Klinke, da ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nase drage forumasice ne zele da uvide jednu cinjenicu...
Klinke od 16 godina zele da izgledaju kao da imaju 22, zele starije, generacija joj nije interesantna. Zele iskusnije, sa lovom, zele provod...
Oni od 30 su extra zanimnjivi.
Klincima od 16, van price tipa "al bih pokidao starku(a to su za njih zene od 26-30 godina pa na dalje) nista po tom pitanju ne radi. Radije idu na utakmice, igraju igrice ili se pak potuku.

Uz to, zene su najbolje (fizicki) od 15 do 27-28, pa aj i do 30 godina
Muskarci pocinju tek na nesto da lice sa 25, i to traje do 40, tako nesto
Zene pre sazreju ali pre i uvenu

Oooooo brate.........:lol::lol::lol: De si generacijo, evo matora koka da kaze nesto matorom petlu.........(cik mi zabrani, nisam baba devojka)

Za muskarca preko 25 nista ispod 18 nije opravdano, ni zakonski, ni moralno ni kako god. i gde si ti naso da im generacija nije interesantna? Mozda nekima, ali ako generalizujes, to su samo tvoje zelje, da im budes interesantan, sta god pricao.

Kako mozes devojcice od 15 da svrstas u zene??? Imas li ti decu? Pripadne mi nuka od takvih izjava, imam cerku od 12 godina i zamisljam da je za 3 godine spopada neki cika od 33. Brrrrrrr.

I zene uvenule sa 30?:zcepanje:

One od 20 s deca za sve preko 35. Bioloski gledano mogu da im budu tate. Ti si pronaso granicu, jer imas 33.:D

I ko kaze da svi muskarci najbolje izgledaju od 25 do 40? Ti mu po tome dodjes u najboljim godinama?:lol::lol::lol:
 
Oooooo brate.........:lol::lol::lol: De si generacijo, evo matora koka da kaze nesto matorom petlu.........(cik mi zabrani, nisam baba devojka)

Za muskarca preko 25 nista ispod 18 nije opravdano, ni zakonski, ni moralno ni kako god. i gde si ti naso da im generacija nije interesantna? Mozda nekima, ali ako generalizujes, to su samo tvoje zelje, da im budes interesantan, sta god pricao.

Kako mozes devojcice od 15 da svrstas u zene??? Imas li ti decu? Pripadne mi nuka od takvih izjava, imam cerku od 12 godina i zamisljam da je za 3 godine spopada neki cika od 33. Brrrrrrr.

I zene uvenule sa 30?:zcepanje:

One od 20 s deca za sve preko 35. Bioloski gledano mogu da im budu tate. Ti si pronaso granicu, jer imas 33.:D

I ko kaze da svi muskarci najbolje izgledaju od 25 do 40? Ti mu po tome dodjes u najboljim godinama?:lol::lol::lol:

Pored mene je sve mladje od 20 bezbedno. Osim ako nisam bas motrus pijan. Nije mi se desilo jos uvek da sam bio toliko pijan a da se nazlo pozudno chelajde u blizni.
nadam se da ce tako ostati.
To ne znaci da mi se en svide one od 16 godina, ali imam svoje vrednosti.


ostalo sto napisah je moj licni stav.
Zene su mi najlepse u tom periodu.
Ima drzecih polovnjaca i sa 35-40 godina, ali su retkost.

Ko kaze da muskarci izgledaju najbolje od 25 do 40?
Vecina zena. Od njih sam cuo
 
Pored mene je sve mladje od 20 bezbedno. Osim ako nisam bas motrus pijan. Nije mi se desilo jos uvek da sam bio toliko pijan a da se nazlo pozudno chelajde u blizni.
nadam se da ce tako ostati.
To ne znaci da mi se en svide one od 16 godina, ali imam svoje vrednosti.


ostalo sto napisah je moj licni stav.
Zene su mi najlepse u tom periodu.
Ima drzecih polovnjaca i sa 35-40 godina, ali su retkost.

