Kakve su to "lake" devojke?

a33, ima jedna poslovica: GDE CE SVRAKA- NEGO U TRNJE. Muskarci vole devojke koje vole sex, to ne mora da bude sex iz ljubavi u pocetku, mozda posle. Valda je uvek na pocetku bez ljubavi ako se na varam, jos nisam sreo neku koja ce odma tog momenta da me voli...na sex treba gledati kao nesto neobavezno kao kad odes u radnju,uzmes nesto, pa moras da platis, ne treba biti rob p.... i dozvoliti da bude poluga za manipulaciju...
 
Ja ne mogu da ga osudim... heheheh.... imala sam i gore promasaje prema ljudima, nego on...
Jednog sam otkacila zato sto je jedan jedini put povisio ton na mene, a ja sam recimo cesto znala da povisim ton... imam jos takvih humoristickih epizoda u proslosti... :lol:
 
gossca:
@a33
Razumem te. Savrseni ljudi i zene ne postoje ili samo je Bog savrsen...
Problem tada nije bio u njoj vec u tebi... zasto si je idealizovao? Zaljubljeni ljudi idealizuju, a idealizovanje i zaljubljenost nemaju nikakve veze s ljubavlju.
Prava ljubav je kad uvidjas i vrline i mane neke devojke, a ipak je volis...
Ti si s njom uradio ono sto sam i ja vise puta u zivotu uradila, osudio si je i odbacio zbog necega sto si i sam uradio x puta...
Lekcija koju moramo nauciti je da oprostimo ljudima sto nisu ono sto bi mi zeleli da budu...
nisi poznavala tu devojku i zato ti je tesko da shvatis zasto sa je idealizovao,.
naravno,ona je vremenom,sto sam je bolje upoznavao,sto smo duze bili zajedno ,padala u mojim ocima i ja sam joj to i govorio direktno,ali i nakon svakoga toga pada,ona je bila u mojim ocima toliko visoko kao niti izbliza nijedna devojka prije nje niti posle nje.
ali taj seks o kome mi je rekla,e to me pogodilo i nisam je vise nikada pozelio videti,.ne mislim ni danas da je to bila moja greska ili preuranjena reakcija,.
 
Mushkarac hoce i jebezljivu i svestranu i kad mu uzme kitu u ruku da ne cima ko da je tudje .. i kad ga stavi u usta da ne guli zubima, i kad rasiri noge da pokaze mashtovitost, izdrzljivost - i da joj je on prvi i jedini ... i da ga obozava do besvesti .. a kad sa njom zavrshi da mu opet na kitu dodje ista takva .. a ove koje otpadnu ce neki sledeci da nazove lakom.
 
a33:
nisi poznavala tu devojku i zato ti je tesko da shvatis zasto sa je idealizovao,.
naravno,ona je vremenom,sto sam je bolje upoznavao,sto smo duze bili zajedno ,padala u mojim ocima i ja sam joj to i govorio direktno,ali i nakon svakoga toga pada,ona je bila u mojim ocima toliko visoko kao niti izbliza nijedna devojka prije nje niti posle nje.
ali taj seks o kome mi je rekla,e to me pogodilo i nisam je vise nikada pozelio videti,.ne mislim ni danas da je to bila moja greska ili preuranjena reakcija,.
ti imas problem sa ocima..
definitivno
 
Da se i ja ukljucim.
Mislim da je a33 malo prestrog za moj pojam. Ali, nekako ga razumem.To je trenutak razocarenja u osobu koju mislis da si poznavao.
Za mene licno, laka devojka nije ona koja u seks ulazi bez emocija, zato sto je ponese momenat ili strast.
Laka je ona koju moze da ima svako, ko joj to otvoreno pokaze i ulozi malo energije i vremena da to dobije. Znaci, gotovo svako. Nema drugih kriterijuma sem da trazis i da se tek malo potrudis.
E, za mene je taj nedostatak drugih kriterijuma ta "lakoca".
Ustvari ta pasivnost, to sto ona sama ne odlucuje sa kim ce i kada nego velika vecina ima sansu samo ako se malo potrudi.
 
