KAZABLANKA

Kad_LupimLupim:
Meni to deluje ovako:
Ti si nesto zabrljala, nebitno sta i koliko, a on ima sklonosti ka zlopamcenju i neki djavo ga tera da ti vraca!!! E sad, s' druge strane si mu simpaticna, svidjas mu se, slatka si mu itd... ili u prevodu kresn'o bi te rado.
Zato bi da te otera, al' ne da mu se.
Tj. vi ste ko dva jeza koji su progutali magnete :roll:
Znam kako ti je i ja sam u sl. SOSu i neznam sta da mislim...
svidja mi se to " dva jeza .. progutali magnete "
...
:cry:
 
raindog:
Kad_LupimLupim:
Meni to deluje ovako:
Ti si nesto zabrljala, nebitno sta i koliko, a on ima sklonosti ka zlopamcenju ...

ma vatala bre coveka na bebu, pa ti sad vidi jel to neshto bitno il' nije

:shock: fakkkkkkkkkk...

ne mogu da verujem... pa zar niko nema mere... nekad treba misliti da li je zaista sve sto znate za objavu :?

boze ovaj forum zaista svasta moze da podnese... :roll:
 
CASABLANCA 2005
(ILI U POTRAZI ZA IZGUBLJENIM...
01_2_4.gif
)

glavna uloga: Divlja u srcu kao Ingrid Bergman

(za ostale cemo da vidimo :lol: )
 
Znate ovu pricu! Njih dvoje se zaljubili, a ona ga napusti iz njemu nepoznatog razloga :? . Bio je rat, a ona je imala muza, doduse verovala je da je poginuo, pa kad je saznala da nije, vratila se njemu jer je njemu bila potrebnija u tom trenutku! I posle duzeg vremena njih dvoje se srecu ponovo :) , ona je opet sa muzem! I opet na kraju zavrsi sa muzem...ma sve je tu rat zas*rao :( ..smrc...smrc :cry: , al dobrooo...sta je tu je!
E, tako! :)
Stigoh u Kazablanku naravno da imaju internet caffe! Zato vam se i javljam! :)

Inace, znate li ko svira piano , ovde, bas sada?
Pa Sam! :D

I ja mu kazem: "PLAY IT AGAIN , SAM!" 8)
 
blondi:
ne mogu da verujem... pa zar niko nema mere...

NE, odavno smo prevrshili svaku meru i granicu dobrog ukusa,pristojnosti , smisla i sveg ostalog... :lol:
a ovo su ipak samo slova na monituru koja sluzhe za zabavu dokonim ljudima, pa kad smo vec krenuli da pishemo shpanske serije, onda neka bude virtuelna sapunjara i po :lol:
znachi bez tashte , svekrve, ljubavnog mnogougla, bebe pod obavezno, ponekog kriminalnog dosijea , gayeva,i josh mnogo toga ... nishta od happy enda , pa ti sad vidi ... :lol:
 
raindog:
blondi:
ne mogu da verujem... pa zar niko nema mere...

NE, odavno smo prevrshili svaku meru i granicu dobrog ukusa,pristojnosti , smisla i sveg ostalog... :lol:
a ovo su ipak samo slova na monituru koja sluzhe za zabavu dokonim ljudima, pa kad smo vec krenuli da pishemo shpanske serije, onda neka bude virtuelna sapunjara i po :lol:
znachi bez tashte , svekrve, ljubavnog mnogougla, bebe pod obavezno, ponekog kriminalnog dosijea , gayeva,i josh mnogo toga ... nishta od happy enda , pa ti sad vidi ... :lol:
ok ok nek vam bude... meksikanska serija sa hepiendom 8)
 
Jandrla:
Pffffffffffff!

Tzmokitj!
Happy bla-bla-tandara-mandara sFe naj!-naj!...od LeFopotpisanog


Pa kako kazete "Hajde da se igramo" u SloFeniji?
fala i tebi sve tako naj i naj...
igrati se lopte = zogat
igrati se = igrati se (samo naglasak drugi ;))

ajd da ne miniramo temu...

neka Kazablanka procveta 8)
 

Back
Top