Ko kaze da muskarci izgledaju najbolje od 25 do 40?
Vecina zena. Od njih sam cuo

Naglasak, na vecina Ne generalizuj. (Vecina zena od 40 ili od 20 godinica?)

Ali devojcice od 15 godina nisu zene.
 
Naglasak, na vecina Ne generalizuj. (Vecina zena od 40 ili od 20 godinica?)

Ali devojcice od 15 godina nisu zene.

Vecina sexualno zrelih zena
Ne generalizujem
Ne kazem svi
vec vecina
A kada kazes "vecina"onda ne generalizujes


Devojke od 15 godina nisu zene
I nije lepo da ih neki cika od 30 kresne.
Ali to ne znaci da ne sme da se kaze da sexy izgledaju
One se trude da izgledaju sexy
i uglavnom im yebeno dobro uspeva
 
One od 20 s deca za sve preko 35. Bioloski gledano mogu da im budu tate. Ti si pronaso granicu, jer imas 33
Govoriš iz iskustva?
A bebu si dobila sa 21, dete, bila pedofilija ili ta 1 godina bila presudna :lol:
Sa 20 niko nije dete

ko kaze da svi muskarci najbolje izgledaju od 25 do 40?
Kaže nauka
Zna se koje su to najbolje godine života. Računaš prosečni, sposobnosti...
muško je po tebi dete sa 20 godina
i ako ga smota neka starija od 30-35 to je pedofilija
Važi
Kako tako imate dvostruka merila kad je u pitanju hurac jer stalno tvrdite da žene brže sazrevaju od muškarca, ali samo kad vama to odgovara.
 
Pored mene je sve mladje od 20 bezbedno. Osim ako nisam bas motrus pijan. Nije mi se desilo jos uvek da sam bio toliko pijan a da se nazlo pozudno chelajde u blizni.
nadam se da ce tako ostati.
To ne znaci da mi se en svide one od 16 godina, ali imam svoje vrednosti.


ostalo sto napisah je moj licni stav.
Zene su mi najlepse u tom periodu.
Ima drzecih polovnjaca i sa 35-40 godina, ali su retkost.

Ko kaze da muskarci izgledaju najbolje od 25 do 40?
Vecina zena. Od njih sam cuo

Coveceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kakav je ovo ocaj...ono ja skoro nisam cula da postoji neko toliko ocajan...slusam te vec danima kako vredjas zene ogavnim izrazima...neces polovnjacu od 35 godina super jer ni ona ne bi tebe uzela ni da si poslednji muskarac na planeti samo da te upozna malo bolje...ja za zivota nisam cula nevaspitanije i nekulturnije izjave a sujetne do bola u isto vreme, kakav si ti narcis...gadno mi je sto znam da postoje likovi kao sto si ti. TI NISI MUSKARAC...bar nisi u mojim ocima...samo se svetis jer te je sutnula zena...
 
Vecina sexualno zrelih zena
Ne generalizujem
Ne kazem svi
vec vecina
A kada kazes "vecina"onda ne generalizujes


Devojke od 15 godina nisu zene
I nije lepo da ih neki cika od 30 kresne.
Ali to ne znaci da ne sme da se kaze da sexy izgledaju
One se trude da izgledaju sexy
i uglavnom im yebeno dobro uspeva


Ok, ok, u najboljim si godinama :snesko5: ;)

A koliko ja vidim ti si napisao ovo:

"""Uz to, zene su najbolje (fizicki) od 15 do 27-28, pa aj i do 30 godina"""


Obrati paznju na boldovano.
 
Govoriš iz iskustva?
A bebu si dobila sa 21, dete, bila pedofilija ili ta 1 godina bila presudna :lol:
Sa 20 niko nije dete


Kaže nauka
Zna se koje su to najbolje godine života. Računaš prosečni, sposobnosti...
muško je po tebi dete sa 20 godina
i ako ga smota neka starija od 30-35 to je pedofilija
Važi
Kako tako imate dvostruka merila kad je u pitanju hurac jer stalno tvrdite da žene brže sazrevaju od muškarca, ali samo kad vama to odgovara.

