Katastrofa Kostunice - katastrofaaa!!!!!!

Markelja:
Politika Amerike se ne menja nikada, bilo da su na vlasti demokrate, bilo republikanci..... Tako da vam sve doslo na isto i da je demokrata predsednik.... Lobiranje cini cuda.........

Quite correct

6-9-The-Race.jpg
 
od mene zavisi:
on samo brine za svoje dupe i fotelju,ali nema potrebe puno da se brine posto nece jos dugo biti tu gde je sad.
Gluposti- on ce biti jos 10 godina premijer ako to bude zeleo- OD NJEGA ZAVISI.
Sigurno je MILION PUTA bolje da on bude sef jer najvise brine o Srbiji i najmanje mu je stalo do same Vlasti vec covek hoce nesto dobro da uradi za ovu zemlju i ovaj narod.
P.S. Sto si postavio tu ruznu sliku tog narkomana u avatar.
 
nesha taxista:
Dobar je igrač, kakve veze ima šta je?

Ја ти само предлажем, као и свима који сте за улазак у ЕУ да гласате за ЛДП.
Сваки глас за ДС, ДСС, Г17, СПС је глас за Мишковића и сличне. Њима није циљ ни да уђемо у ЕУ, ни да сарађујемо са Русијом, Кином, САД, Јапаном.
Њима је најбоље овако како је.
 
nesha taxista:
Od kada si to zavoleo Čedu?

Искрен је, не мути.
Раније сам мислио да је умереност најбоља, није, мораш бити одлучан ако желиш добро својој земљи. У противном, то је као кад возиш средином коловоза. И ЕУ и Косово у Србији, то не може. За шта Тадић сматра ЕУ, банана републику?
Одлагањем највише губимо ми, Буш, Путин па и Чеку могу годинама чекати, а ми ћемо сви у Лазу Лазаревић, ако се ствар не реши.
 
Ја сам за да се ми повучемо из преговора, нек иде у СБ, па шта буде.
Ако крену са унилатералним признавањем, забранити увоз робе из ЕУ и САД.
Зависи као ће Јапан реаговати, ако они не признају са њиховом и кинеском робом и руском нафтом, живели би смо ко и сада.
 

Back
Top