Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
232323:
al se neko iznervirao :twisted: Koje sve dao pare za taj program bas me zanima?

Ako hoces nesto pametno da kazes kako bi nam pomogao to slobodno mozes uraditi a ako ces da nastavis sa prozivanjima iz ljubomore ili iz neceg slicnog , toga nema mesta ovde. Kako mozes da umanjavas neciji uspeh, kad mi radimo program i rezultati se itekako vide! A sto se tice "ima boljih programa", pa uvek ce biti bolje od boljega, sigurno je program koji rade skakaci u vis bolji od kosarkaskog a ko ce ti ga dzabe dati i jos napisati na forum(a AC je odlican program)??!!!!
 
Ostao sam bez teXta,kako neko moze ovako nesto da lupi :) ja za ove 3 i po nedelje dobio odraz oko 7 cm,iskreno,pokusavam da radim pravilno kolko mogu... a za 10 nedelja 10 cm... To se ne isplati raditi,mozda je tebi tako tesko da nabijes odraz jer ti nije u genima da imas odraz kao i meni,meni bre cale u zivotu nije imao veci odraz od 30-40 cm. a ja od prilike imam oko 60cm. i dalje se trudim...!!
 
Smoriste mi macku sa temom :-( .....
444425781_58b79d7631_o.jpg
 
Ovo je tema za odraz a ne za AC,tako da covek (232323) ima prava da iskaze svoje misljenje,al' ne i da obeshrabruje one koji rade,tako da kada zavrsis program onda nam reci koliko ti se odraz povecao (za 232323). A ti GoXy,nismo ti mi smorili macku nego si je sam smorio sto si je doveo na 4um da cita ovo sto pisemo,naravno da se smorila kada ima odraz preko metar u visinu :)
 
Kada uradis VJB(za 232323 ) javi koliko ti se povecao odraz. Ja radim ovaj AC i nije lose a posle toga cu uradit i AC + 100cm ako WaxMan da. Vijerujem da AC valja i Wax je napisao:
Naime negde od 1999 godine svet je bio zapanjen odrazom Vinsa Kartera,(sigurno ste svi culi za njega),
i on je tako da kazem tvorac ovog programa. Kasnije je on malo modifikovan, da bi bio pristupacan svim
kategorijama.Ovaj program nikada nije bio u slobodne svrhE vec su ga uglavnom koristili nba klubovi kao
i igraci koledz kosarke NCAA i drugih USA liga.Taj program se nigde u svetu ne koristi sem u americi i to
u NBA-u i u koledz kosarci
Da program ne valja nebi ga koristili NBA klubovi :D :mrgreen: 8-)
 
WAX davaj sedmu nedelju!!!!!!!
Nadam se da je dobra kao sesta :) :) :) :) :)

PS. Ljudi cini mi se da odustajete od Air Canade. Dodje neki lik i malo vas popljuje a vi odmah sa njim razmenjujete programe. Mislim i ja cu uzeti te programe od vas ali ni o jednom necu da razmisljam niti da ga radim dok ne zavrsim AC. I AC+100 naravno!!! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top