Da dete sam dobila sa 20 godina. Sa punim pravom...Punoletna. Moj muz je tada imao isto 20 godina. Ja sam od onih koje vole svoju generaciju ili godinu , dve starijeg, a ne matorce.

Za mene sa 33 godine klinac od 20 jeste dete. U svakom pogledu. Perspektiva bi trebalo da se menja sa godinama, ali za svakoga ko se mentalno zaglavio u dvadesetoj, kako vam volja:lol:
 
Poslednja izmena:
Coveceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kakav je ovo ocaj...ono ja skoro nisam cula da postoji neko toliko ocajan...slusam te vec danima kako vredjas zene ogavnim izrazima...neces polovnjacu od 35 godina super jer ni ona ne bi tebe uzela ni da si poslednji muskarac na planeti samo da te upozna malo bolje...ja za zivota nisam cula nevaspitanije i nekulturnije izjave a sujetne do bola u isto vreme, kakav si ti narcis...gadno mi je sto znam da postoje likovi kao sto si ti. TI NISI MUSKARAC...bar nisi u mojim ocima...samo se svetis jer te je sutnula zena...

:(
Kome se svetim? Ne svetim se ni ex zeni, zasto bih nepoznatim zenama?

I ja sam sebe zovem "chika" (dodji da ti chika objasni ;))
Nisam muskarac?
Sta je za tebe muskarac?
Shonja koji proguta zenske price i zenske duple arsine?
Znam, zene vise vole jadnike koji kukaju, kojima je ceo svet kriv. Ne da ih vole, ali se proed njih osecaju sigurno
Pored koga se zene osecaju nesigurno? Pored muskaraca koji znaju sta hoce i koji imaju svoj pogled na svet.
Zasto?
Jer su trazena roba, a njoj kuca bioloski sat. i to brze nego muskarcu
j.b.g. tako je
Zenama to odgovara kada su ispod 25
Preko 25 im to ne odgovara
mozda je 25 donja granica.
Ali sa 30 je vec sigurno tako.
 
Da dete sam dobila sa 20 godina. Sa punim pravom...Punoletna. Moj muz je tada imao isto 20 godina. Ja sam od onih koje vole svoju generaciju ili godinu , dve starijeg, a ne matorce.

Za mene sa 33 godine klinac od 20 jeste dete. U svakom pogledu. Perspektiva bi trebalo da se menja sa godinama, ali za svakoga ko se mentalno zaglavio u dvadesetoj, kako vam volja:lol:
E, gle sad :D
Ono što je važilo za tebe sa 18 i 20 sad ne važi za druge devojke.
One su nesposobne da same odlučuju u tim godinama sa kim će da budu :lol:
Ne bih komentarisao brakove u dvadesetim uopšte. :mrgreen: To najviše stvara poremećaje, bez zayebavanja i bez obzira da l je muško il žensko
Najveći broj tih ujki i ujni ispred škole su se udali i oženili u 20..neižvljeni debili
ma sve otišlo u hurac


Za mene sa 33 godine klinac od 20 jeste dete.
I za mene su klinke al nisu deca
Meni se ne sviđaju, ali imaju pravo da rade šta žele
I sa mnom ako ja hoću
ybote glupa je ta priča
 
Poslednja izmena:
:(
Kome se svetim? Ne svetim se ni ex zeni, zasto bih nepoznatim zenama?