a33:
jednom mi se desi pravi "brodolom".
riba koju sam jako dugo muvao,o njoj imao najlepse moguce misljenje,koja je u zivotu imala sve sta je ikada htela,od novca,do momaka,.i sa kojom sam imao pravu bajku,jednom mi nakon svega kaze za neki seks koji je imala kao njoj:"SEKS NIJE OZBILJJNA STVAR I KAKO GA JE JAKO MNOGO PUTA IMALA SA MOMCIMA U KOJE NIJE BILA NI ZALJUBLJENA", E TADA MI SE SVE PRED OCIMA SRUSILO,RASKINUO SAM SA NJOM I ODLUCIO NIKADA U ZIVOTU VISE DA JE NE VIDIM,,..i nisam evo 5 godina.
p.s.nije to bila neka klinka,tada je imala 24 godine.
e to je definicija lake ribe!

Po tvojoj definiciji, svaki drugi muskarac je "lak"
 
@a33
Jao... ti i ja bas licimo... :grin:
Znam da ne vredi da te ubedjujem, al jeste tacno da gresimo kad se zaljubljujemo u potencijal partnera, u ono sto bi partner mogao biti da hoce, u ono sto zelimo da on-a bude...

To je isto kao da kazemo: "Mislim, odakle ti pravo da ne budes savrsena i da me razocaras s izjavom da si spavala s nekim u koga nisi bila zaljubljena? Odbacujem te po kratkom postupku, ti nesavrsena devojko, odakle ti pravo da se ponasas isto kao ja?" :lol:

Salim se malo, ali to otprilike to tako i jeste... e sad, kada cemo mi to sebi priznati... zavisi koliko si tvrdoglav... koliko pruzas otpor promenama u nacinu sagledavanja stvari... :wink:
 
Vesela_zena_beogradska:
A zar nije najbitniji kriterijum da i ona sama to tada zeli ...

Naravno da jeste bitan, i moze se desiti da i ona to tad zeli, ali ja govorim o onome sto sam video i poznavao, mislim da sam bio jasan.

Govorim o zenama koje moze da napali gotovo svako ko bude malo energicniji i utrosi malo vremena.
Mislim, slozices se da ma koliko ti volela seks i bila raspolozena za njega, neces bas sa svakim ko ti pokaze da ga to zanima, ko te tog momenta pritisne ili odluci da potrosi par minuta, sati ili dana da te ubedi da se poyebete.
 
gossca:
@a33
Jao... ti i ja bas licimo... :grin:
Znam da ne vredi da te ubedjujem, al jeste tacno da gresimo kad se zaljubljujemo u potencijal partnera, u ono sto bi partner mogao biti da hoce, u ono sto zelimo da on-a bude...

To je isto kao da kazemo: "Mislim, odakle ti pravo da ne budes savrsena i da me razocaras s izjavom da si spavala s nekim u koga nisi bila zaljubljena? Odbacujem te po kratkom postupku, ti nesavrsena devojko, odakle ti pravo da se ponasas isto kao ja?" :lol:

Salim se malo, ali to otprilike to tako i jeste... e sad, kada cemo mi to sebi priznati... zavisi koliko si tvrdoglav... koliko pruzas otpor promenama u nacinu sagledavanja stvari... :wink:
razumijem sta hoces da kazes.
jedino,kod mene sam siguran da se ne radi o tvrdoglavosti(i ako sam dupli bik u horoskopu),vec se radi o potpuno svjesno donjetoj odluci da je ne zelim takvu u svome zivotu.
pozdrav :razz:
 
Mislim, slozices se da ma koliko ti volela seks i bila raspolozena za njega, neces bas sa svakim ko ti pokaze da ga to zanima, ko te tog momenta pritisne ili odluci da potrosi par minuta, sati ili dana da te ubedi da se poyebete.

Ja znam da NISAM sa svakim, ali isto tako znam da ne mora mnogo ni da se trudi, ubedjuje, ako se meni tada hoce ****.

e pa u tome je zachkoljica, ako sama zeli ok, a laka, onako kako ja vidim i ne zna shta zeli, nego prima svakog jer, ne znam, misli da to tako treba. ako sam te razumela dobro

Jbg, onda je ona LAKO mentalno retardirana ..
 

Back
Top