велик као само један од горе наведених
 
Ma opet se nista nije promenilo, samo su se demokrate ubacile u igru sa novim idejama jer socijalisti vise nisu imali niti jednu kartu kako dalje da peglaju srbiju :)

Odavde iz ovog logora smrti treba otici, ne treba vishe gubiti vreme ;)

Грешиш гор оних који сада повлаче конце и чији се капитал враћа у државу су они који су државу и нас покрали 80их и није их ни било овде 90их
 
U zabludi si, nikakav kapital se ne vraca, odavde se samo iznosi ;)
Е видиш дешавају се два колосека
капитал покраден 80тих се враћа и купује реалне вредности које ће бити основа за владање Србијом и те паре пласирају тајкуни

а други колосек је крађа пара из буџета којом се намирује политичка елита и страначке војске
 
Немешај изборне слогане са политиком,јер ако почнем да извлачим биће куку леле.

Шојка пошто је ово политика и политички форум ајде мало само шта је све имала као проблем тадашња власт?

1: промена политчког система
2:промена економског система
3:распад савезне државе
4:напад Хрватске државе на Србе у Хрватској
5:Грађански рат у БиХ
6:Санкције
7:Хиперинфлација
8:преко милион избеглих и расељених долази у Србију
9:Терористичка ОВК
10:НАТО агресија
11:обнова земље

Е сада ми дај било који проблем који има влас од 2000 да се морала ухватити у коштац са њим а да је само приближно велик као само један од горе наведених

polovinu tih problema su sami izazvali svojom pogubnom politikom,
na drugu polovinu objektivnih nisu reagovali kako je trebalo...
ti isti problemi su ostavljeni da se resavaju posle 5. oktobra, a slazem se da ni ovi nista ne rade...
samo reci da sva propast krece od 5. oktobra je u najmanju ruku neozbiljno ili je ovde neko lud.
 
polovinu tih problema su sami izazvali svojom pogubnom politikom,
na drugu polovinu objektivnih nisu reagovali kako je trebalo...
ti isti problemi su ostavljeni da se resavaju posle 5. oktobra, a slazem se da ni ovi nista ne rade...
samo reci da sva propast krece od 5. oktobra je u najmanju ruku neozbiljno ili je ovde neko lud.


Не пропаст креће одавно много пре 1990 али отом потом

нису ниједан изазавали сви су проблем активирани после дубоке припреме агентура
а сада лепа моја реци како би ти реаговала на те на које су погрешно реаговали?
 
Дакле, сви памтимо егзистенцијално потонуће 90-тих а опет морал је био на висини. Били смо поносни што смо Срби и временом је и свет почео да схвата да смо били у праву.

Право морално посрнуће почиње 5. октобра 2000. Оном коме је првом пало на памет да власт може да да се руши силом и паљевином, можемо да захвалимо за све што нас сналази ево већ 9 пуних година.

А снашло нас је: распарчавање и уништење државе, уништење свих њених институција, целокупне привреде и пољопривреде, оцепљење дела земље и претња оцепљењем још бар два.

Снашло нас је и то да нам говоре у рођеној земљи колики смо зликовци, насилници и фашисти, а власт се у наше име извињава управо онима од којих смо највише пропатили.
Наше жртве су бесмислене и неважне а ни тачан број им се не зна, али важније је наћи где је закопан један човек пре пола века. Од избегличких кампова који још увек постоје, важније је рехабилитовати некога ко је потписао пакт са фашистима! Другим речима - одвраћају нам пажњу од горућих проблема са којима се свакодневно суочавамо стварајући још веће проблеме у нашем друштву.

На "националним фреквенцијама" гледамо и слушамо како нам је добро, а ето ми тога нисмо ни свесни јер гледамо разне ријалити шоу програме, а за то време радници, чији се глас против неправде не чује, секу себи прсте не би ли привукли нашу пажњу.

Изјавама како су они "елита" и "грађани првог реда" започели су процес дубоке поделе у народу, који је стигао до границе расцепа.

Деца се бију по школама и шаљу снимке на Јутјуб, бију се међусобно а бију и професоре али за то нико не одговара јер, типипчно "демократски", деца знају своја права али не и своје обавезе. То је нама ваша борба дала.

