Ko finansira LDP?

Jerry Ropero:
Ja ne postavljem pitanje odakle pare DS-u, SPS-u, Radikalima, G17+, SPO-u, DSS-u. To su parlamentarne stranke i one za svoje finansiranje dobijaju novac delom iz budzeta drzave a delom od clanarine svojih clanova.

Ono sto mene interesuje odakle novac za finansiranje jedne vanparlamentarne stranke zvane LDP koja trosi vise novca na medijsku promoci od 90% stranaka u Srbiji koje bi regularno trebale da imaju 100 puta vise novca od LDP-a?

Одлично питање.
 
Eraserhead:
Znači nekoga diskredituje to što se snalazi sa pare, a ne uzima iste kao radikali npr. od građana.

Zato LDP nema druge kampanje od aktivista koje stalno viđam, a SRS ima plakate, panoe, novine...

Šta ćeš, nismo svi lopovi.:lol:

Neshvatljivo da neko može biti čovekolik, a ne može biti čovek. Šta ti je teško da ukapiraš da je Čeda obično đubre i lopov, a ne političar. On nikada neće moći da bude opcija, jednostavno je odvratan.
 
Čedomir Jovanović je najbolji političar koga Srbija ima i to građani prepoznaju zato LDP ulazi u sve lokalne skupštine. Đubrad i lopovi sede u SRSu i DSSu, a u LDPu sede ljudi koji su se borili protiv mafije, nacionalista i ostalog ološa u Srbiji.;)

LDP je jedina stranka uz DS koja podseća na moderne evropske stranke, bez oslanjanja na mafiju, crkvu, DB, ratne profitere kao SRS ili neka njiam slična organizacija.
 
Ma jok Ceda nema veze sa mafijom a ovi transkripti njegovih razgovora sa Siptarom su cista laz :D

ŠTA RADIŠ, LJUBAVI?

Razgovor vođen 5. oktobra 2001. godine.

U 16.23 časova Duća zove Čumeta da ga pita da li da mu krene u susret. Čume kaže da je za pet minuta na granici, ulazi iz Mađarske. Duća kaže da će da krene kolima ka Novom Sadu, pa će se negde usput sresti.
U 16.33 Duća zove sestru Miru, koja je išla da vidi kuću Bobana Milivojevića (Duća bi da kupi njegovu kuću). Pita je da li joj se kuća sviđa. Ona odgovara da je lepo sređeno, da je kuhinja (koju im ostavlja) jako lepa. Kuća se nalazi u Ulici generala Mihaila Nedeljkovića 85, a broj telefona je 31.. -...
U 17.26 Duća je zvao Čedu Jovanovića.


Duća: Šta radiš, ljubavi?
Čeda: Ništa, jurcao sam ovih dana.
Duća: Ovaj drugar je došao, pa je hteo da se vidi s tobom.
Čeda: Kad ćemo to da uradimo?
Duća: Nisam te juče pronašao, on je došao.
Čeda: Vidi sa njim kad on može, pa da napravimo.
Duća: Zvaću te ja, pa kad ti budeš slobodan.
Čeda: Slobodan sam ja.
Duća: Je l' sve u redu?
Čeda: Jeste, pričaću ti kad se budemo videli.


Iz ovog razgovora nije potpuno jasno o kom "drugaru" govore Čeda i Duća. Iz kasnijih razgovora shvatiće se da je u pitanju neki njihov poslovni partner s kojim treba da završe neku poslovnu kombinaciju.
 
