Klubovi i Zurke u Kragujevcu

Mislis na vecerasnju emisiju?
Gledala..koji glupson onaj sto kupio mecku devojci, brate pazi kad kipi od argumenata da je lood ...
..kako se samo ljudi blamiraju u emisiji..chudo jedno...:sad2:
..odoh....

eto nove teme, da li bi neko od vas igrao u cirkusu 48 sati svadba... meni je licno mrsko i da gledam, a o ucestvovanju i da ne pricam... iako je ovo psiholoski fenomen... voleo bih da cujem vase licne komentare...
 
Mislis na vecerasnju emisiju?
Gledala..koji glupson onaj sto kupio mecku devojci, brate pazi kad kipi od argumenata da je lood ...
..kako se samo ljudi blamiraju u emisiji..chudo jedno...:sad2:
..odoh....

.................cekaj cekaj covek je kupio devojci zivu mecku ili automobilcic, mislim ako je hteo da je zajebe onda predpostavljam da je kupio zivu meckicu, posto negledam tv vec neko vreme pa neznam o cemu se radi.......
 
eto nove teme, da li bi neko od vas igrao u cirkusu 48 sati svadba... meni je licno mrsko i da gledam, a o ucestvovanju i da ne pricam... iako je ovo psiholoski fenomen... voleo bih da cujem vase licne komentare...

..................pa rialiti sou ko rialiti sou s tim da se svadba pakuje-montira neide direktno, ko voli takav program njemu je verovatno zanimljivo, mislim da je dobra stvar za ljude koji nemaju parice da dobiju dzabaka celu svadbicu i plus putovanje.....................
 

Back
Top