• Forum Krstarice neće biti dostupan u periodu od 10:00 do 11:00 časova zbog planiranog tehničkog održavanja. Hvala na razumevanju.

KAKVA TREBA DA BUDE ZENA?

Popa:
Meni netreba da bude,vech da mi chini u zivitu.Ko si ti da menjash teze,jesi li ti ta koja pita kako da se ponasha i bude.Shta si radila onda ovde,na konferenciji ~Savremeni Mushkarac~.Koji ti je smisao da kreshtish Caps Lock,sa mutant pitnjem,jel je da skrolujem 5 web stana,i pointujem 100 puta tebe da zaobidjem sa tupavosti.Tupava bre,goni se,menjaj ime,budi zensko,bon-ton pa kazi:Kakva zena treba jednom tipu?Jesi li ti malodushna sa tvojom verzijom,koja asocira da si kreten.Treba da bude seksi,i pune usne da ga izduva u gepeku na koshutnjaku.Curo,opomena ti sledi,mada pomada glatko chemo *,ako i samo ako ti je stalo do moje verzije.ciaos.PallMall mislite o tome.CU

E moj Popa.Citam vec neko vreme tvoje odgovore na raznim topicima i jedino sto mogu da zaljkucim je da: ili si na nekim teskim drogama brate ili si skroz odlepio. Nijedan tvoj odgovor na bilo koju temu nema veze sa zivotom.. Znas u Lazi takve primaju bez zakazivanja. Daj saberi se malo i daj nekad neki koliko - toliko prihvatljiv odgovor na neku temu ali bez psovki, vredjanja,itd .
 
e-goran:
Naravno da je sve to bitno.
Zena mora:
da zna da nosi to sto joj je priroda podarila;
da neprestano vodi racuna o svom izgledu;
da zna da primeti kada privlaci neciju paznju;
da zna da osvoji muskarca;
da zna sta hoce....

I naravno, jos mnogo, mnogo toga.

da kuva,pere,pegla,popusi s vremena na vreme :roll:
Tipicno musko misljenje.I dok je zena SVE i mora SVE za to vreme njen dragi muskarac pusta pivski stomak i misli da ona treba da je presrecna sto on samo postoji u njenom zivotu,takav kakav je :roll: :roll: :roll:
 
dusankaj:
Pa vi ne znate sta je zensko!O na mora da ti zavrti pamet i da te dovede do orgazma na sred ulice.Mora kada izadje da se bar 10 muskaraca okrene za njom i da bude prirodna i opustena. Da bude drska i ljupka u isto vreme!

Zaboravio si vozače koji trube i komšije koji komentarišu"Uh šta bi joj čika radio" kada izađe da baci đubre...
 
apotekarka:
dusankaj:
Pa vi ne znate sta je zensko!O na mora da ti zavrti pamet i da te dovede do orgazma na sred ulice.Mora kada izadje da se bar 10 muskaraca okrene za njom i da bude prirodna i opustena. Da bude drska i ljupka u isto vreme!

Zaboravio si vozače koji trube i komšije koji komentarišu"Uh šta bi joj čika radio" kada izađe da baci đubre...

Ova APOTEKARKA nam je kao aspirin za svaku boljku na ovom forumu.Baš me zanima kako izgleda na ulici,pošto vidim da joj donje rublje lepo stoji...baš volim devojke u belom.
 
Leona@:
Zanima me misljenje svih vas koji ste raspolozeni za jedno neobavezno caskanje na temu:Da li je bitno za muskarca,kako se zena oblaci?Koju vrstu garderobe nosi?Koji parfem koristi?Kakvu kosu ima?Sto se zena tice,pitanje na istu temu u vezi muskaraca!Pa hajde da caskamo.....Pozdrav svima vama... :lol:
Idemo ovako:
Da li je bitno kako se zena oblaci? Realno gledano nije. Ali moram priznati da ja naj vise volim suknju i kosulju (bez donjeg vesa :P)

Parfem... e tu sam ovisnik klasike Sanel br 5.

Kakvu kosu? Sto krace, prakticnije i ne udisem toliko i mogu lakse da je ceskam.
 

Back
Top