KAMENOVAN SRBIN

rdeki:
Da čovek ne poveruje...
Ako se desi da je u zemlji Srbiji žrtva pripadnik neke nacionalne manjine, odmah se javi brdo "dušebrižnika" ne ustručavajući se da pljuje po sopstvenoj državi i po sopstvenom narodu.
Ali, ako se desi da je žrtva Srbin, e onda se isti ti oglase pretpostavkom da je on sam kriv za to što ga je zadesilo.

Zaista mi nije jasno kako čovek može biti takav beskičmenjak.
Pa to da je žrtva sama kriva je prvo rečeno na drugoj temi, pa su ljudi povezali.
 
Ljudi, pre nego što počnete da komentarišete stvari bar proverite o čemu je reč.
Tužno je što se zastrašuje preostalo srpsko i nealbansko stanovništvo, koje je zaboravilo kako se normalno provodi dan tj koje se nalazi u ratnim uslovima.
Još tužnije kad čujete da Srbin sa Albancem preko Kosova prenosi narkotike, žene...
 
SANDRINAbg:
KAMENOVAN SRBIN

Srbin iz Gojbulje kod Vučitrna, Dušan Perić, koga su, kako je rekao, napali Albanci, dok je obradjivao svoju njivu, zbrinut je sinoć u bolnici u severnom delu Kosovske Mitrovice, izjavio je direktor ove bolnice, dr Marko Jakšić.

Prema doktorovim rečima, Perić je zadobio povrede glave i hirurški je zbrinut.

Perića su kamenicama napala petorica Albanaca dok je obrađivao svoju njivu, a potvrđeno je u dežurnoj službi Kosovske policije.

Gojbulja je čisto srpsko selo u opštini Vučitrn , u kome ima oko 100 srpskih kuća.

Pa dokle više..??? :evil:
Док су на власти УСА манекени!
 
Dobila sam knjigu o zverstvima koje su kosovski albanci činili nad martinovićem. Večeras, malo kasnije ću da postiram delove. oni sa slabijim stomakom bolje da ne čitaju...užas...strava...ono čovek ne može da radi...samo zveri ! :confused: :?
 
BlackMusician73:
Svi kosovski albanci ili neko određeni albanac.
Pošto mi ovo deluje kao priznavanje kolektivne krivice, a onda možemo da se vratimo na temu o Srebrenici.
Јесте опет колективна кривица муслимана када су Насерове усташе и сатанисти напали Србе на Петровдан!
 
SANDRINAbg:
Dobila sam knjigu o zverstvima koje su kosovski albanci činili nad martinovićem. Večeras, malo kasnije ću da postiram delove. oni sa slabijim stomakom bolje da ne čitaju...užas...strava...ono čovek ne može da radi...samo zveri ! :confused: :?
Арбанаси су нажалост давно се уз помоћ Ватикана и Меке одродили од свога Словенског Православног порекла и постали Ватикански зверови!
 
DejanRS:
Znao sam ja da ce Srbiji zatrebati ponovo Slobo Milosevic, e da je on ziv, ona stoka bi bila sada na Jadranu a ne u juznoj Srbiji............

SLOBO VRATI SE..............
Мајко мила...

По ко зна који пут: у злотворима сопственог народа виде "спасиоце".

Па, управо тај је главни "кандидат" за ону реч који ја помињем као врло тешку, и коју треба опрезно употребљавати.

Али, он је стварно заслужује:

Издајник.
 
BlackMusician73:
Šanedu, a hrišćanstvo ne?
Православно НЕ!!
Мухамед је обичан педофил и падавичар који је умислио да је пророк.
А ти као муслимански ЦИА фашиста, би требао-ла знати то!
 
Душан:
Православно НЕ!!
Мухамед је обичан педофил и падавичар који је умислио да је пророк.
А ти као муслимански ЦИА фашиста, би требао-ла знати то!
Vidi, nisam musliman, niti iko moj, ali ako vređaš kompletnu religiju, onda postupaš suprotno osnovnim vrednostima hrišćanstva.
 
Ниједна религија није геноцидна. Геноцидни су морони који злоупотребљавају религију да би остварили своје болесне намере.
 

Back
Top