KAPI ZA NOS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako ti mislis da vas zezam, ti probaj...
Kupi 2% rastvor efedrin hidrahlorid kapi za nos i sipaj pola bocice u guaranu i stresi to...
Posle 15 min osetices blagu jezu i pocetak dejstva tog divnog derivata opijuma...

Samo nemoj ni SLUCAJNO da kupis NAFAZOL kapi i da ih mesas sa guaranom...posledice su katastrofalne...Jednom smo na velikom odmoru u srednjoj poslali ortaka po kapi i guaranu,a on kupio NAFAZOL...mislio sam da umirem,glava mi se jezila i p r os r o sam se ko niko...

Tuga...
 
jaoooooo...konacno se pojavio neko sa slicnim problemom mome.Znas idem ti ja tako u pekaru i trazim svilene bonbone na merenje,a oni nemaju.Zamisli?!A ja sam ih ipak zeznula jer sam dosla biciklom.Eto sta sve ziv covek moze da dozivi. ;)
 
U studenjaku,kada bi ostali bez icega(ukljucujuci i kintu)mrvili smo anbole i kafetin u domacu brlju,to kuvali i kada bi se ohladilo konzumirali...Glavobolje bi trajale danima kasnije.
 
Zanimljivo...Jos ce biti otvoren forum-Preporucite dobro opojno sredstvo.A u njemu cete pronaci citav spisak sta sve mozete probati po razlicitim cenama od
60din-...eura.Diiiiiiivnoooooooooooooo :?
 
E ja sam cuo jednu pricu, kako je u nekoj firmi kuvarica nekima od zaposlenih sipala u kafu kapi za nos. I to je tako potrajalo duze vreme dok jedan od tih ljudi nije skoro umro, kao bilo im je sve gore i gore... Sada ne znam kako je dozirala :)
 
darth_squirrel:
Pomagajte...Navukao sam se na kapi za nos ( EFEDRIN HIDRAHLORID)...
Samo sto ih ja ne uzimam onako kako bi trebalo,vec ih sipam u guaranu,pa ih pijem i onda se odvalim ko keva...ne mogu da se sastavim tri dana.

Sta da radim???Da li je to normalno i moze li imati negativne posledice???
kuku
Pređi na kapi za oči.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top