Ko ima jak stomak i srce, neka pogleda, posebno nasa "braca" i "eurofanatici"

Pa ni meni nebi bilo drago da se igra drugo poluvreme, a ti mora da si jedan od onih zaludjenika koji misli da ratova vise nikad nece biti na Balkanu :roll: , dok ja nisam za tu opciju, ne zivim u zabludi i znam da je to realnost tih prostora i kad se jednog dana bude igralo drugo poluvreme ja sam za to da se prvo "pocisti" domaca stoka.
pa bar nije jedan od onih zaludjenika koji jedva cekaju drugo poluvreme,kao ni jedan od onih sto likuju nad slikama masakra drugih naroda :neutral:

koliko mozga je zaista potrebno da se shvate sve strahote rata,osveta,ubijanja?
ne mnogo po mojoj proceni,ali se zapitam ponekad da li neki i toliko imaju.
 
i sav taj entuzijazam u prikupljanjima i sortiranjima slika mrtvih,masakriranih i unesrecenih ljudi
samo se pitam koliko ih ima i po ostalim bivsim sfrj zemljama koji isto tako brizljivo gomilaju slike na hd....patologija,podsvesna zelja za jos i jos...a gde god se okrenes ostali ljudi bez svojih familija,deca bez oceva i majki,domova i bez icega,osakaceni i istraumirani,tuga i jad....i ne daju se narodi smiriti,ne daju se nauciti ako ne da se vole,onda bar da se ne kolju medjusobno :neutral:
 
pa bar nije jedan od onih zaludjenika koji jedva cekaju drugo poluvreme,kao ni jedan od onih sto likuju nad slikama masakra drugih naroda :neutral:

koliko mozga je zaista potrebno da se shvate sve strahote rata,osveta,ubijanja?
ne mnogo po mojoj proceni,ali se zapitam ponekad da li neki i toliko imaju.

Jesam li ja rekao da bi mi bilo drago ili ne u vezi "drugog poluvremena" ? Sada sto za tebe kao hrvaticu nece biti mesta u Srbiji je nesto drugo, ali ne brini, imas stotine hiljada srpskih kuca po Hrvatskoj pa slobodno izaberi, deli ih RH za DZ ;)
 
i sav taj entuzijazam u prikupljanjima i sortiranjima slika mrtvih,masakriranih i unesrecenih ljudi
samo se pitam koliko ih ima i po ostalim bivsim sfrj zemljama koji isto tako brizljivo gomilaju slike na hd....patologija,podsvesna zelja za jos i jos...a gde god se okrenes ostali ljudi bez svojih familija,deca bez oceva i majki,domova i bez icega,osakaceni i istraumirani,tuga i jad....i ne daju se narodi smiriti,ne daju se nauciti ako ne da se vole,onda bar da se ne kolju medjusobno :neutral:

Ej, ae nemoj da trolujes tamu vise, pali ako ti se ne svidja i pokreni peticiju za zatvaranje muzeja u Ausvicu koji sluzi na secanje zrtava, ali na Jasenovac i ove "danasnje" (u blizoj proslosti) neces. Mozda medju "tvojim" postoje maloumnici i pacijenti koji svrsavaju nad iskasapljenim zrtvama njihovih zlocina, ali ovakvi sajtovi nisu pravljeni zbog nekog "entuzijazma" kako ti nazivas, vec zbog secanja na strahote zlocina protiv naseg naroda.
 
Ej, ae nemoj da trolujes tamu vise, pali ako ti se ne svidja i pokreni peticiju za zatvaranje muzeja u Ausvicu koji sluzi na secanje zrtava, ali na Jasenovac i ove "danasnje" (u blizoj proslosti) neces. Mozda medju "tvojim" postoje maloumnici i pacijenti koji svrsavaju nad iskasapljenim zrtvama njihovih zlocina, ali ovakvi sajtovi nisu pravljeni zbog nekog "entuzijazma" kako ga tvoj bolesni um naziva, vec zbog secanja na strahote zlocina protiv naseg naroda.
dobro ja necu da je trolujem,a ti nemoj da seres i paranoises vise,za promenu,a? :heart:
 
dobro ja necu da je trolujem,a ti nemoj da seres i paranoises vise,za promenu,a? :heart:

Kakve veze paranoja ima sa slikama zlocina? Sa Jasenovcem ili Ausvicom??? Ne razumem.........u sta smo se pretvorili kada i na ovoj temi moramo da kenj,amo.....

