Ko finansira LDP?

PredatorBG11:
Ćirilični,treba da ti dam broj mog accounta u banci da mi platis za nick!


Хахаха, ;)

Ја сам нов као што видиш па нисам знао да имам имењака.
Сад и мени бедак...

Сва срећа па користим ћирилицу, коју никад нећу изневерити.

Поздрав PredatorBG11
 
Ма зна се добро ко финансира ЛДП. Чак и они који су у ЛДП то знају само што себи не желе да признају. То ти је исто као и на изборима, што већина оних који су гласали за СРС тада нису хтели себи да признају да су 2000. гласали за зло.
 
Autobus 83: Parole protiv LDP-a
23.avgust 2006. Izvor: kondukter

Autobus 83 -- Na unutrašnjoj strani trećeg sedišta sa leve strane autobusa 83 (reg. broj 34PK0K0P4C) na nalepnici LDP-a formata 4,23x5,11 cm osvanuli su natpisi "baba daj glavu" kao i maliciozna poderotina najverovatnije izazvana noktom.

"Ovo bi mogao biti izolovani slučaj nezrelog pojedinca, da se poslednjih meseci radikalno desničarski nastrojeni penzioneri sa gumenim maskama Tomislava Nikolića ne nalaze u ekspanziji puštanja dugih noktiju. Liberalno-demokratska partija zahteva od organa GSP-a da pronađu počinioce ovog krivičnog dela, što jednostavnom uporedbom već poništenih karata po gradu neće biti teško", saopštio je LDP, poručujući da ih pretnje nisu uplašile, dodajući "I mi nokat za grebanje imamo".

"Autobuski odbor LDP-a u poslednjih nekoliko meseci postaje snažna i organizovana partija sastavljena isključivo od savesnih ljudi, od ljudi koji se ne voze autobusima zbog ličnih interesa, već od građana koji jedino i isključivo žele da se ne ustupa mesto penzionerima u prevozu", stoji u saopštenju LDP-a.

Pre nekoliko meseci, slične pretnje upućene su i nevladinoj organizaciji "Solarni vetar".

:shock: 8) :roll: ;-) :) :D
 
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ја сам у 12-ици поцепао једном приликом "Србији се жури", али сам се извукао пошто нисам поништавао карту па не могу да ме нађу... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Gucanin:
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

ја сам у 12-ици поцепао једном приликом "Србији се жури", али сам се извукао пошто нисам поништавао карту па не могу да ме нађу... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sta si ti neki ruski huligan. Pozoves lift pa pobegnes :lol: :lol: :lol:
Ali mislim da si zasluzio orden sv. Pahomija sa klerofasitsickim krstom.
 

Back
Top