Kakva treba da bude žena .

Pisao si da si u kupleraju/swingeraju jahao kitu, dok ti je u svakoj ruci bila po još jedna.
Ili sam ja lud.
U osobu tamnije boje kože se pretvorio ako lažem.
IMG_7968.jpeg
 
Ne, totalno si pogresno shvatila. A pogresno si shvatila jer ne citas napisano, nego tumacis napisano.
A nema sta da se tumaci, nego samo da se lepo procita i shvati tacno onako kako pise, posto pisem veoma jasno i direktno :)
Ja mislim da ti misliš da ja mislim kako ti misliš da ja ne mislim :D
Alo, čarapica, to ne prolazi kod mene, odlično sam ja razumjela ono što si pisao :D
 
@tema

Da li ce jedno drugom da dosade je dvosmerna ulica, tako da ne moze uopste da se diskutuje "kakva zena treba da bude".
Kao u matematickoj funkciji gde imas dve medusobno zavisne promenjive, da bi dobio zeljeni ishod moraju obe promenljive da dobiju odgovarajuce vrednosti.

Tako i u vezi - oboje moraju da 'legnu' jendo drugom, ali i da se tokom vremena ponasaju tako da lepo i lako funkcionisu zajedno.

I bukvalno je kod svakog para drugacija prica.
 
@tema

Da li ce jedno drugom da dosade je dvosmerna ulica, tako da ne moze uopste da se diskutuje "kakva zena treba da bude".
Kao u matematickoj funkciji gde imas dve medusobno zavisne promenjive, da bi dobio zeljeni ishod moraju obe promenljive da dobiju odgovarajuce vrednosti.

Tako i u vezi - oboje moraju da 'legnu' jendo drugom, ali i da se tokom vremena ponasaju tako da lepo i lako funkcionisu zajedno.

I bukvalno je kod svakog para drugacija prica.

Mathe war immer „mühsam ernährt sich das Eichhörnchen 🐿️

Dakle schajze :lol:
 
Bogme, lepi su udzbenici za matematiku u Nemackoj, a to sto ih deca ne uce je krivica roditelja a ne same matematike :)


Na pitanje “kako mislite izmjeriti kolko tapeta ili farbe da uzmete za vas stan”

Jedna je rekla “ja ću se udati to će moj muž da izmjeri”

A sve ostalo si možda upravu ali moji roditelji su bili ljudi sa sela u to selo su zimi medjedi i vukovi dolazili bili su i dosli kao fizička radna snaga

njima je bilo važno da im djeca slušaju, da se ne drogiraju i da se nemesaju sa njemcima

Nije isto doći 1970 ili 2000 u njemacku
 

Back
Top