Kako voditi ljubav sa devojkom a ne dobiti potomstvo?

Jeebem bez kondoma i jebacu al necu vas zvati da mi ga vadite,
nije mi samo jasno kad *ebes, kad si 24/7 ovde na krsrtarici?:think:
cim neko nesto napise, eto i tebe na temi da to prokomentarises!
multitasking? *ebes i u isto vreme pises na forumu? :mrgreen:

od tih 10 000 je 5 slucajno razumes ,ne ne razumes,ostalo je svrsavanje unutra,a ne da su iskusni znali sta rade
hoces da kazes za ovih 9.995 abortusa da su se zene predomislile? htele dete, svojevoljno pustile da im muskarac svrsi unutra, pa kad se stvorila beba, onda se ipak prdomislile, ipak nece dete, pa otisle na abortus? otkud toliki broj abortusa?
 
nije mi samo jasno kad *ebes, kad si 24/7 ovde na krsrtarici?:think:
cim neko nesto napise, eto i tebe na temi da to prokomentarises!
multitasking? *ebes i u isto vreme pises na forumu? :mrgreen:


hoces da kazes za ovih 9.995 abortusa da su se zene predomislile? htele dete, svojevoljno pustile da im muskarac svrsi unutra, pa kad se stvorila beba, onda se ipak prdomislile, ipak nece dete, pa otisle na abortus? otkud toliki broj abortusa?
Smarac
 
Добро, можда је мени боље без секса, и не треба ми онда. Али како без секса доћи до нежности, женског тела које ме јако узбуђује само по себи (п ми је мање битна).. Услов је тај конвенционални секс и тај ризик. Како то некој то рећи а да не буде чудно..
Bez brige nisi ni blizu toga, bolje da živiš bez stresa.
 
Ако имаш секс можеш да добијеш децу, кондом није скроз сигуран, абортус је лоша ствар а негде је и забрањен.

Да ли је нормално или да ли би девојке пристајале на то да, док воде љубав са неким, да има нпр. мажења, сексуалних играрија, баш све, само да нема баш оно конкретно к у п? Да ли је чудно избегавање тога да случајно не би дошло до зачећа које повлачи компликације, и каква је прилика тај мушкарац за жене? Како то лепо објаснити потенцијалној девојци?
Најбољи начин, то је љубави најслађи зачин, је платонско вођење љубави - тело задовољ(е)но, а душа чиста... Јест`, тако ми Господа Исуса Христа и Часнога Крста ... Какве су то, бре, девојке које рибу дају и после се не кају ...Те неће завршит` у Рају ...:hahaha: :pop:
 
Ако имаш секс можеш да добијеш децу, кондом није скроз сигуран, абортус је лоша ствар а негде је и забрањен.

Да ли је нормално или да ли би девојке пристајале на то да, док воде љубав са неким, да има нпр. мажења, сексуалних играрија, баш све, само да нема баш оно конкретно к у п? Да ли је чудно избегавање тога да случајно не би дошло до зачећа које повлачи компликације, и каква је прилика тај мушкарац за жене? Како то лепо објаснити потенцијалној девојци?
Vizektomija radi 100%.
 
Ако мушкарац није присталица кондома, онда треба да научи да на време вади ствар из ситуације. Није ужитак потпун, како кад се доживи оргазам у жени, али је практичније за оне који не планирају дечицу.
 
Ако мушкарац није присталица кондома, онда треба да научи да на време вади ствар из ситуације. Није ужитак потпун, како кад се доживи оргазам у жени, али је практичније за оне који не планирају дечицу.


:mmmm::mmmm::mmmm:

da molimo Boga da taj kurs vrlo brzo savlada bez trudnotja??????
 

Back
Top