Za onog Adema nije cudo da se veseli ovde kada pripada velikom ilirskom narodu koji zivi jos po rodovskom uredjenju i sasvim je normalno gledati i raditi ovakve stvari....neki od tih sipaca na slikama su sa svojim sinovima....isli su da ih uce i pokazuju sta treba da rade...................

....rekao sam sto puta ovde.....ne daj boze da se danasnje generacije vrate na Kosmet....pitanje je sta bi ostalo od sipaca od tolike mrznje......
 
Kakve veze paranoja ima sa slikama zlocina? Sa Jasenovcem ili Ausvicom??? Ne razumem.........u sta smo se pretvorili kada i na ovoj temi moramo da kenj,amo.....

Za onog Adema nije cudo da se veseli ovde kada pripada velikom ilirskom narodu koji zivi jos po rodovskom uredjenju i sasvim je normalno gledati i raditi ovakve stvari....neki od tih sipaca na slikama su sa svojim sinovima....isli su da ih uce i pokazuju sta treba da rade...................

....rekao sam sto puta ovde.....ne daj boze da se danasnje generacije vrate na Kosmet....pitanje je sta bi ostalo od sipaca od tolike mrznje......

Nista....Zlobina najveca greska je bila sto ih je proterao, a imao je gen.Mladica da mu resi problem ;) :P
 
Kakve veze paranoja ima sa slikama zlocina? Sa Jasenovcem ili Ausvicom??? Ne razumem.........u sta smo se pretvorili kada i na ovoj temi moramo da kenj,amo.....

Za onog Adema nije cudo da se veseli ovde kada pripada velikom ilirskom narodu koji zivi jos po rodovskom uredjenju i sasvim je normalno gledati i raditi ovakve stvari....neki od tih sipaca na slikama su sa svojim sinovima....isli su da ih uce i pokazuju sta treba da rade...................

....rekao sam sto puta ovde.....ne daj boze da se danasnje generacije vrate na Kosmet....pitanje je sta bi ostalo od sipaca od tolike mrznje......
ovo ne razumem ni ja
a parnoja je vezana za izvesne forumase kojima ista odmah proradi cim se pojavim kao i razne spekulacije ko sam sta sam i slicno :neutral:

uzgred slike ne predstavljaju samo siptarske zlocine,nego i hrvatske,bosanske i nato...i samo kazem - ne ponovili se ni u kom obliku :neutral:
Pa ja te ne prozivam, vec si se sama izjasnila na jednoj od tema ;) Evo pustam vodu, ae idi vise ;) (stop trolling) :D
pa prema poslednjoj sam madjarica,a krstaricine ankete nikad ne lazu :heart:
 
ovo ne razumem ni ja
a parnoja je vezana za izvesne forumase kojima ista odmah proradi cim se pojavim kao i razne spekulacije ko sam sta sam i slicno :neutral:

uzgred slike ne predstavljaju samo siptarske zlocine,nego i hrvatske,bosanske i nato...i samo kazem - ne ponovili se ni u kom obliku :neutral:

pa prema poslednjoj sam madjarica,a krstaricine ankete nikad ne lazu :heart:

U svakom slucaju nacionalna manjina, a sada koja je manje vazno ;)
 
Evo malo da se podsetimo i Srebrenice kad vec pricamo o jakim stomacima i junastvu.

http://www.srebrenica-genocide.blogspot.com/2008/01/children-victims-srebrenica-genocide.html

http://www.raffaeleciriello.com/site/pw/43srebrenica.html#anchor


Pazite samo da Srbija ne dodje na listu neprijateljskih zemalja Islama pa da bombe krenu da pucaju po prepunim autobusima nasih gradova.

Ja koliko vidim na toj "razglednici", zene, deca i starci medju zivima....to se zove humanost Srpske Vojske, dok je 3000+ srpske dece, zena i staraca (a ne vojno sposobnih muskaraca) zavrsilo poklano i zapaljeno u okolnim selima pre vojne operacije protiv muslimanskih snaga.

Smesan ti taj avatar, od pola miliona stanovnika nekih 200 000 vam se izjasnjava kao Srbi, a vas 300 000 ste toliko mali i zanemarljivi da predstavljate statisticku gresku na Balkanskim prostorima, zato predpostavljam da si i ti neki siptar ili musliman, a danas "crnogorac" ;) ae shibe sad' :D
 
Ja koliko vidim na toj "razglednici", zene, deca i starci medju zivima....to se zove humanost Srpske Vojske, dok je 3000+ srpske dece, zena i staraca (a ne vojno sposobnih muskaraca) zavrsilo poklano i zapaljeno u okolnim selima pre vojne operacije protiv muslimanskih snaga.