Pogrešio si. Doduše malo. LDP se oslanja samo i isključivo na mafiju.
Zašto ona spodoba, što liči na drogiranog rakuna, a odaziva se na Čeda, ne odgovori na pitanja odakle mu novac.
U par intervjua na TV, kada bi mu postavili to pitanje, on bi istog momenta krizirao.
Čudi me da i ti ne bi želeo da znaš odakle mu sredstva. S obzirom na njegovu kratku, ali užasno prljavu političku karijeru, zaista je dužan to da objasni. Seti se samo krađe novca, mob.telefona i računara u studentskom udruženju, kada je od ostalih članova dobio baš dobre batine i masnice oko očiju (nikad mu se nisu ni povukle od tada), pa sve do rokanja u čuku Đikija. A Čeda je u tom trenutku, preko turističke agencije "Alibi", sa rancem na leđima pešačio Italijom. Baš providno.
Čoveče, mnogo si naivan ako veruješ takvim tipovima. Takvi te povedu za sobom i dok si se ti osvestio, bulja ko majska ruža.
 
Ropero, ajd ne budali. Tu bljuvotinu od dijaloga su vec odavno stampala "najuglednija" udbaska glasila, da bi se, za manje od 24 h, ispostavilo da nemaju veze sa Cedom, onim koga bi oni rado strpali u tu poganu pricu. Daj neki novi materijal, ovo nije vredno arcenja tastature.
 
Jerry Ropero:
Svi znamo manje vise ko cini vrh stranke LDP, ali ono sto ne znamo jeste ko tu interesnu grupaciju ljudi finansira?

Odakle 25.000 evra mesecno za finansiranje obezbedjenja Cede Jovanovica? Odakle pare za razne medijske projekte, plakate, bilborde i slicno. Pa ni radikali koji su najjaca stranka ne daju ni 30% para koje daje LDP na svoju medijsku promociju?

Licno sam video prosle godine Cedu Jovanovica na Kalemgdanu ispred restorana Kalemegdanska terasa sa 5 telohranitelja, 3 dzipa , 2 Micubisi Pajera novi model i jednim najnovijim WV Tuaregom u kojem se vozio sam Jovanovic. Samo ta 3 auta kostaju 200.000 evra. Odakle taj novac jednom diplomiranom dramaturgu bez dana radnog staza?


I ako zasigurno ne mozemo da znamo ko finansira LDP, moje misljenje je da LDP finansira albanska narko mafija. Cedomir Jovanovic je poceo da se zalaze za nezavisnost Kosova posle sastanka Haradinaja , Tacija , Cedomira Jovanovica i Natase Micic u Pristini prosle godine. Sta vi mislite ? Ko ih finansira?

Продали су душу Ђаволу!... ето одкуд им пара...
 
A, eto, ja sam Cedu videla pre mesec dana, s jednim jedinim telohraniteljem, koji se udaljio nakon pet minuta. Oko njega gomila naroda, svi mu prilaze, pozdravljaju se, pricaju... A, naravno, od udbaskih skotova i treba da se cuva armijom jakih momaka. Zasto bi im sluzio kao glineni golub? Je li zato sto ce neko u Kuriru i slicnim toaletoidima da ga proziva?! Naravno da ce da se cuva, kada
drzava ne stiti svoje gradjane, vec samo kadrove Sluzbe.
 
Pa sa obzirom da je LDP opoziciona stranka i da nije nigde u vlasti jsno ja da mu mi ne placamo dzipove i gorile ako on uspeva da nadje sponzore za svoj program to je dobro za njega a i meni je svejdno dokle god ne trosi nase pare.Mnogo je gore kada drug Ilic od nasih para vodi politiku 1 clan NS=1km asvalta i slicno.
 
Tebi je svejedno ali u Srbiji postoji zakon o finansiranju stranaka koji kaze da novac stranke mogu primati samo iz legalnih tokova, budzeta i od clanarine i da nijedan novcani poklon stranci ne sme da bude nezaveden. Sobzirom da u slucaju Cedinog LDP-a nista od ovoga nemamo, i logicno je za predpostaviti da njemu novac se obezbedjuje iz nelegalnih tokova sto znaci da ga finansira mafija - najverovatnije albanska.
 
svetolik trpkovic:
Pa sa obzirom da je LDP opoziciona stranka i da nije nigde u vlasti jsno ja da mu mi ne placamo dzipove i gorile ako on uspeva da nadje sponzore za svoj program to je dobro za njega a i meni je svejdno dokle god ne trosi nase pare.Mnogo je gore kada drug Ilic od nasih para vodi politiku 1 clan NS=1km asvalta i slicno.
Postoji takodje zakon o finansiranju svih stranaka, bez obzira da li su opozicija ili na vlasti, i on prima nesto para iz budzeta Republike Srbije, nisu oni naivni...
 