Усвајамо неке ЕУ законе који не приличе ни нашој земљи ни времену у коме живимо, а то време док нам, у добросуседској сарадњи, Хрвати преводе те "указе" из ЕУ, наша власт користи да нам "објасни" свим расположивим средствима ("мила", сила и подметање) како ти закони немају алтернативу.
Алтернативу немају ни "европске вредности", које су далеко од тога да их ико нормалан и назове вредностима.

Већ неколико година смо "на један корак од ЕУ", а тај "последњи" корак следи увек пре нових избора. :lol:

Па докле, бре, више мислите да нас захебавате? :evil:

Kriv je Milosevic........zato sto nije poslao tenkove da gazi teroriste.
 
Немешај изборне слогане са политиком,јер ако почнем да извлачим биће куку леле.

Шојка пошто је ово политика и политички форум ајде мало само шта је све имала као проблем тадашња власт?

1: промена политчког система
2:промена економског система
3:распад савезне државе
4:напад Хрватске државе на Србе у Хрватској
5:Грађански рат у БиХ
6:Санкције
7:Хиперинфлација
8:преко милион избеглих и расељених долази у Србију
9:Терористичка ОВК
10:НАТО агресија
11:обнова земље

Е сада ми дај било који проблем који има влас од 2000 да се морала ухватити у коштац са њим а да је само приближно велик као само један од горе наведених

U svim tim stavkama su usrali motku :hahaha:
 
Е сада ми дај било који проблем који има влас од 2000 да се морала ухватити у коштац са њим а да је само приближно велик као само један од горе наведених

Немој тако Миле, виш да су изградили мост код Аде, јес да га нико не види (пошто је изграђен у
најмодернијој стелт технологији), сем њих, али труде се људи да нас убеде да мост постоји...Тако и
за све остало. :mrgreen:

Btw. шта си ти урадио са 1.000 евра од Динкићевих обвезница?
:zper:
 
Kriv je Milosevic........zato sto nije poslao tenkove da gazi teroriste.

Ako si ozbiljan, ja bih se slozila s tobom!
Pa, kad smo mi ti koji su "losi momci", kad nas bombardovase, privremeno nam otese Kosovo, kad nas proterase sa svih prostora bivse Juge gde su Srbi vekovima unazad ziveli, e, onda je trebalo drugacije!

Zvizni gamad, pa kad dobijes da znas zasto si dobio!

To je ono sto i ja zameram Milosevicu, posthumno:sad2:
 
Немој тако Миле, виш да су изградили мост код Аде, јес да га нико не види (пошто је изграђен у
најмодернијој стелт технологији), сем њих, али труде се људи да нас убеде да мост постоји...Тако и
за све остало. :mrgreen:

Btw. шта си ти урадио са 1.000 евра од Динкићевих обвезница?
:zper:

Нисам ни писо,него ми чудно ко уопште јесте?
 
Тачно тако!

Не разумем оне који верују овој влади да ће да их уведе у ЕУ?!
Па зар не знају да НИКО, па чак ни горе хуље од ових, не цене оне који не цене себе и своје?
Биће пуштени низ воду, него шта, али тог дана кад се буде то десило - биће касно за српски народ и земљу!

Нисам пророк па да знам да ли ће бити касно, мислим ми Срби и Србија, кроз историју, имали смо јако
тешке моменте, па смо опстали.
Да ли ће овима поћи за руком да нас дезинтегришу начисто, не верујем, јер видим да овде на форуму има
пуно људи који схватају суштину проблема, тако да мислим да ипак има наде за нас.
А гнев против режима расте из дана у дан, са сваким њиховим погрешним потезом, а и констелација снага у
свету се мења, тако да крај им се примиче. Мислим да су и они тога свесни.
 
Austrougarski stratezi su vec davno zakljucili da se mora biti "gospodar" Sbije da bi se moglo biti gospodar Balkana. I sto su sve okolne clanice bivse nam SFRJ jurnuli da se sto pre izvdoje, sto je gradjanski rat bio jedan od najkrvavijih u novijoj istoriji, to ne bese dovoljno. Nastale su unutrasnje "prerade"onda kad su demokrate koje su nasijem dosle na vlast, uspostavili bukvalni STRANI civilni sektro, jer su nam postavili strane civilne komesare u sve institucije- od skola, banaka, do novina i radio i TV-kuca:( Narocito ovih potonjih iz kojih se moze uticati na javno mnjenje kao i na sva drustvena desavanja, i velikog pokusaja da se utice i na nacionalnu svest gradjana. Da se ona onesposobi jer to je i najvaznije, i tu nase velmoze napravise veliki razdor. Za izdajnike proglasavaju one koji to nisu a prave izdajnike u nekakve "Europljane" i napredne snage i ko zna kako ih sve jos krste, koji pisu "novu" srpsku istoriju!

