Kladionica, tiketi, tipovi...

E ljudi,igrao sam neke gluposti danas,nalupao za 400 dindzi,napravio kvotu 8.67 i ispogadjao sve,ostao mi je za sutra Borac Cacak 1(1.35).Dobitak mi je 4.159 din.Neznam da li se isplati braniti tu utakmicu ili cekati za tako male pare?!Naravno ako bih branio igrao bih x2 a tu je kvota oko 2.25.Trebalo bi dati hiljadarku na to da bi se isplatilo......Vase misljenje molim....
 
E ljudi,igrao sam neke gluposti danas,nalupao za 400 dindzi,napravio kvotu 8.67 i ispogadjao sve,ostao mi je za sutra Borac Cacak 1(1.35).Dobitak mi je 4.159 din.Neznam da li se isplati braniti tu utakmicu ili cekati za tako male pare?!Naravno ako bih branio igrao bih x2 a tu je kvota oko 2.25.Trebalo bi dati hiljadarku na to da bi se isplatilo......Vase misljenje molim....

Da li uopste mozes da igras singl na nasu ligu?
Ako moze stavi 200 din na X,kvota 5.00,100 na 2-kv.12,00.Ako dodje X imas za 5-6 piva,ako dodje 2 vracas ulog i opet imas pivo.:lol:
 



dance2-1.gif
dance2-1.gif


ako prodje Fila,vracam ulog uz min.+


 
i ja bih cekao, pa sta bude, bude! jer uplatio si 400 + da branis 1000= 1400, a eventualni dobitak ~4000, bolje biti dobar 3600, a utakmica je hmmm tako reci ''realna'', mada to ne postoji u kladionici :)

Sve mi se cini da zbog ovakvog razmisljanja nemozes ni da sakupis tih 3000 jura,he he salim se druze naravno.Razmisljao sam i resio da ostavim tako pa sta bude bice...Da je taj borac los nebi igrao sa Ajaksom....Mada kada se setim pre par godina utakmice Timok(Zajecar-Partizan,isto u kupu)proradi mi crv sumnje....:think:
 
Da li uopste mozes da igras singl na nasu ligu?
Ako moze stavi 200 din na X,kvota 5.00,100 na 2-kv.12,00.Ako dodje X imas za 5-6 piva,ako dodje 2 vracas ulog i opet imas pivo.:lol:

Igram u glupom Brazilu,mislim da to mogu da singliram....Uostalom videcu kako me ponese razmisljanje sutra,bem mu majku ovog vikenda sam im otresao oko 12.000 iz kase,uglavnom na singlove(petak keln iz iksa,subota QPR iz iksa,nedelja America iz keca...plus mi prosao neki mrtvi tiket za 1800. kinti.Elem ne hvalim se nego hocu da kazem da u meni radi ono pusto Srpsko,malo mi to nego gramzivo hocu jos:rumenko:
E cekam ga vala sutra ko ga hefta....:evil:
 
ni ja ove italijane ne mogu precizno ocijeniti, nekako bi najbolje bilo odigradi 1-1 uplata 2000, i X-1 uplata 2000... ako dodje iz 1-1 vracam ulog i dobar sam nekih 400 dinara :), a ako dodje iz X-1 dobar sam preko 4000:)..
e sad, koje su mogucnosti da dodje X-X ili cak 2 ?:S!:) hehe
 
ni ja ove italijane ne mogu precizno ocijeniti, nekako bi najbolje bilo odigradi 1-1 uplata 2000, i X-1 uplata 2000... ako dodje iz 1-1 vracam ulog i dobar sam nekih 400 dinara :), a ako dodje iz X-1 dobar sam preko 4000:)..
e sad, koje su mogucnosti da dodje X-X ili cak 2 ?:S!:) hehe
Druze,znas kako ja to igram,odigram 500 kinti 1-1 i 1000 iz iksa pa ako dodje iz keca,malo sam u gubitku,ako dodje iz iksa dobar sam oho-ho.....
I meni se cini da je juve poprilicno siguran,ostalo nisam nesto gledao,to mi je prvo palo na pamet....I da ako pocnes da se zaludjujes mislima sta ako dodje iz x u x ili iz 2 u x ili bilo sta drugo,neces nikada odigrati singl....Znaci,jaja kao kalemljene breskve i udri iz keca i iz iksa....:cool:
 
Druze,znas kako ja to igram,odigram 500 kinti 1-1 i 1000 iz iksa pa ako dodje iz keca,malo sam u gubitku,ako dodje iz iksa dobar sam oho-ho.....
I meni se cini da je juve poprilicno siguran,ostalo nisam nesto gledao,to mi je prvo palo na pamet....I da ako pocnes da se zaludjujes mislima sta ako dodje iz x u x ili iz 2 u x ili bilo sta drugo,neces nikada odigrati singl....Znaci,jaja kao kalemljene breskve i udri iz keca i iz iksa....:cool:

ma znam sve, ali danas cu da preskocim, odigrao sam obican tiket! a u subotu sam u Bg pa cu tamo fino sjesti i odigrati tako dvije ili tri utakmice, tj šest tiketa:rtfm:, podeliti svaku utakmicu na 2 djela, x-1, 1-1 i slicno... pozic:klap: i dignem paru i ćao i pjevam :whistling:
 

Back
Top