I ja sam sebe zovem "chika" (dodji da ti chika objasni ;))
Nisam muskarac?
Sta je za tebe muskarac?
Shonja koji proguta zenske price i zenske duple arsine?
Znam, zene vise vole jadnike koji kukaju, kojima je ceo svet kriv. Ne da ih vole, ali se proed njih osecaju sigurno
Pored koga se zene osecaju nesigurno? Pored muskaraca koji znaju sta hoce i koji imaju svoj pogled na svet.
Zasto?
Jer su trazena roba, a njoj kuca bioloski sat. i to brze nego muskarcu
j.b.g. tako je
Zenama to odgovara kada su ispod 25
Preko 25 im to ne odgovara
mozda je 25 donja granica.
Ali sa 30 je vec sigurno tako.

:rotf: Jos samo ovaj post i necu vise........:D

Bioloski sat? Za radanje dece da, ali ovo nije tema o rodama i kupusu.......

Zene se osecaju sigurno samo pored musklarazc koji znaju sta hoce, i to i ostvare, pricanje i hvalisanje po forumima se ne racuna.
Ako miskarci veruju u laskanja, to je njihov problem.

Pa ja znam mnoge zene od 25-30 koje misle da muskarci vec od 40te nesposobnii za "one" stvari". Meni je i to bilo smesno, al kao sto rekoh, svakom svoje:lol::lol::lol:
 
Ok, ok, u najboljim si godinama :snesko5: ;)

A koliko ja vidim ti si napisao ovo:

"""Uz to, zene su najbolje (fizicki) od 15 do 27-28, pa aj i do 30 godina"""


Obrati paznju na boldovano.

Pa po meni su najbolje godine za fizicki izgled zene od 15-26 do 28-30 godina
A bas top je od 18 do 22-23
Sta ima lose ako je moj ukus takav?

Ja u najboljim godinama?
Pa sta znam. lepse sam se osecao sa 16. Nisam imao obaveza nikakvih, uzivao sa prijatlejima, nisam znao sta su problemi.
Sa 33 se osecam dobro, ali imam dosta obaveza
u sexualnom smislu, sigurno sma sada privlacniji nego sa 16
 
:(
Kome se svetim? Ne svetim se ni ex zeni, zasto bih nepoznatim zenama?

I ja sam sebe zovem "chika" (dodji da ti chika objasni ;))
Nisam muskarac?
Sta je za tebe muskarac?
Shonja koji proguta zenske price i zenske duple arsine?
Znam, zene vise vole jadnike koji kukaju, kojima je ceo svet kriv. Ne da ih vole, ali se proed njih osecaju sigurno
Pored koga se zene osecaju nesigurno? Pored muskaraca koji znaju sta hoce i koji imaju svoj pogled na svet.
Zasto?
Jer su trazena roba, a njoj kuca bioloski sat. i to brze nego muskarcu
j.b.g. tako je
Zenama to odgovara kada su ispod 25
Preko 25 im to ne odgovara
mozda je 25 donja granica.
Ali sa 30 je vec sigurno tako.

Sam si trazio evo zasto nisi muskarac...ni u tragovima...

Zato sto nisi sposoban da nosis svoje godine i valjda neku mentalnu visinu koju bi trebalo dostici do 35.

Zato sto u radno vreme visis na forumima umesto da radis....so so so unsexy

Nisi uspesan ocigledno u poslu cim ti je osnovna kuknjava bila sto si nakon razvoda ostao bez NJENE PLATE

Zato sto balavici od 15 godina mozes da ispricas pricu i da SEBI napumpas samopouzdanje a sve i da ostanete zajedno brucoska godina otvorice joj oci i svet ZGODNIH APSOLVENATA pa ode ti ciko u spomenar

Zato sto unizavanjem zena zelis da prikrijes inferiornost i licne neuspehe....Da li su polovnjace i Monika Beluci u 45., Sarliz Teron, Andjelina Zoli, Mila Jovovic, Sindi Kraford, Linda Evandjelista, Kristi Tarllington ali avaj ti nas ubedjujes da je HANA MONTANA lepsa i more sexy od njih a CAK I ONA IMA 18 godina

