Ko hoce da nabije VELIKI odraz!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Wax izvini. Potpuno si u pravu.
Grunte ponovo si preterao. Ja sam se slozio sa tobom i kritikovao distrojera. Samo sam hteo da znam da li si davao pare nitroglicerinu da ne bih morao da trazim po svim ovim stranama sam. Ti si sve pogresno razumeo!!! Ja sam samo hteo da izvucem zakljucak da ako si ti mogao da izdvojis pare za AA3 da su to cinili i drugi ljudi. Znaci to je bilo obicno pitanje bez ikakvih zadnjih namera ili poruka.
Inace to da se daju pare je samo prvobitna ideja. Mogli bismo cak i da sakupimo te pare i da ga posaljemo u Ameriku. :):):) Zato sam ovde i pozvao ljude koji rade program da daju svoje komentare i predloge pa da se svi zajedno sloze. Takodje sam pozvao one koji nece ovako javno da mi salju na private. Ali to zasad sem tebe i distrojera niko nije ucinio ni na jedan nacin. ILI LJUDI NE ZELE DA NAGRADIMO WAX-A ILI NIKO SEM NAS TROJICE NE RADI OVAJ PROGRAM.
 
DJOLE_SAMI:
Mogli bismo cak i da sakupimo te pare i da ga posaljemo u Ameriku. :):):) Zato sam ovde i pozvao ljude koji rade program da daju svoje komentare i predloge pa da se svi zajedno sloze. Takodje sam pozvao one koji nece ovako javno da mi salju na private. Ali to zasad sem tebe i distrojera niko nije ucinio ni na jedan nacin. ILI LJUDI NE ZELE DA NAGRADIMO WAX-A ILI NIKO SEM NAS TROJICE NE RADI OVAJ PROGRAM.
Ja radim program zavrsio sam drugi dan prve sedmice :D (ali dobio sam upalu misica, nisu teske vijezbe nego ono trcanje od 4 km izmori). Zahvaljujem se WaxMan-u ali neznam kako da se oduzim :? (ovo sam reko prije dva dana ali sigurno niko nije citao) ne zivim u Beogradu.
 
Dobro ima nas petorica. Ali to nije puno. Gde su ostali koji su se javljali na forumu. Necu sada da spominjem imena niti da ikoga prozivam. Mislim da nije u redu posmatrati sve sa strane, raditi program, a da za to niko ne zna. To se zove licimerstvo. Wax je zasluzio da se svi koji rade AC barem ovde pojave i kazu HVALA. Njemu je to ocigledno dovoljno.

PS. Cuo sam inace, ne znam da li je istina, da na nekom drugom forumu neki lik prodaje AC za 1000din. Ali samo daje ljudima sest nedelja. Odnosno ono sto je Wax nama dao. Ako je to tacno taj lik je zesci ******.
 
Nije ****** covek nego oce da zaradi pare,a to sto je WAX MAN POSHTENJACHINA to je druga prica.. Vidi se da je WaX man dobar covek,samo ne znam kako da mu se oduzim,rado bi mu se oduzio da mogu nekako,a i malo mi trulo sada da radim kada mi je Distrojer promenio misljenje,i sada mislim da je trulo da radim program dok se nekako ne oduzim WaX-u...
 
Grunt:
Nije ****** covek nego oce da zaradi pare,a to sto je WAX MAN POSHTENJACHINA to je druga prica.. Vidi se da je WaX man dobar covek,samo ne znam kako da mu se oduzim,rado bi mu se oduzio da mogu nekako,a i malo mi trulo sada da radim kada mi je Distrojer promenio misljenje,i sada mislim da je trulo da radim program dok se nekako ne oduzim WaX-u...

Sta trulo, sta odustajes, i tako mislis da ces neradom da zakucavas kako bi zeleo!!!
A to sto sto drugi pisu , nemoj da te previse okupira i da te sputava da radis!!Jel sam ja negde napisao da mora neko da se oduzi da bi radio program, nisam i niti cu!

A ti nemoj da zabusavas nego sutra odma pocni da radi nedelju koja ti predstoji!
 
Uradio sam treci dan seste nedelje. Ono sa kusobranom je super. Nije mi jasno kako si Ilija mogao za to da kazes da je smor. Da li si probao? (ne napadam, samo mislim da si pre mogao da kazes da je cudno ili glupo)
Grunt nemoj da prestajes da radis program. Sta se glupiras! Naci cemo mi nacin da se oduzimo Wax-u pre ili kasnije. Zato evo ja vec treci put pozivam ljude ali niko se ne javlja. To ima veze sa onim "govnarom". Jednostavno ljudi cekaju da neko drugi proba, pa ako on ne crkne onda ce oni da rade. Tako ti je i ovde. Neki koji od pocetka znaju za program tek sada pocinju da ga rade kada vide koliko deluje. Takodje su me i razocarali ljudi koji su ovde postavljali razna pitanja Wax-u u vezi AC, neki su cak i navodili svoje rezultate, ali se niko jos nije odazvao mom predlogu. PA GDE CE VAM DUSA LJUDI?!

PS. U PAKAO, ZNA SE!!! :) :) :)
 
Zdravo svima! Wax, svaka chast! Evo ja se odazivam da se nekako oduzimo Wax-u ali pojma nemam kako cju se ja u tu prichu uklopiti jer zivim u CG a imam 14 god...
Otishao sam proshle nedelje da pochnem sa programom i nisam mogao da ga uradim u potpunosti tako da sam batalio poslije 1. serije... Neshto mi je dalo zelju da opet pochnem da ga radim iz petnih zila... Ali mi nije jasno da li mi uopshte pomaze ako ne mogu da ga uradim kako treba, tj. ne uradim svaku vjezbu u potpunosti?! I da, shta da radim kada budem stigao do sheste nedjelje jer nemam gdje da radim vjezbe u bazenu... Da li se mogu napisati kakve vjezbe kao alternativa? Svima ostalima koji rade program svaka chast!