Smesan ti taj avatar, od pola miliona stanovnika nekih 200 000 vam se izjasnjava kao Srbi, a vas 300 000 ste toliko mali i zanemarljivi da predstavljate statisticku gresku na Balkanskim prostorima, zato predpostavljam da si i ti neki siptar ili musliman, a danas "crnogorac" ;) ae shibe sad' :D

Prijatelju, da nisi smešan bio bi prilično odvratan.

Orione, ne koristi ničije žrtve za ovako sitnu kvazi propagandu! Imajmo svesti! Nisu svi ti ljudi mrtvi da bi ih mi koristili za svoje jeftine prohteve i hirove.
 
Prijatelju, da nisi smešan bio bi prilično odvratan.

Orione, ne koristi ničije žrtve za ovako sitnu kvazi propagandu! Imajmo svesti! Nisu svi ti ljudi mrtvi da bi ih mi koristili za svoje jeftine prohteve i hirove.

Ja tu nevidim nista smesno, a sta tu nije istina ti mi reci....

Mnogo ti batice kenyas i prosipas toleranciju s'obzirom da zivis u Vieni ;) daleko si ti i od Pala i tamosnjih uslova, mentaliteta i odnosa sa "komsijama" :P
 
Ja tu nevidim nista smesno, a sta tu nije istina ti mi reci....

Mnogo ti batice kenyas i prosipas toleranciju s'obzirom da zivis u Vieni ;) daleko si ti i od Pala i tamosnjih uslova, mentaliteta i odnosa sa "komsijama" :P

'Batice' vidiš gde živim, a u Beču studiram. Odrastao sam praktično na ratištu, zato nemoj da mi sereš ti o tome kako je u mom gradu sad, kako je pre bilo i kakav je naš mentalitet. Je li misliš da nije moguće da jedan Paljanin ima toleranciju prema drugima? Je li ti misliš da se ovde uopšte radi o toleranciji? Yebote kad skontam, su članovi čitave moje porodice doživeli najmanje jedan rat unazad najmanje 150 godina meni dođe da stavim prst na čelo, a ne pušku u ruke, i da zahvalim Bogu što sam se uopšte i rodio.
Izvini ako te vređa moja 'tolerancija', ali ja to zovem saživot. Zar nije bolje pustiti susede da se množe i da se mi množimo sa njima? Ima puno boljih i produktivnijih polja na kojima im možemo pokazati da smo bolji - ekonomija, sport, razvoj, nauka. Šta misliš da sami sebi pokažemo da smo ljudi sposobni za sopstveni razvoj, a ne samo životinje koje jedva čekaju da se pokolju sa drugim životinjama? Meni je tako lepše i ja tako zamišljam svoj narod, a ti me nazivaj praznoglavim, naivnim, glupim ili ludim, zaista sam ovuglao da me mrze zato što ja mrzim da mrzim!
 
Prijatelju, da nisi smešan bio bi prilično odvratan.

Orione, ne koristi ničije žrtve za ovako sitnu kvazi propagandu! Imajmo svesti! Nisu svi ti ljudi mrtvi da bi ih mi koristili za svoje jeftine prohteve i hirove.

Nekad mi znaš dignut pritisak preko 200 a nekad, kao sad, me iznenadiš da mi dođe da te poljubim, al' me odma' prođe.:D
Svaka čast momče, svaka čast...
 
Smesan ti taj avatar, od pola miliona stanovnika nekih 200 000 vam se izjasnjava kao Srbi, a vas 300 000 ste toliko mali i zanemarljivi da predstavljate statisticku gresku na Balkanskim prostorima, zato predpostavljam da si i ti neki siptar ili musliman, a danas "crnogorac" ;) ae shibe sad' :D

Lose pretpostavljas. A ja se bas ako hoces da znas prezivam Milic. Znaci CHibe bre u kolibe. :D
 
samo siptar adem, moze da postuje smajlije na ovoj temi, a nije je ni pogledao ili mozda jeste pa uziva !

nikada ne otvaram linkove koje prave patrijote postuju, ne vidim razloga, ja ne mogu uzivati u takvim slikama. ali evo jedan post sa jednog foruma, slucajno ga nasao dok sam trazio neku informaciju.


grobssmc5.jpg


Grobar na duznosti. Grobar evropske srbije, grobar nase buducnosti, grobar nasih sansi, grobar nasih mogucnosti, grobar naseg napretka. Izadjimo svi na izbore
 

Back
Top