Cigancis se za alimentaciju i hiljadu puta si kazao kako tvoja bivsa nece videti dinar od tebe

Ima jos hoces da nastavim? Tvoj izbor...ja mogu jos sigurno 20 stvari da nabrojim koje te izuzimaju iz muskog roda...jedna od njih je KLADIONICA

Ako mislis da si musko jer jel imas ono sto bi kao svako musko trebalo da ima gadno si se zeznuo....meni dvadesetim je to nedovoljno jer ti nemas sta da pruzis osim hvalisanja koliko je imala godina cura koju si da ne kazem sta...jel se osecas kao frajer? Bas me zanima sta je to sto ti pumpa samopouzdanje jer ja ne vidim, cak i ne pises zanimljivo, nemas ama gram sarma osim mozda za tu klinku koja je eto isprobala taticu i odleprsa ona na studenstku zurku a ti tatice vidi sta ces...To ti je surova istina a ti kako hoces
 
:rotf: Jos samo ovaj post i necu vise........:D

Bioloski sat? Za radanje dece da, ali ovo nije tema o rodama i kupusu.......

Zene se osecaju sigurno samo pored musklarazc koji znaju sta hoce, i to i ostvare, pricanje i hvalisanje po forumima se ne racuna.
Ako miskarci veruju u laskanja, to je njihov problem.

Pa ja znam mnoge zene od 25-30 koje misle da muskarci vec od 40te nesposobnii za "one" stvari". Meni je i to bilo smesno, al kao sto rekoh, svakom svoje:lol::lol::lol:

Za radjanje dece, za bore, za celulit, za podocnjake, za vitkost, za drzace a ne visece sise...
pricanje i hvalisanje po forumima se ovde uglavnom vidi kod zena
Svaka moderna, svaka zna sta hoce. Svaka izigrava svedjanku a sve suva balkanka ;)
Mozda muskarci sa 40 zanemocaju
ne znam
Niti me zanima
Sa 33 to nije slucaj, veruj ;)
 
E, gle sad :D
Ono što je važilo za tebe sa 18 i 20 sad ne važi za druge devojke.
One su nesposobne da same odlučuju u tim godinama sa kim će da budu :lol:
Ne bih komentarisao brakove u dvadesetim uopšte. :mrgreen: To najviše stvara poremećaje, bez zayebavanja i bez obzira da l je muško il žensko
Najveći broj tih ujki i ujni ispred škole su se udali i oženili u 20..neižvljeni debili
ma sve otišlo u hurac

Nije stvar u odlucivanju sa 20 godina...Pricam da stariji treba bolje da znaju......Iz ove perspektive bih sacekala malo, ali sigurno ne bih cekala tridesete.

P.S. A izivljeni su oni koji sa 40 jure piletinu? :lol::lol::lol:
 
Coveceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kakav je ovo ocaj...ono ja skoro nisam cula da postoji neko toliko ocajan...slusam te vec danima kako vredjas zene ogavnim izrazima...neces polovnjacu od 35 godina super jer ni ona ne bi tebe uzela ni da si poslednji muskarac na planeti samo da te upozna malo bolje...ja za zivota nisam cula nevaspitanije i nekulturnije izjave a sujetne do bola u isto vreme, kakav si ti narcis...gadno mi je sto znam da postoje likovi kao sto si ti. TI NISI MUSKARAC...bar nisi u mojim ocima...samo se svetis jer te je sutnula zena...

1. upravo :ok:
2. :amen:
3. valjda je skapirala ovo pod 1. i 2. :cool:
 
Za radjanje dece, za bore, za celulit, za podocnjake, za vitkost, za drzace a ne visece sise...
pricanje i hvalisanje po forumima se ovde uglavnom vidi kod zena
Svaka moderna, svaka zna sta hoce. Svaka izigrava svedjanku a sve suva balkanka ;)
Mozda muskarci sa 40 zanemocaju
ne znam
Niti me zanima
Sa 33 to nije slucaj, veruj ;)

Ma verujem ti ja :lol::lol::lol:

Kao sto ti verujem da imas podocnjake, bore i kozu koja se opustila, mozda i pivski stomacic.