Moderna satanizacija svega sto je srpsko:(
 
Zaposleni u Centru za strna žita spalili diplome
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 25 minuta

Zaposleni u Naučno-istraživačkom institutu Centar za strna žita u Kragujevcu spalili su svoje diplome, naučne radove, disertacije i priznanja zbog, kako su naveli neodgovornog odnosa Vlade Srbije koja je osnovala institut. Predsednik Samostalnog sindikata tog centra Branislav Kovačević je naveo da taj sindikat zahteva isplatu deset zaostalih zarada, jer su zaposleni poslednju platu primili za novembar 2008, zatim deblokadu računa i izradu strateškog plana izlaska instituta iz krize. On je rekao da je račun instituta blokiran zbog duga od 22 miliona dinara, nastalog zbog radova na sanaciji upravne zgrade. On je ukazao i da je do takvog stanja u institutu dovelo i loše rukovođenje centrom, oduzimanje zemljišta centru i pretvaranje u građevinsko zemljište. Centar za strna žita u Kragujevcu je najstarija naučno-istraživačka kuća u oblasti poljoprivrede na Balkanu.
-------------
"KO" li je kriv:roll:
 
Ako si ozbiljan, ja bih se slozila s tobom!
Pa, kad smo mi ti koji su "losi momci", kad nas bombardovase, privremeno nam otese Kosovo, kad nas proterase sa svih prostora bivse Juge gde su Srbi vekovima unazad ziveli, e, onda je trebalo drugacije!

Zvizni gamad, pa kad dobijes da znas zasto si dobio!

To je ono sto i ja zameram Milosevicu, posthumno:sad2:

Normalno da sam ozbiljan,Milosevic nije postupio po ustavu i likvidirao sve one devojcice teroriste sa cvecem u kosi.

Sada ne bi imali par stotina hiljada debila inace bivsih terorista.

A i da nisu teroristi.......onaj ko moze da izjavi da je sad i priblizno dobro kao 90' i nije za neki zivot,iskreno da ti kazem :roll:
 
Zaposleni u Centru za strna žita spalili diplome
Međunarodni Radio Srbija - Pre sat i 25 minuta

Zaposleni u Naučno-istraživačkom institutu Centar za strna žita u Kragujevcu spalili su svoje diplome, naučne radove, disertacije i priznanja zbog, kako su naveli neodgovornog odnosa Vlade Srbije koja je osnovala institut. Predsednik Samostalnog sindikata tog centra Branislav Kovačević je naveo da taj sindikat zahteva isplatu deset zaostalih zarada, jer su zaposleni poslednju platu primili za novembar 2008, zatim deblokadu računa i izradu strateškog plana izlaska instituta iz krize. On je rekao da je račun instituta blokiran zbog duga od 22 miliona dinara, nastalog zbog radova na sanaciji upravne zgrade. On je ukazao i da je do takvog stanja u institutu dovelo i loše rukovođenje centrom, oduzimanje zemljišta centru i pretvaranje u građevinsko zemljište. Centar za strna žita u Kragujevcu je najstarija naučno-istraživačka kuća u oblasti poljoprivrede na Balkanu.
-------------
"KO" li je kriv:roll:

Директн диктата да се погасе сви наши центри за семенарство и отвори пролаз за
ПИОНИР и генетски модификовано семе

И да господа неби викала параноја и завера
емисја пре две недеље била на тв фокс а правио је прави експерт из ФАО
ПИОНИР послује у 132 земље света и гура генетски модификоване хибриде
 
Дакле, сви памтимо егзистенцијално потонуће 90-тих а опет морал је био на висини. Били смо поносни што смо Срби и временом је и свет почео да схвата да смо били у праву.

Veću glupost odavno nisam pročitala.
 

Back
Top