KK Partizan

bitna pobeda Valensije kako za njih tako i za nas.. sve su prilike da će se sve rešavati u zadnjem kolu a mi ih dočekujemo u Areni 12.04. .. evo i Milano se uključio u trku.. Efes gazi.. itd.. dobro je da Bajern nije dobio zato što od narednih tj poslednjih 4 igra tri u Minhenu
reče mi burazer da je neki stomačni virus u Realu.. 4 igrača.. ipak ne treba da to da nas opusti.. uz Zvezdu najsmrdljiviji klub na svetu... jedino mi je Hezonja ok..
 
Brat Lesor se kulturno po kenjao po svim padavičarima koji su ga sinoć vređali.. Nisam gledao utakmicu ali evo deli se , možemo već sada reći, njegova legendarna izjava posle utakmice koje je dao Sport Klubu a koja počinje sa:
Na terenu je bila prava džungla sa Zebrama , Delfinima, Majmunima i Ponijima..
Prvo mi nije bilo jasno ali je poruka u toku noći dešifrovana.

Z D M P ( Zvezdu Da Mi Ponudeeeee )

legenda brat i ko god je smislio ovu šifrovanu poruku, a možda je i on sam !! ;)
mora neka šetalica da se odradi danas na ovu foru

IMG-a0c0ee1c7a6fdfcc1d010a172b31efe4-V.jpg
 
Poslednja izmena:
Brat Lesor se kulturno po kenjao po svim padavičarima koji su ga sinoć vređali.. Nisam gledao utakmicu ali evo deli se , možemo već sada reći, njegova legendarna izjava posle utakmice koje je dao Sport Klubu a koja počinje sa:
Na terenu je bila prava džungla sa Zebrama , Delfinima, Majmunima i Ponijima..
Prvo mi nije bilo jasno ali je poruka u toku noći dešifrovana.

Z D M P ( Zvezdu Da Mi Ponudeeeee )

legenda brat i ko god je smislio ovu šifrovanu poruku, a možda je i on sam !! ;)
mora neka šetalica da se odradi danas na ovu foru

Pogledajte prilog 1518167
Kolko si ti zatrovan i kolko iz tebe izlazi mrznja al ona najgora.Ti hoces setalicu za mec sa Realom a?Na foru koju je bacio indijanac koji je igrao u istoj toj Zvezdi?Covek kom dajete megafon na utakmici?Vi ste sa mentalitetom jedna velika 0 i to je tako.A dok je jos igrao za Partizan covek povede KK Kamerun i vi to pevate?On vidno iznerviran sto smo ga vredjali,dolazi sa ovakvom izjavom,pa ako je takva faca sto govori u siframa?A ti govoris da treba setalica na tu foru,mozda sam zapravo i ja lud sto se raspravljam ovde sa ljudima poput tebe.Moja greska zapravo trosim vreme da objasnim coveku koji ne vidi dalje od televizora...
 
Kakav potop poslednja dva minuta trece... Ali prestali smo sa odbranom, i jedni i drugi smo nasli dobra resenja samo sto se sada igra tako kako njima odgovara jer imaju vise opcija. Mi smo bez Douzera i Pantera peceni, njima samo izlaze sa klupe.
 
16:0 serija je bila, da li je naš Željko napravio tajm aut? JOK!!! I TO PO KO ZNA KOJI PUT DO SADA!!!
serija 2 - 22

ej!

pa sa albom raspalom su se mucili vise...

2 - 22!

sta se desilo ?

2- 22 jesmo li svjesni sta to znaci?

da debilcine pred kraj trece cetvrtine odjednom stanu, ne krecu se , i bleje ko majmuni dok ih trpaju ljudi 22 - 2

to samo debilcine i glupani mogu

plus real igro opusteno, nisu ni svi fit...

opustencija...

sta bi bilo da im trebalo ?
raspustaj to sve dizi ruke od evro lige i samo abu spremaj dok nije kasno!
 
Jbg Real je svemirski brod za sve u EL.. nećemo mnogo da pljujemo.. ubi nas Hezonja..
Da molimo Boga Valensija da pukne sutra
za sta ces da molis Boga?

da se isciganis da budemo deseti ?
pa da bi posle vde pobede dva tima i to obe u gostima nekako se izborio da igras protiv tog kako kayes SVEMIRSKOG BRODA?

pa nemoj ...cemu koji kur tolki trud za dzabe...

imamo preci posao a to je aba treba se dobro pripremiti jer nas ceka djavolji posao

ovde cemo biti ono sto sam rekao jos u septembru, negde 10 ti 11 ti i to ce nam biti uspeh s ovakvim timom, realno smo po kvalitetu negde 13ti ...
 
za sta ces da molis Boga?

da se isciganis da budemo deseti ?
pa da bi posle vde pobede dva tima i to obe u gostima nekako se izborio da igras protiv tog kako kayes SVEMIRSKOG BRODA?

pa nemoj ...cemu koji kur tolki trud za dzabe...

imamo preci posao a to je aba treba se dobro pripremiti jer nas ceka djavolji posao

ovde cemo biti ono sto sam rekao jos u septembru, negde 10 ti 11 ti i to ce nam biti uspeh s ovakvim timom, realno smo po kvalitetu negde 13ti ...
To je to.. to je realan domet ove ekipe.. Aba je nebitna.. dobijamo licencu za EL
 

Back
Top