I na forumu muskarci sve ye..ci, sa nekom od 21 godinicu.... I svi znaju sta hoce i kako sa zenama.;)
 
Oooooo brate.........:lol::lol::lol: De si generacijo, evo matora koka da kaze nesto matorom petlu.........(cik mi zabrani, nisam baba devojka)

Za muskarca preko 25 nista ispod 18 nije opravdano, ni zakonski, ni moralno ni kako god. i gde si ti naso da im generacija nije interesantna? Mozda nekima, ali ako generalizujes, to su samo tvoje zelje, da im budes interesantan, sta god pricao.

Kako mozes devojcice od 15 da svrstas u zene??? Imas li ti decu? Pripadne mi nuka od takvih izjava, imam cerku od 12 godina i zamisljam da je za 3 godine spopada neki cika od 33. Brrrrrrr.

I zene uvenule sa 30?:zcepanje:

One od 20 s deca za sve preko 35. Bioloski gledano mogu da im budu tate. Ti si pronaso granicu, jer imas 33.:D

I ko kaze da svi muskarci najbolje izgledaju od 25 do 40? Ti mu po tome dodjes u najboljim godinama?:lol::lol::lol:

Ja sam sa svojih 26 bio sa klinkom od 16..bila je visoka oko 180 i u faci izgledala starije od mene..ona je mene spopadala da odemo na plazu zbog sexa..dal sam ja sad pametan muskarac sto je nisam kresno..jesam dobar primer za ove sto pljujete..ne nego sam budala a kakvu je samo sisu imala:dash:
 
Ja sam sa svojih 26 bio sa klinkom od 16..bila je visoka oko 180 i u faci izgledala starije od mene..ona je mene spopadala da odemo na plazu zbog sexa..dal sam ja sad pametan muskarac..jesam dobar primer za ove sto pljujete..ne nego sam budala:dash:

Cuti tamo, ne mesaj se..ti sa 26 nisi uopste tip o kome se diskutuje...desava se to, uzivaj...ti si ok...cekam da se javi ovaj frajer koji juri Hanu Montanu sa Dizni kanala
 
Sam si trazio evo zasto nisi muskarac...ni u tragovima...

Zato sto nisi sposoban da nosis svoje godine i valjda neku mentalnu visinu koju bi trebalo dostici do 35.

Zato sto u radno vreme visis na forumima umesto da radis....so so so unsexy

Nisi uspesan ocigledno u poslu cim ti je osnovna kuknjava bila sto si nakon razvoda ostao bez NJENE PLATE

Zato sto balavici od 15 godina mozes da ispricas pricu i da SEBI napumpas samopouzdanje a sve i da ostanete zajedno brucoska godina otvorice joj oci i svet ZGODNIH APSOLVENATA pa ode ti ciko u spomenar

Zato sto unizavanjem zena zelis da prikrijes inferiornost i licne neuspehe....Da li su polovnjace i Monika Beluci u 45., Sarliz Teron, Andjelina Zoli, Mila Jovovic, Sindi Kraford, Linda Evandjelista, Kristi Tarllington ali avaj ti nas ubedjujes da je HANA MONTANA lepsa i more sexy od njih a CAK I ONA IMA 18 godina

Cigancis se za alimentaciju i hiljadu puta si kazao kako tvoja bivsa nece videti dinar od tebe

Ima jos hoces da nastavim? Tvoj izbor...ja mogu jos sigurno 20 stvari da nabrojim koje te izuzimaju iz muskog roda...jedna od njih je KLADIONICA

