Kaže ona...

... "ja nikada nisam ni tražila nekoga ko me neće varati i ko će biti dobar i pažljiv..."

Koliko vas žemskinja razmišlja ovako, m?
Eo, ta što je ovo izjavila mi je recimo - jedina drugarica. I iskrena do bola.

Ima li te pojave i kod muškaraca naši balkanoidnih, m?

nisam siguran koliko to zaista misle...i m i ž...

...misim...čemu onda emocije, zbližavanje i sve te gluposti o kojima se ovde raspreda, ako moram da delim sa nekim drugim...a to se ne deli, jelda...
 
... "ja nikada nisam ni tražila nekoga ko me neće varati i ko će biti dobar i pažljiv..."

Koliko vas žemskinja razmišlja ovako, m?
Eo, ta što je ovo izjavila mi je recimo - jedina drugarica. I iskrena do bola.

Ima li te pojave i kod muškaraca naši balkanoidnih, m?

Svaka devojka sada ima ovako neki stav.. Samo ne mogu sve da ga sprovedu.
Uostalom vazi nepisano pravilo, zblizavanje, veze itd su sranje, fora je kao da "prozivis zivot sto vise". A veze onda dolaze kao sekundarno dobro kada kao prozivis zivot.
Dakle primarna vrednost- avanture, "zivljenje zivota"
Sekundarna vrednost- veza i tako to.
 
Svaka devojka sada ima ovako neki stav.. Samo ne mogu sve da ga sprovedu.
Uostalom vazi nepisano pravilo, zblizavanje, veze itd su sranje, fora je kao da "prozivis zivot sto vise". A veze onda dolaze kao sekundarno dobro kada kao prozivis zivot.
Dakle primarna vrednost- avanture, "zivljenje zivota"
Sekundarna vrednost- veza i tako to.



...sad skoro beše tema o sedenju preko puta i bezvoljnosti da se uspostavi kontakt...
 
Vidim da skoro sve zemskice ovde zestoko kritikuju stav te moje drugarice...
I treba.
Ja joj nikad ne precutim budalastinu i zato me i ceni.
Gotovo sve sto ste napisale ovde sam joj i ja rekao.
Trenutno je na odvikavanju od tog stila i nije joj lako, besovi je napadaju, iskusenja joj se bukvalno namecu.
I navijam da uspe i pocne da zivi svoj zivot.
A to ce biti kada prestane da robuje impulsu.

ja ne kritikujem...i ne treba...to što ti misliš da treba, to je već druga stvar...protiv sebe čovek ne može...ako je takvo "ponašanje" deo nje...nema šanse da se promeni...možda na silu pa onda kad pukne jednog dana, nadrljaće svi oko nje...z;)
ako se pak pravi da je takva, onda će veoma lako da postane skroz suprotno od toga...tj. biće kakva je zaista...i svi srećni...među njima i ti...:D
 
... "ja nikada nisam ni tražila nekoga ko me neće varati i ko će biti dobar i pažljiv..."

Koliko vas žemskinja razmišlja ovako, m?
Eo, ta što je ovo izjavila mi je recimo - jedina drugarica. I iskrena do bola.

Ima li te pojave i kod muškaraca naši balkanoidnih, m?

to ONA tako razmislja. prilicno atipicno. verujem da vecina zena razmislja suprotno.
 
znaci nikad nije bila zaljubljena i nikad joj nije stalo do tog decka sa kojim je.. u prevodu.. mada, mozda nije mislila to bukvalno.. sad ne znam.. ali kakva ti je ta veza u kojoj je sve dopusteno varanje, laganje i tako to.. ma daaaaaj...
 
Ona kaže da traži uzbuđenje, nepredviđene situacije, glamur i avanturu...
Traži lepotu i stil, elokventnost i snalažljivost, sex naravno ali i takmičenje i nadmudrivanje...
I nije dvolična, da sa jedne stane samo ispunjava formu a na drugoj traži sve to...

Teška osoba, jel'da?

Ona sve to i nalazi, putem afera i nadjebbavanja...
I ne kaže da je to dobro, ne preporučuje...

I veoma, veoma je inteligentna...


Jok.Nadjebbavanje traze nesigurni i iztripovani.

hahhaaaaaaa...........joooooooooj...........sta radi hollywood...........:P
elem,nije kritika uopste,samo se zapetljala u vlastitu mastu.moje vidjenje situacije tvoje drugarice.:P
 

Back
Top