Kakve su to "lake" devojke?

pulp:
Mnogo me privlace devojke koje ih vecina ljudi smatra "lakim", punj mi je k..... ovih "postenih". Mnogo sam upoznao "postenih" i zato i volem ove druge :) Zasto sve mora tako da bude...?

sta je laka?
kresne se odma' ako joj se svidjas
ili
ne bira previse likove?


lake su kul, al' ako su lake samo za tebe
tu mi je razlika

ne natezemo se previse oko sexanja
ne smara
radi normalne stvari, zapravo sve sto joj se zaista svidja

al' ne sa svima redom;)
 
Mushkarci, vi suvishe postavljate uslova i zahteva na devojke... :evil:

Ne smatram devojku lakom samo zato shto je imala vishe partnera i uzivala u svojoj sexualnoj zelji i samim tim slushala sebe i svoje telo i svoje potrebe...

cak shto vishe skidam kapu takvim devojkama...shto su se konachno "usudile" da skrshe te neke na izgled nevidljive, pogreshne, shovinisticke drushtvene norme :evil: :evil:

Prihvatite devojku koju volite, ako je uopshte volite onakvu kakva jeste... ne idealizujte, ne prepisujte joj osobine koje bi ste vi hteli da ona ima...ako pak ne mozete onda zivite do kraja zivota sa vashim mamama
 
Lake devojke su vrlo iseckane, nakljukane lekovima i anestezijama, i mogu da ih uporedim sa nekim robinjama koje su propale u njivi od kopanja i teglenja, nije im novo telo. Prefinjeni muskarci ja mislim, to primecuju, laka devojka se odnosi prema svome telu nehajno pa tako i prema njegovom.
 
Sve su zene qurve.Hvala bogu!
"Poshtene" zene su izmishljotina i glupost-po pitanju sexa naravno. Postene zene su one koje su postene a ne one koje se ne Yebu. One koje se ne Yebu su frigidne. One koje se Yebu to rade zato sto to vole,NARAVNO zasto bi zene mrzele sex? Zato sto je to tako katolicka crkva propisala?
Zasto bi mi zene trebale da prihvatimo muske kite koje su bile SVUDA,od ruke do radijatora, a mushkarci imaju problem s tim ako je bilo vise kita u jednoj vagini? Pa sta? Samo sami sebi s tim budalashtinama zagorcavate zivot, a i nama, uskracujuci nam zadovoljenje PRIRODNOG nagona....treba da vam ne damo da bi bile postene,pa da mozete da nas ostavite umesto da nas ozenite odmah kako bi ostale postene...Momci,osvestite se! Zene su ljudska bica!
 
Pipi Langstrumpf:
Sve su zene qurve.Hvala bogu!
"Poshtene" zene su izmishljotina i glupost-po pitanju sexa naravno. Postene zene su one koje su postene a ne one koje se ne Yebu. One koje se ne Yebu su frigidne. One koje se Yebu to rade zato sto to vole,NARAVNO zasto bi zene mrzele sex? Zato sto je to tako katolicka crkva propisala?
Zasto bi mi zene trebale da prihvatimo muske kite koje su bile SVUDA,od ruke do radijatora, a mushkarci imaju problem s tim ako je bilo vise kita u jednoj vagini? Pa sta? Samo sami sebi s tim budalashtinama zagorcavate zivot, a i nama, uskracujuci nam zadovoljenje PRIRODNOG nagona....treba da vam ne damo da bi bile postene,pa da mozete da nas ostavite umesto da nas ozenite odmah kako bi ostale postene...Momci,osvestite se! Zene su ljudska bica!
........zene su zenska bica ................. :grin: :grin: a davale ne davale ............ :-x :-x
 
Savrshen recept da muskarac bude konstantno nesrecan je da nadje "postenu"zenu...onu koja ne voli sex,nece da mu da nikad nije videla kitu niti zna da postoji...koja ne zna ni da ona ima nesto medju nogama...e tu ce da ozeni,napravi joj brdo dece i yebe svaki dan....jedini problem je...sto stalno nailazi na one "lake",sto im se on dopadne pa hoce s njim...pa ih kresne k u r v e i onda mora da ih ostavi...siguran dokaz da je riba k u r v a je da je spavala s njim....
 

Back
Top