Kakvu zenu zelite

Sinnke je mozda malo karikirao....mislio je na zenu koja ne vrishti kako je feministkinja,skuvace,spremice....a kad dodje njegovo drushtvo da mu se ne uvali tu....u stilu,vidi mene bash sam dobra i gotivna cura,visim sa njegovim drushtvom.....kao da ona njega zeli dok prica sa svojim drugaricama...shto je meni OK...

Buduci sam [ako Bog sveti da] maksilofacijalni hirurg,pa cu opet i kuhati i spremati [ili bar kupiti par crnaca za to :mrgreen:] od svojih para,naravno :mrgreen:


P.S. pravim sarmu od 18-te a kuvam od 15-te godine...jer bash gotivim kuvati...

Ja skontala da bi konobaricu
 
Kakva vam treba zena kad se odlucite ozeniti?

Meni treba zena koja se dobro torba i koja kad mi dodju prijatelji skuva kafu, ne smeta previse,
ne slusa nase razgovore ali kad je zovnem da nesto donese to cuje i odmah se pojavi.

Mene takva vrsta zenstvenosti bas jako pali i to jako volim kod zena.

Gresis,vise bi ti odgovarala ona dok si ti sa prijateljima ,ona ode sa prijateljicama u soping,da trosi tvoje tesko zaradjene pare...........tako ti nece smetati ni zvocati ........a pre nego krene moze da skuva kafu............:lol:
 
Sinnke je mozda malo karikirao....mislio je na zenu koja ne vrishti kako je feministkinja,skuvace,spremice....a kad dodje njegovo drushtvo da mu se ne uvali tu....u stilu,vidi mene bash sam dobra i gotivna cura,visim sa njegovim drushtvom.....kao da ona njega zeli dok prica sa svojim drugaricama...shto je meni OK...

Buduci sam [ako Bog sveti da] maksilofacijalni hirurg,pa cu opet i kuhati i spremati [ili bar kupiti par crnaca za to :mrgreen:] od svojih para,naravno :mrgreen:


P.S. pravim sarmu od 18-te a kuvam od 15-te godine...jer bash gotivim kuvati...

Ti si prava zena. Blago onom ko te ozeni.:)
 
Ali niko nije odgovorio kakvu zenu bi volio?
Da li bi vise voljeli ovaj tip rekla bih, prave zene:D, koju sinke opisuje, da bude iskljucivo domacica, usmjerena na vas, vase potrebe i na porodicu ili bi radije zenu koja je obrazovana, radi,ima svoj svijet,karijeru a ipak trudi se da vas uklopi u sve to,npr trudi se da nauci da kuva sto vi volite, da vas obaspe paznjom kad je slobodna ali i sama zahtijeva vise paznje nego prvi 'tip' zene?

A ne ne, nisam to nikad rekao. Zene koje ne misle raditi se isto nepozeljne. Ja se protivim zenama koje zele biti musko u vezi. Ako zena ne zeli kuvati, niko je ne tera, ali bilo bi glupo da kuva samo sebi, jel tako?
 
Kakva vam treba zena kad se odlucite ozeniti?

Meni treba zena koja se dobro torba i koja kad mi dodju prijatelji skuva kafu, ne smeta previse,
ne slusa nase razgovore ali kad je zovnem da nesto donese to cuje i odmah se pojavi.

Mene takva vrsta zenstvenosti bas jako pali i to jako volim kod zena.

podsećaš me time na nekog osmanlijskog glavešinu...
 
Pa samo ti cekaj,vreme ce proci..........i onda ces doci do tuzne cinjenice da za nikog nista nisi ucinio,nijednoj nisi nista kupio.........sve sam sebi............tugovaces jednom zbog toga,iako se sad kurcis............:cool:

Pa sta ti mislis da sam ja toliki idiot nesadrzajnog zivota.

Ja imam dva jaka hobija, da zivim jos dva zivota bilo bi mi malo. E jesi prava cegrtusa, samo gledas kako bi ugrizla. Ti si jos jedna od onih koje je bolje zaobici, nego istorbati.
 
Uh istina je zabolela,ubola sam a? Samo me ti zaobilazi,nemam nista protiv......:lol:


Ne pod tim cegrtusa sam mislio da si zlobna, evo i sad pokusavas ubosti. Samim tim sto nemas adekvatan odgovor, misao ni recenicu koja bi demantovala moje izlaganje (a trebala bi imati kao odrasla osoba) nego imas obicna naklapanja, ne smatram te sagovornim vrednim daljnjeg razgovora.
 
Ne pod tim cegrtusa sam mislio da si zlobna, evo i sad pokusavas ubosti. Samim tim sto nemas adekvatan odgovor, misao ni recenicu koja bi demantovala moje izlaganje (a trebala bi imati kao odrasla osoba) nego imas obicna naklapanja, ne smatram te sagovornim vrednim daljnjeg razgovora.

To je samo tvoje misljenje ,ja tvrdim suprotno.........ti kad te neko pogodi u celo,vredjas i branis se napadom....ja za sve imam adekvatan odgovor i lepo sam rekla ,a ti procitaj ponovo.........nisi ti nikakvo merilo ovde sta je adekvatno i na kom nivou............ti si samo jedan iskompleksirani mali crvic..........u RL si verovarno niko i nista,katastrofa,i fizicki i mentalno i profesionalno i svakako............ali svako ima pravo da zivi ,sta da se radi,i luzeri........:evil:
 

Back
Top