Vlado

P.S. WaxMan HVALA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :arrow:
 
=WaxMan=:
Sta trulo, sta odustajes, i tako mislis da ces neradom da zakucavas kako bi zeleo!!!
A to sto sto drugi pisu , nemoj da te previse okupira i da te sputava da radis!!Jel sam ja negde napisao da mora neko da se oduzi da bi radio program, nisam i niti cu!

A ti nemoj da zabusavas nego sutra odma pocni da radi nedelju koja ti predstoji!

Sada sam na cetvrtoj nedelji :) 3 dan,istezem se svaki dan...
 
ovde vas neko posteno zajebava!, kakvi 30cm za 6 nedelja, i koje slao 20evra....... gluposti
Ne moze se odraz tek tako povecati,treba raditi po 10 nedelja PRAVOG treninga da bi povecao odraz nekih 10cm,jedino da vam je odraz bio 40cm pa da ga povecati na 60cm(ako ste bas pocetnik). ovde neki bas lazu da su povecali sa 60 na 90cm.
Kakvo trcanje 4km?!? nema pauze izmedju vezbi??? radis 5dana zaredom!!!!!! toliko od mene
 
232323:
ovde vas neko posteno zajebava!, kakvi 30cm za 6 nedelja, i koje slao 20evra....... gluposti
Ne moze se odraz tek tako povecati,treba raditi po 10 nedelja PRAVOG treninga da bi povecao odraz nekih 10cm,jedino da vam je odraz bio 40cm pa da ga povecati na 60cm(ako ste bas pocetnik). ovde neki bas lazu da su povecali sa 60 na 90cm.
Kakvo trcanje 4km?!? nema pauze izmedju vezbi??? radis 5dana zaredom!!!!!! toliko od mene

Pratim ovu temu redovno ali ne postujem jer sam vec ranije odustao od postovanja ali ovaj podatak ti nije tacan(Ne moze se odraz tek tako povecati,treba raditi po 10 nedelja PRAVOG treninga da bi povecao odraz nekih 10cm)!!
 
Mislio sam da odgovorim nesto ovom JORDANU (232323) ali sam onda video da je on jos na prvoj strani ove teme kritikovao AA3 kako je najgori program. Sada to cini sa AC.

POSTO SI TI POPIO SVU PAMET OVOGA SVETA I NISTA STO MI RADIMO TI NE VALJA SEDI NA STOLICU, UZMI PAPIR I NAPISI SVOJ PROGRAM. ONDA IDI U P**** LEPU MATE*INU I TAMO GA RADI, A NAS OSTAVI NA MIRU.

PS. Svima nama se od AC smanjio odraz. Ja sada propadam u zemlju kada skacem. Da bi radili Air Canadu svi smo morali da Wax Man-u damo po 1000 evra a ne 20. :) :) :)
 
Da li bi neko od vas hteo da stavi video,pa da dokaze koliko moze da skoci. na pr. Djole_sami koji sad radi tamo neka zakucavanja jer mu se odraz magicno povecao za 40cm ili koliko vec.Sta je tesko snimiti se? moze i sa mobilnim,lepo staviti na youtube i dokazite,kad neko to uradi poverovacu.Ovaj program ac je dosta bolji od aa3 ali opet ima dosta drugih i boljih programa.
 
DJOLE_SAMI:
Mislio sam da odgovorim nesto ovom JORDANU (232323) ali sam onda video da je on jos na prvoj strani ove teme kritikovao AA3 kako je najgori program. Sada to cini sa AC.

POSTO SI TI POPIO SVU PAMET OVOGA SVETA I NISTA STO MI RADIMO TI NE VALJA SEDI NA STOLICU, UZMI PAPIR I NAPISI SVOJ PROGRAM. ONDA IDI U P**** LEPU MATE*INU I TAMO GA RADI, A NAS OSTAVI NA MIRU.

PS. Svima nama se od AC smanjio odraz. Ja sada propadam u zemlju kada skacem. Da bi radili Air Canadu svi smo morali da Wax Man-u damo po 1000 evra a ne 20. :) :) :)
al se neko iznervirao :twisted: Koje sve dao pare za taj program bas me zanima?
 
Slam_Dunker:
Zdravo svima! Wax, svaka chast! Evo ja se odazivam da se nekako oduzimo Wax-u ali pojma nemam kako cju se ja u tu prichu uklopiti jer zivim u CG a imam 14 god...
Otishao sam proshle nedelje da pochnem sa programom i nisam mogao da ga uradim u potpunosti tako da sam batalio poslije 1. serije... Neshto mi je dalo zelju da opet pochnem da ga radim iz petnih zila... Ali mi nije jasno da li mi uopshte pomaze ako ne mogu da ga uradim kako treba, tj. ne uradim svaku vjezbu u potpunosti?! I da, shta da radim kada budem stigao do sheste nedjelje jer nemam gdje da radim vjezbe u bazenu... Da li se mogu napisati kakve vjezbe kao alternativa? Svima ostalima koji rade program svaka chast!

Vlado

P.S. WaxMan HVALA ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! :arrow:
poboljsaj kondiciju , pa kad budes spreman pocni da radis program...
a umjesto bazena radi jedan dan 2x ... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top