A ovaj?
sfwp640_tub73.jpg
 
Hahahahaha

Ne mogu da shvatim da Cedu neko smatra i politicarem a kamoli ozbiljnim politicarem..

Taj bi, ako se malo osvrnete prodao i svog rodjenog oca ako ga vec nije prodao za neku sitnicu a kamoli svoj narod ili za neki sitni interes..

S toga tog lika ukloniti iz svega, ali Srbija je takva trpi sve...

Na zalost...
 
Jerry Ropero:
Svi znamo manje vise ko cini vrh stranke LDP, ali ono sto ne znamo jeste ko tu interesnu grupaciju ljudi finansira?
Највероватније тајкунчићи, неко је споменуо Цанета Суботића, могуће је, Земунце (мада су они растерани није искључена могућност да су Чеди исплатили за услугу инсајдерског намештања околности 12. марта), заборавили сте на Карића који и те како има интереса да финансира тог човека па и Мила Ђукановића и његове тајкуне. Сороша искључите, он је већ неколико година уназад прекинуо те ствари а чисто сумњам да ико са запада има интерес да подржава будалу каква је Чеда. Није искључена ни подршка шиптарских бизнисмена Екрема Луке који је ипак био бизнис партнер Богољуба Карића.

Licno sam video prosle godine Cedu Jovanovica na Kalemgdanu ispred restorana Kalemegdanska terasa sa 5 telohranitelja, 3 dzipa , 2 Micubisi Pajera novi model i jednim najnovijim WV Tuaregom u kojem se vozio sam Jovanovic. Samo ta 3 auta kostaju 200.000 evra. Odakle taj novac jednom diplomiranom dramaturgu bez dana radnog staza?
Као прво нисам знао да је дипломирао, честитке... као друго ко ти каже да је Чеда купио те аутомобиле на легалан начин, украдени аутомобили се купују за много јефтиније па можеш и та три џипа за мање више 100 хиљада да набавиш.

I ako zasigurno ne mozemo da znamo ko finansira LDP, moje misljenje je da LDP finansira albanska narko mafija. Cedomir Jovanovic je poceo da se zalaze za nezavisnost Kosova posle sastanka Haradinaja , Tacija , Cedomira Jovanovica i Natase Micic u Pristini prosle godine. Sta vi mislite ? Ko ih finansira?
Није искључено, од Шиптара свакако узима новац а има историју склоности ка ликовима из подземља.
 
Eraserhead:
Čedomir Jovanović je najbolji političar koga Srbija ima i to građani prepoznaju zato LDP ulazi u sve lokalne skupštine. Đubrad i lopovi sede u SRSu i DSSu, a u LDPu sede ljudi koji su se borili protiv mafije, nacionalista i ostalog ološa u Srbiji.;)

LDP je jedina stranka uz DS koja podseća na moderne evropske stranke, bez oslanjanja na mafiju, crkvu, DB, ratne profitere kao SRS ili neka njiam slična organizacija.

Pa dobro, aktivisto, pročitali smo tvoje parole... ;) :)
'ajd' sad samo još jedno, konkretno molim te, ODAKLE LDP-U PARE???
P.S. ako nisi primetio to je i naziv teme...
Dakle, nemoj više da ulaziš u raspravu, samo nam kao poznavaoc situacije objasni odakle stižu pare?!
 
Evo nas i na četvrtoj stranici...
Bilo je par propagandnih poruka simpatizera LDP-a, bilo je i dosta pljuvačine i neosnovanih optužbi onih koji LDP mrze, ali smo i dalje daleko od odgovora...
Neobično, zar ne?
 

Back
Top