KAMENOVAN SRBIN

Ne znam za LDP, ali ja teško mogu krivicu za ono što se nama dešava da tražim kod drugih.

Što se džamije tiče, pogrešno ti je poređenje. Ovo se desilo na teritoriji kosova koja je nekada bila pod srpskom upravom i koju su srpski političari izgubili uz sejanje mržnje. Džamija je na teritoriji Srbije nad kojom nikada nisu imali albanski političari vlast, međutim snose deo krivice u onoj meri u kojoj su doprineli širenju mržnje. Svakako bih više cenio Albanca koji je u trenutku paljenja džamije odlučio da sagleda odgivornost svog vrha za to, nego onoga ko je krenuo da pljuje Srbe.
 
SANDRINAbg:
KAMENOVAN SRBIN

Srbin iz Gojbulje kod Vučitrna, Dušan Perić, koga su, kako je rekao, napali Albanci, dok je obradjivao svoju njivu, zbrinut je sinoć u bolnici u severnom delu Kosovske Mitrovice, izjavio je direktor ove bolnice, dr Marko Jakšić.

Prema doktorovim rečima, Perić je zadobio povrede glave i hirurški je zbrinut.

Perića su kamenicama napala petorica Albanaca dok je obrađivao svoju njivu, a potvrđeno je u dežurnoj službi Kosovske policije.

Gojbulja je čisto srpsko selo u opštini Vučitrn , u kome ima oko 100 srpskih kuća.

Pa dokle više..??? :evil:
Стока и шљам - 84-и део

Све ово је последица дугогодишњег пријатељског деловања ЕУ и САД. Ни један злочин почињен над Србима нису осудили... Или су ћутали или окретали главу.
Е, али кад Србин некога мрко погледа - онда је то злочин над злочинима. И од кога ми то очекујемо правду ? Од истих оних који нас и данас уцењују, прљају, шире лажи о нама ... Наравно, наши пријатељи. Они којима треба да хрлимо у интеграције, да нам дају мало кредита, да нам дозволе да понекад путујемо без виза ...
Еј Србине ... слепче !
 
eremita:
Све дотле док Срби БУДУ ЋУТАЛИ И ТРПЕЛИ - а то се нарочито односи на Председника и Владу Србије...........

Изгледа да су им укинули и КиМ информативни билтен........ који је радила СПЦ !

a ovaj, jel znas ti zasto je kamenovan?
od podataka imamo jedino da je radio u polju.
dakle, nemamo podataka, ne mozemo razgovarati.
tvoje reci.
 
Ово је већ да се човек исповраћа од гадости које чине УМНИК окупатори... наравно, ИГРАЛИ СЕ МАЉИ ДЕЦА........

Privedeni maloletnici koji su kamenovali Dušana Perića


Kosovska Mitrovica - Regionalna UN policija saopštila je juče da je privela tri maloletnika zbog sumnje da su kamenovali Dušana Perića iz mešovitog sela Gojbulje u opštini Vučitrn i naneli mu lake telesne povrede.
Kako je Beti saopštio portparol Regionalne policije UN Besim Hoti, policija je obaveštena da su te tri maloletne osobe albanske nacionalnosti prekjuče kamenovale Perića (57) dok je čuvao stoku u obližnjem selu. Perić je zbog povreda glave prebačen u bolnicu u severnoj Kosovskoj Mitrovici, gde mu je ukazana pomoć posle koje je pušten kući. Prema Hotijevim rečima pripadnici Kosovske policijske službe su posle dobijenih informacija identifikovali i priveli trojicu maloletnika, starih 14, 15 i 16 godina, koji su osumnjičeni da su Perića gađali kamenjem.
Hoti je rekao da su maloletnici po saslušanju pušteni i da je slučaj prešao u nadležnost javnog tužioca. Beta
 
BlackMusician73:
Nemoj da klopaš pa ja neću da kakim.

Ja polazim od pretpostavke da uopšte nije potrebno posebno naglašavati da su oni koji nekoga napadnu zločinci, a oni koji to urade zbog nacionalne ili verske pripadnosti žrtve zločinci na kub.

