KARIKATURA DRZAVE

KO JE NAJVECE ZLO ZA SRBIJU ??


  • Ukupno glasova
    37
  • Anketa je zatvorena .
Goveda su svuda i u evropi i preko bare i na istoku!!>Nesto je drugo u pitanju!!>Idimagaduvajmiga razumes??!!Hajde malo razmisli pa pisi,pusti formu,daj malo sustine sta nam se zapravo desilo i kad??!!I sta treba raditi da bi se stanje izmenilo,Evo dacu ti primer Finske pa razmisli!!>>
 
Goveda su svuda i u evropi i preko bare i na istoku!!>Nesto je drugo u pitanju!!>Idimagaduvajmiga razumes??!!Hajde malo razmisli pa pisi,pusti formu,daj malo sustine sta nam se zapravo desilo i kad??!!I sta treba raditi da bi se stanje izmenilo,Evo dacu ti primer Finske pa razmisli!!>>

Ae, batice..........prvo se otrezni od sinocnjih eksera, pa napisi nesto smisleno......:D
 
Недостатак система вредности и менталитет, који не препознаје квалитет и не само што га не препознаје, већ
обавезно саботира квалитетне људе. Из тога је наравно проистекао тотални хаос и анархија, која се може
излечити једино озбиљном вишедеценијском диктатуром.

Правац у коме је кренула дискусија на овој теми, као и понуђене опције за гласње:
TAJKUNI
POLITICARI
POPOVI
PATRIOTE
EVROPEJCI
MAFIJA
MEDIJI
су најбољи доказ, за ово горе што сам рекла.
 
dvoumila sam se izmedju politicara i tajkuna..i sta god da sam od ta dva zaokruzila...mislim na isto.....sve ove godine imamo pogresne vodje koji su u sprezi sa tajkunima.........mislim ne znam zasto se to uopste razdvaja.....stalno imamo POLITICARE KOJI NE UHVATE TRENUTAK...NE UHVATE VOZ...DONOSE POGRESNE ODLUKE........budu na pogresnom mestu u pogresno vreme....i nikako da dodje neko za koga bih bila.uvek sam dovedena u poziciju da biram manje zlo.nikad nemam opciju da biram dobro....uvek glasam protiv nekog..nikad za nekog.....i iz tog razloga sam zaokruzila..politicare
 
Pitanje je staro koliko i ljudski rod!!>Sta koga stvara i ugradjuje u sistem koji zovemo drzava??! intelektualna elita natod ili narod elitu !!Tu treba poceti!!>zasto nam se kroz vekove desva negativna selekcija,Da li je to genetski usud samodestrukcije ili nesto drugo??>Idimigavidimiga nastavi >>
 
Interasantno je da je trenutno za najveće zlo proglašena upravo ona opcija koju narod sam bira!
Na sve ostalo nemamo uticaja, a na političare imamo i upravo je to ono što najviše ne valja!
Interesantno! :think:
 
Loša ti je anketa, trebao si da staviš da se može glasati za više opcija. Ja bih ovde obeležio se osim jedne. :lol:

Citamo stare teme. Ova anketa je zer gut! Interesantno je sta Drug Jomi danas (vremenska distanca od 3 godine, cini se tri veka) misli, da li bi ih sve obelezio, i mafiju (racunam da je tu opciju izopstio) kao zlo. :mrgreen:

_nobody_
 

Back
Top