Kamioni i autobusi

Kolege.Znate li neku firmu u Cacku kojoj treba vozac kamiona . Imam pollozeno C i E kategoriju . :ok:
Hvala
to svi mi imamo polozeno nego deder ti navedi neko iskustvo pa ces lako da nadjes posao...

Kolege ako mozda nekome treba ili zna da nekome treba polusasija ili kako se vec zove podmetac ispod sedla koji se montira na sasiju.Duzine je oko tri metra i uglavnomse koristi za kipere zbog visine.Deo je od MB-a ali moze i na ostale sasije da se pakuje.
a brate koliko ti je to siroko, ne moze to na bilo koju sasiju zbog sirine uglavnom
 
Evo za truckera nesto;) Covek ima i narandzastog F12 kipera, a ovog plavog F12 je skoro uzeo i komplet ga radio, nije jos gotov:D

295751_247680068602782_100000823711007_6-1.jpg

ovo je san snova brate
 
hvala hvala :D
e, kostaju po 40 eura komad, ja stavio dve, sa obe strane po jednu
dugacke su skoro 90cm i treba im 9 bara vazduha i 24V da bi radio elektro-vazdusni ventil na njima
ja ih spojio na onu fabricku, ona je dosta mala ali i ona radi na isti pritisak i voltazu

a za auto ima drugih kombinacija, recimo dosta su manje ali idu po tri spojene zajedno, rade na 12V i na nekih 4, 5 bar-a koliko
mali kompresori mogu da naprave, ali se cuju isto, verovali ili ne. i ti njihovi kompresori rade na 12V, poveze se to sve na jedan prekidac i teraj miko ;)

a ove sirene od voza... voleo bih ja ali murija moze da zeza pa i da ih skine
ove trenutno prave 150dB po komadu, i to je jos kao i dozvoljeno tj ne prave problem.

hvala na dobrim komentarima ;)
 
a za auto ima drugih kombinacija, recimo dosta su manje ali idu po tri spojene zajedno, rade na 12V i na nekih 4, 5 bar-a koliko
mali kompresori mogu da naprave, ali se cuju isto, verovali ili ne. i ti njihovi kompresori rade na 12V, poveze se to sve na jedan prekidac i teraj miko ;)
Izvinite sto vam upadam ovako ne najavljen na ove stranice,ali od vase sam sorte:per: pa mislim da smem.....
Ove sirene sto kolega spomenu :
http://www.alibaba.com/product-gs/311324565/3_pipes_for_truck_air_horn.html imam potpuno iste kao na slikama ( u kutiji, ne raspakovane),pa ako neko ima zelju da ih poseduje nek posalje poruku.Valjda cemo nesto smisliti......
Kupio sam ih u Turskoj (pre par godina) ali ne smem da se zakunem,mislim da su na 24V.
Puno pozdrava i sretan put svima.
 
Poslednja izmena:
Molio bih sve prevoznike da mi pomognu... Rodjak mi daje kamion na otplatu FAP 2228 1990god... Da li uzimati, kakva je mogucnost uposljavanja kamion u trenutnim uslovima u nasoj zemlji... Inace sam pocetnik u ovom poslu, vozio 4 meseca kod privatnika kad je imalo posla... Zahvalan unapred na odgovore i pomoc...
 
dobra opcija ti je voce
od proizvodjaca (iz sela dakle) do delte, fruvite, velikih otkupnih centara itd
ili razvoz uglja, drva, gradjevinskog materijala tipa par paleta cementa, 4, 5 paleta blokova
neki kotur betonskog gvozdja, sta ti ja znam, ljudima koji prave kuce itd

taj kamion je kao stvoren za te stvari, sad ti vidi za sta si u prilici
ne rece samo odakle si, mozda bi mi to pomoglo za vise ideja
 
dobra opcija ti je voce
od proizvodjaca (iz sela dakle) do delte, fruvite, velikih otkupnih centara itd
Poslao sam upit Delti da li im je potreban kamion za prevoz robe, naravno nisam se nadao da ce me kontaktirati... Danas su me zvali i rekli su mi da ce me kontaktirati u ponedeljak da mi kazu kada i gde da odem na dogovor i ako zelim da vozim za njih, da potpisemo neki ugovor... Sta mislis da li sada uzeti kamion na otplatu inace cena kamiona je 6000e? Pozdrav
 

Back
Top