Kada dođemo do političkog aspekta onda dolazimo to toga da su ovi naši vodili normalnu politiku sve ovo se ne bi dešavalo. E sada pošto ovde svaka budala dođe da bi pričala o albanskim teroristima i njihovim zločinima, sa čime se svi slažemo onda treba da ih uputimo i na domaću adresu na koju treba da se obrate da bi skapirali da te stvari ne dolaze slučajno i da postoji politički proces koji dovodi do ovoga. Te da su radikali odradili veći deo tog procesa a DSS ga sada nastavlja bez napora da situacija uznapreduje.

E sada po meni je tu razlika između LDPa i DSa, DS se bavi posledicama, a LDP to sagledava malo kompleksnije i bavi se i uzrocima. Zato sam ja kada sam na prošlim izborima gledao za koga da glasam ipak glasao za LDP. Ne znam da li kapiraš ili da pojednostavim?
da li bi bio tako pametan i da su ti ti nicim izazvani Albanci ubili nekoga pitanje je sad....
 
Obersturmfuehrer:
kako ono eremita kaze.
"ne znamo sta se desilo, ne treba da komentarisemo.
ko zna kako im se zamerio"
evo slazem se i ja sa ovim nasim mitom ....100 %

ps. pre 3-4 dana jedan albanac oko 19 g. je prebijen u bosnjak mahali, bio je sa mladjom sestrom. razlog nismo znali [mislim na drustvo koje je to komentarisalo] ali mi nije palo na pamet da to postavim kao temu. inace o incidentu su javili na vestima.i to veoma kratko.
 
Obersturmfuehrer:
kako ono eremita kaze.
"ne znamo sta se desilo, ne treba da komentarisemo.
ko zna kako im se zamerio"

apsolutno se slazem
ili "kako sejesh, tako zanjesh" 8)

5 stranica chitam kako se cela jagodina nervirala shto ima jednog hindusa
pa ga 6 godina tukli... sasvim opravdano

a sad tu kamenovan srbin 8)

kad srbinu urezu krst na glavu
to je OK

kad ga kamenuju, u susednoj zemlji, to je zlochin?

meni to bash nije najjasnije... :(

jel treba da pustim citat kako je stefan nemanje bogumilim seko ushi i kazem "ako ko ga ebe"

il... ?
 
eremita:
Ово је већ да се човек исповраћа од гадости које чине УМНИК окупатори... наравно, ИГРАЛИ СЕ МАЉИ ДЕЦА........

Privedeni maloletnici koji su kamenovali Dušana Perića


Kosovska Mitrovica - Regionalna UN policija saopštila je juče da je privela tri maloletnika zbog sumnje da su kamenovali Dušana Perića iz mešovitog sela Gojbulje u opštini Vučitrn i naneli mu lake telesne povrede.
Kako je Beti saopštio portparol Regionalne policije UN Besim Hoti, policija je obaveštena da su te tri maloletne osobe albanske nacionalnosti prekjuče kamenovale Perića (57) dok je čuvao stoku u obližnjem selu. Perić je zbog povreda glave prebačen u bolnicu u severnoj Kosovskoj Mitrovici, gde mu je ukazana pomoć posle koje je pušten kući. Prema Hotijevim rečima pripadnici Kosovske policijske službe su posle dobijenih informacija identifikovali i priveli trojicu maloletnika, starih 14, 15 i 16 godina, koji su osumnjičeni da su Perića gađali kamenjem.
Hoti je rekao da su maloletnici po saslušanju pušteni i da je slučaj prešao u nadležnost javnog tužioca. Beta

a vec 6 godina nema naslova
"u jagodini privedena bagra zbog maltretiranja hindua"

na kosovu u toku dana
u srbiji ni nakon 6 godina!

e to su ti civilizacijske razlike!
 
Obersturmfuehrer:
mozda je tad i "ostecen" :):)
mozak bez kiseonika nije bas dobra kombinacija :D
konstantno izbegava odgovor 8)

a upoznao sam par takvih

vec sam pricho o tome...

o 1 komunjari koja sheta zelenom livadom
o jednoj... pa lozi se na vlashku magiju i tunel gde kruze oko nje...

i 18 minuta nichega!
pre toga umereni vernik
posle toga fanatik!

a shto... strah :(
 
eremita:
Ово је већ да се човек исповраћа од гадости које чине УМНИК окупатори... наравно, ИГРАЛИ СЕ МАЉИ ДЕЦА........