Ako mislis da si musko jer jel imas ono sto bi kao svako musko trebalo da ima gadno si se zeznuo....meni dvadesetim je to nedovoljno jer ti nemas sta da pruzis osim hvalisanja koliko je imala godina cura koju si da ne kazem sta...jel se osecas kao frajer? Bas me zanima sta je to sto ti pumpa samopouzdanje jer ja ne vidim, cak i ne pises zanimljivo, nemas ama gram sarma osim mozda za tu klinku koja je eto isprobala taticu i odleprsa ona na studenstku zurku a ti tatice vidi sta ces...To ti je surova istina a ti kako hoces

I sama znas da si sve ovo proizviljno napisala i da nemas pojma da li je ista od navedenog istina.
Uz to, osnovna razlika izmedju tebe i mene je sto ja ni jednu forumasicu/forumasa nisam licno uvredio. Ti pokusavas sve vreme(a i ostaje na pokusaju) da mene licno uvredis.
Mogao bih jedno po jedno da odgovorim,..ma ne da bih mogao, vec i hocu ;)

Zato sto nisi sposoban da nosis svoje godine i valjda neku mentalnu visinu koju bi trebalo dostici do 35.

To ne mozes zakljuciti preko foruma. A i da je istina, ko kaze da ja zelim da odrastem? Ko kaze da mi je to neophodno da bih bio srecan?

Zato sto u radno vreme visis na forumima umesto da radis....so so so unsexy

A ti si besposlena, ili isto visis po forumima za vreme radnog vremena?
Ako si besposlena...treba li komentar?
A ako se javljas sa posla...zasto sudis o drugima?
Uz sve to, ne mislim da su pave muskarcine drvosece. Vise cenim ljdue koji zarade a da se ne namuce. proslo je vreme muskaraca iz rudnika.

Nisi uspesan ocigledno u poslu cim ti je osnovna kuknjava bila sto si nakon razvoda ostao bez NJENE PLATE

Gde sam spomenuo njenu platu? Ovo si izmislila. hajde, probaj da koristis ono sto sam rekao a ne da izmisljas.


Zato sto balavici od 15 godina mozes da ispricas pricu i da SEBI napumpas samopouzdanje a sve i da ostanete zajedno brucoska godina otvorice joj oci i svet ZGODNIH APSOLVENATA pa ode ti ciko u spomenar

Opet, gde sam i kada spomenuo devojke mladje od 20 godina?
Opet dakle izmisljas


Zato sto unizavanjem zena zelis da prikrijes inferiornost i licne neuspehe....Da li su polovnjace i Monika Beluci u 45., Sarliz Teron, Andjelina Zoli, Mila Jovovic, Sindi Kraford, Linda Evandjelista, Kristi Tarllington ali avaj ti nas ubedjujes da je HANA MONTANA lepsa i more sexy od njih a CAK I ONA IMA 18 godina

Shvati, ti nisi skandinavka, vec Srpkinja
Nisi svetska zvezda vec obicna srpkinja
Zasto proedis klasicnu srpsku zenu sa svetskom elitom?
vec rekoh, ima zena i preko 35 da necemu vrede, ali su retkost
ove koje si navela su samo izuzetak koji potvrdjuje pravilo

PS: Inferiornost u odnosu na zene? :mrgreen:

Cigancis se za alimentaciju i hiljadu puta si kazao kako tvoja bivsa nece videti dinar od tebe

Moj novac je moj novac. ;)
Novac smatram sredstvom za srecu, uspeh, samopouzdanje.
Ko ne smatra tako*-ne mora ni da ga ima.

Ima jos hoces da nastavim? Tvoj izbor...ja mogu jos sigurno 20 stvari da nabrojim koje te izuzimaju iz muskog roda...jedna od njih je KLADIONICA

Kladionica je mesto gde pobegnes od kokodakanja zena, mesto gde se osetis lepo, odgledas dobru tekmu, odmoris se od sveta van kladionice, dobra stvar i za adrenalin kada cekas jedan par za tiket....
Kladinoca je odlicna stvar. Dok ne ides cesce od 1-2 puta sedmicno i ne zadrzis se duze od 2h
 
Nije stvar u odlucivanju sa 20 godina...Pricam da stariji treba bolje da znaju......Iz ove perspektive bih sacekala malo, ali sigurno ne bih cekala tridesete.

