Kakvu zenu zelite

Kakva vam treba zena kad se odlucite ozeniti?

Meni treba zena koja se dobro torba i koja kad mi dodju prijatelji skuva kafu, ne smeta previse,
ne slusa nase razgovore ali kad je zovnem da nesto donese to cuje i odmah se pojavi.

Mene takva vrsta zenstvenosti bas jako pali i to jako volim kod zena.

e to da nema svoje misljenje to se danas placa najskuplje:manikir:
 
Kakva vam treba zena kad se odlucite ozeniti?

Meni treba zena koja se dobro torba i koja kad mi dodju prijatelji skuva kafu, ne smeta previse,
ne slusa nase razgovore ali kad je zovnem da nesto donese to cuje i odmah se pojavi.

Mene takva vrsta zenstvenosti bas jako pali i to jako volim kod zena.


Aladinova carobna lampa....sta da ti kazem....:P
A i svetli u mraku....missim,mozes je koristiti i kao obicnu petrolejku kad nema struje :P

sinnke ....lupas....:P:cmok2:
 
Kad probas kitu od koje ce ti i bubrezi dozivljavati orgazam, ovo ce ti biti smesno i jednostavno.;)

pa meni je sad to smesno i jednostavno....;)
e,sad bubrezi...zna se cemu sluze...:P
inace....kita mi ne moze prirediti orgazam...ne palim se na kite:P
muskarac sa kitom to je vec nesto sto ima ozbiljne sanse ;)

dobro,bre,sinnke...postujem ja tvoje patrijahalne nazore na svet i zene,al' sto ti ne mozes da prihvatis da postoje i zene koje ne odvajaju kitu od muskarca?:think:
 
pa meni je sad to smesno i jednostavno....;)
e,sad bubrezi...zna se cemu sluze...:P
inace....kita mi ne moze prirediti orgazam...ne palim se na kite:P
muskarac sa kitom to je vec nesto sto ima ozbiljne sanse ;)

dobro,bre,sinnke...postujem ja tvoje patrijahalne nazore na svet i zene,al' sto ti ne mozes da prihvatis da postoje i zene koje ne odvajaju kitu od muskarca?:think:

Nista kod mene nema patrijahalno. Nemoj biti toliko ogranicena, stereotipna i iskljuciva.

Ja samo sledim prirodna pravila i strogo ih se pridrzavam. Zna se ko sta radi u ovom zivotu, a ko to zeli narusiti ce gadno nayebati.

Priroda bez nas moze, a mi bez nje ne.;)
 
Nista kod mene nema patrijahalno. Nemoj biti toliko ogranicena, stereotipna i iskljuciva.

Ja samo sledim prirodna pravila i strogo ih se pridrzavam. Zna se ko sta radi u ovom zivotu, a ko to zeli narusiti ce gadno nayebati.

Priroda bez nas moze, a mi bez nje ne.;)

aaaaaa....zena treba da se odazove na misao?jel?
hoces iskreno? mom muskarcu bi uvek bila tu kad pozeli i kad nemam svoje obaveze.njegovi razgovori sa drustvom me ne interesuju i bila bi mi velika usluga da ne moram biti prisutna.naravno,izlazili bi i zajedno,jer bi se ponosila svojim muskarcem,a tesko da bi on mene zeleo da sakrije ;)
takodje i on bi bio tu za mene kad pozelim i kad nema svoje obaveze.
i machak...mene ne interesuje sta bi svet mislio o nasem odnosu,da li je patrijahalan ili ne,vec da li smo oboje zadovoljni nasim odnosom.prirodno i jednostavno.;)
 
aaaaaa....zena treba da se odazove na misao?jel?
hoces iskreno? mom muskarcu bi uvek bila tu kad pozeli i kad nemam svoje obaveze.njegovi razgovori sa drustvom me ne interesuju i bila bi mi velika usluga da ne moram biti prisutna.naravno,izlazili bi i zajedno,jer bi se ponosila svojim muskarcem,a tesko da bi on mene zeleo da sakrije ;)
takodje i on bi bio tu za mene kad pozelim i kad nema svoje obaveze.
i machak...mene ne interesuje sta bi svet mislio o nasem odnosu,da li je patrijahalan ili ne,vec da li smo oboje zadovoljni nasim odnosom.prirodno i jednostavno.;)

Ja o jednom ti o drugom. Znaci ili sam ja pijan, ili si ti glupa.
 

Back
Top