Privedeni maloletnici koji su kamenovali Dušana Perića


Kosovska Mitrovica - Regionalna UN policija saopštila je juče da je privela tri maloletnika zbog sumnje da su kamenovali Dušana Perića iz mešovitog sela Gojbulje u opštini Vučitrn i naneli mu lake telesne povrede.
Kako je Beti saopštio portparol Regionalne policije UN Besim Hoti, policija je obaveštena da su te tri maloletne osobe albanske nacionalnosti prekjuče kamenovale Perića (57) dok je čuvao stoku u obližnjem selu. Perić je zbog povreda glave prebačen u bolnicu u severnoj Kosovskoj Mitrovici, gde mu je ukazana pomoć posle koje je pušten kući. Prema Hotijevim rečima pripadnici Kosovske policijske službe su posle dobijenih informacija identifikovali i priveli trojicu maloletnika, starih 14, 15 i 16 godina, koji su osumnjičeni da su Perića gađali kamenjem.
Hoti je rekao da su maloletnici po saslušanju pušteni i da je slučaj prešao u nadležnost javnog tužioca. Beta

Dobro, znači uhvatili su ih, ipak se radi na tome. Ne znam zašto je tako čudno što su maloletnici, mene su tamo pre 22 godine gađali i mlađi.
 
DruidIzRethome:
nego vasha svetosti
sv Seremito Forumski...
kako to da ti promakne odgovor na ovaj post? 8)

aj budi iskren pa reci...

Ахахахаааааааа......нисам видео ову будалаштину, врано лешинарска....дакле ти си стварно:




п.с. Да ли ти у својој Белопаланачкој главурди можеш да замислиш да у Србији постоје и породице које НИСУ ПРОДАВАЛЕ ВЕРУ ЗА ВЕЧЕРУ, и да сам ја баш из једне такве......... :lol: :lol: :lol:
 
eremita:
Ахахахаааааааа......нисам видео ову будалаштину, врано лешинарска....дакле ти си стварно:




п.с. Да ли ти у својој Белопаланачкој главурди можеш да замислиш да у Србији постоје и породице које НИСУ ПРОДАВАЛЕ ВЕРУ ЗА ВЕЧЕРУ, и да сам ја баш из једне такве......... :lol: :lol: :lol:
Tako je, rode:)
 
BlackMusician73:
Ja ih ne podstičem već svaka moja reč ide ka većem razumevanju i rešavanju kriza i samim tim i boljem životu svih Srba. sa druge strane vi, koji ste za sebe ufiksirali da ste mnogo veliki Srbi ste oni koji su odgovorni za svaku srpsku žrtvu.
Da čovek ne poveruje...
Ako se desi da je u zemlji Srbiji žrtva pripadnik neke nacionalne manjine, odmah se javi brdo "dušebrižnika" ne ustručavajući se da pljuje po sopstvenoj državi i po sopstvenom narodu.
Ali, ako se desi da je žrtva Srbin, e onda se isti ti oglase pretpostavkom da je on sam kriv za to što ga je zadesilo.

Zaista mi nije jasno kako čovek može biti takav beskičmenjak.
 
Ovaj Srbin je i dobro prosao za raazliku od....


Albanci iz Grbavca: Represija
4. jul 2007. | 11:54 -> 12:24 | Izvor: FoNet
Medveđa -- Meštani albanskog sela Grbavce od predsednika opštine Medveđa traže zaštitu zbog nejednakog tretmana policije prema njima i Srbima.

U pismu Slobodanu Draškoviću meštani upozoravaju na to da "nerešeni problemi mogu dovesti do neželjenih posledica". "Molimo vas da nam odgovorite da li u ovakvim uslovima represije policije možemo biti mirni građani koji obrađuju imanja, vrše eksploataciju šume i bore sa za egzistenciju svojih porodica i da li možemo opstati na ovom području", stoji u pismu.

Oni traže zaštitu od "jedne vrste represije policije". Meštani Grbavca kao povod za pismo predsedniku opštine navode "neadekvatno postupanje komandira lokalne policije Radomira Radovanovića u nedavnom incidentu".