P.S. A izivljeni su oni koji sa 40 jure piletinu? :lol::lol::lol:

A sačekala bi? EEE, pohvalno, iskrena si :D
Vidiš da je baš stvar u odličivanju i slobodnoj volji
Više prakse i iskustva nikom nije zlo nanelo
P.S. ovo o iživljeni, to nešto bezveze pišeš, ja to nisam rekao
 
Pa po meni su najbolje godine za fizicki izgled zene od 15-26 do 28-30 godina
A bas top je od 18 do 22-23
Sta ima lose ako je moj ukus takav?

Ja u najboljim godinama?
Pa sta znam. lepse sam se osecao sa 16. Nisam imao obaveza nikakvih, uzivao sa prijatlejima, nisam znao sta su problemi.
Sa 33 se osecam dobro, ali imam dosta obaveza
u sexualnom smislu, sigurno sma sada privlacniji nego sa 16

Opet pogledaj boldovano. Ti si uporan da je devojcica od 15 godina zena
 
A sačekala bi? EEE, pohvalno, iskrena si :D
Vidiš da je baš stvar u odličivanju i slobodnoj volji
Više prakse i iskustva nikom nije zlo nanelo
P.S. ovo o iživljeni, to nešto bezveze pišeš, ja to nisam rekao

Da sacekala bih 3, 4 godine. To su i dalje dvadesete. Nego ti rece ovo:

""Ne bih komentarisao brakove u dvadesetim uopšte. To najviše stvara poremećaje, bez zayebavanja i bez obzira da l je muško il žensko
Najveći broj tih ujki i ujni ispred škole su se udali i oženili u 20..neižvljeni debili"

Jeste stvar u slobodnoj volji ali stariji treba da znaju u sta da se petljaju. Zato su stariji.
 
E tu sam te cekala...

1. Da bi bio muskarac morao bi da odrastes...decaci nisu sexy vec su balavi

2.Radim kao PR celog univerziteta....btw ostalo je 4 ispita do dipl. nakon toga posdiplomske, u isto vreme EPY, pocela sam svoj novac da zaradjujem sa 14 kao maneken i kao kosarkaski sudija, imala vodila emisiju na TV-u, primala studenstsku stipendiju...izvoli da te cujem...

3. Jel bi trebalo da nadjem da citiram kako devojke izgledaju najlepse pocev od 15e

4. Rekao si ne vrdaj, ne teraj me da gubim vreme i da trazim a znas da cu naci...na temi Alimentacija...nacicu i sta onda

5. Uvredio si samim tim kada kazes da je ona od 30 polovnjaca...a polovina ovde prisutnih ima preko 30, upotrebi dedukciju malo...valjda znas sta je indukcija i dedukcija

6. To mozes da pricas balavicama kako ce da propadnu sa 30 pa hajde da se ........ meni koja sam prosla Evropu uzduz i popreko sa kraja na kraj ne prosipaj te gluposti, SVAKA ZENA KOJA SE NEGUJE I ULAZE U SEBE IZGLEDA KAO AVION SA 40...svaka...i pomenute dame su zene...i mi smo zene...znaci moguce je...koja se zapusti i ne zeli da bude hot

7. Ako ti je novac razlog za srecu...bravo...
 
Ja sam sa svojih 26 bio sa klinkom od 16..bila je visoka oko 180 i u faci izgledala starije od mene..ona je mene spopadala da odemo na plazu zbog sexa..dal sam ja sad pametan muskarac sto je nisam kresno..jesam dobar primer za ove sto pljujete..ne nego sam budala a kakvu je samo sisu imala:dash:

Ko prica o tebi? Pricam o matorim cikama.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top