U pismu se navodi da je, posle verbalne prepirke grupe Albanaca iz tog sela, koji su sekli šumu, i Ratka Stošića iz Ravne Banje, ovaj otišao po pušku i zapucao u njihovom pravcu. Meštanin Naim Muratović kaže da je grupa Albanaca događaj prijavila patroli policije. "Oni su nam rekli da sutradan odemo na policijski punkt u Marovac. To smo i uradili, a tamo je bio i komandir policije iz Medveđe Radovanović", kaže on.

"Drugi policajac, koji je bio s njim, upozorio je Stošića da to više ne radi i da sledeći put neće proći samo sa upozorenjem. Komandir se potom obratio nama i rekao nam da više ne izlazimo na put Stošiću, da ga ne uznemiravamo. 'Imaćete probleme sa mnom, vodiću vas u zatvor', zapretio nam je", rekao je Muratović.

Muratović kaže da je pretnju čulo više Albanaca i Srba, ali i da je Stošić nastavio da telefonira pojedinim Albancima i da im preti kako će ih pobiti.
Albanci iz tog sela, ali i iz Medveđe, tvrde da policija u poslednje vreme različito postupa prema njima i prema Srbima kada su u pitanju slični prekršaji.

Oni ozbiljne zamerke iznose i na račun sudije za prekršaje u Medveđi i tvrde da Srbi dobijaju mnogo blaže kazne za ozbiljne prekršaje, dok pripadnici albanske zajednice bivaju osuđivani na višemesečne kazne zatvora zbog "obične kafanske tuče".
 
Vintage:
Ovaj Srbin je i dobro prosao za raazliku od....


Albanci iz Grbavca: Represija
4. jul 2007. | 11:54 -> 12:24 | Izvor: FoNet
Medveđa -- Meštani albanskog sela Grbavce od predsednika opštine Medveđa traže zaštitu zbog nejednakog tretmana policije prema njima i Srbima.

U pismu Slobodanu Draškoviću meštani upozoravaju na to da "nerešeni problemi mogu dovesti do neželjenih posledica". "Molimo vas da nam odgovorite da li u ovakvim uslovima represije policije možemo biti mirni građani koji obrađuju imanja, vrše eksploataciju šume i bore sa za egzistenciju svojih porodica i da li možemo opstati na ovom području", stoji u pismu.

Oni traže zaštitu od "jedne vrste represije policije". Meštani Grbavca kao povod za pismo predsedniku opštine navode "neadekvatno postupanje komandira lokalne policije Radomira Radovanovića u nedavnom incidentu".

U pismu se navodi da je, posle verbalne prepirke grupe Albanaca iz tog sela, koji su sekli šumu, i Ratka Stošića iz Ravne Banje, ovaj otišao po pušku i zapucao u njihovom pravcu. Meštanin Naim Muratović kaže da je grupa Albanaca događaj prijavila patroli policije. "Oni su nam rekli da sutradan odemo na policijski punkt u Marovac. To smo i uradili, a tamo je bio i komandir policije iz Medveđe Radovanović", kaže on.

"Drugi policajac, koji je bio s njim, upozorio je Stošića da to više ne radi i da sledeći put neće proći samo sa upozorenjem. Komandir se potom obratio nama i rekao nam da više ne izlazimo na put Stošiću, da ga ne uznemiravamo. 'Imaćete probleme sa mnom, vodiću vas u zatvor', zapretio nam je", rekao je Muratović.

Muratović kaže da je pretnju čulo više Albanaca i Srba, ali i da je Stošić nastavio da telefonira pojedinim Albancima i da im preti kako će ih pobiti.
Albanci iz tog sela, ali i iz Medveđe, tvrde da policija u poslednje vreme različito postupa prema njima i prema Srbima kada su u pitanju slični prekršaji.

Oni ozbiljne zamerke iznose i na račun sudije za prekršaje u Medveđi i tvrde da Srbi dobijaju mnogo blaže kazne za ozbiljne prekršaje, dok pripadnici albanske zajednice bivaju osuđivani na višemesečne kazne zatvora zbog "obične kafanske tuče".

dobro su prosli... mogli su sve da uhapse jer uznemiruju coveka, o tome da je morao i potrositi par metaka [a nije upucao nikoga, koja bruka] necemo komentarisati
 

Back
Top