Kako voditi ljubav sa devojkom a ne dobiti potomstvo?

tim principom "prekini na vreme i samokontrola" verujem da se u Srbiji zacne dobar deo od ukupnog broja rodjenih beba!
imas oko 50-60.000 rodjenih beba godisnje, a 10ak hiljada abortusa!:rtfm:
znaci na 5 rodjenih beba, dolazi 1 ovaj *abač sto zna ga vadi "na vreme"... a verovatno da je statistika jos veca jer je i medju rodjenim bebama neki deo sigurno tako začet sto ga (ni)je "iskusni *ebač" izvadio na vreme! :mrgreen:

Meni uopšte nije jasno kako nekome može da se desi da ga ne izvadi na vreme, jer ako zaista ne osetiš kad ti iz sopstvenog falusa i testisa kreću spermatozoidi, onda si zaista lud. To je doslovno kao da ne osetiš kad ti se mokri, onda imaš ozbiljan problem.

Nego, više mislim da je to ono, ma šta ima da prekidam, lepo njoj kad ga oseti, lepo njemu, pa ide logika "neće valjda nama to da se desi" + nemaju pooooojma koji su dani ni otprilike.

Mada sad kad malo bolje razmislim neće brate niko do trgovine skoknuti nema šanse, valjalo bi jedno granapče za oko kuće 🤔

Za to ti je bolji wolt ili glovo, manje stresa i manje košta :D
 
Мда...то је стварно невероватно, баш природно да се човек стресира и шокира цео организам да ли ће свршити или неће

Kralju, kakvo stresiranje i šokiranje organizma je u pitanju da kad osetiš da ćeš svršiti samo pomeriš kukove nazad i završiš rukom ili ona odradi do kraja na više načina? Ne razumem vas.
 
jednostavno ..koristite kontracepciju u 21. veku
То ваљда само жене пију, можда она неће да се трује, треба је некако наговорити, а не знам ни да ли и то делује баш 100%. Можда контрацепција + кондом.

Meni uopšte nije jasno kako nekome može da se desi da ga ne izvadi na vreme, jer ako zaista ne osetiš kad ti iz sopstvenog falusa i testisa kreću spermatozoidi, onda si zaista lud. To je doslovno kao da ne osetiš kad ti se mokri, onda imaš ozbiljan problem.
Кад те понесе велико узбуђење и адреналин не осећаш ништа. Можда би неко у том налету страсти полудео и мислио "желим децу с тобом, брак и све" и свршио би па куд пукло да пукло, у тим тренуцима се губи разум, а у ствари у нормалним приликама и рационално он то не жели.
 
Кад те понесе велико узбуђење и адреналин не осећаш ништа. Можда би неко у том налету страсти полудео и мислио "желим децу с тобом" и свршио би па куд пукло да пукло, у тим тренуцима се губи разум, а у ствари у нормалним приликама и рационално он то не жели.

Koliko god me ponelo uzbuđenje i adrenalin jasno sam osetio kad ću svršiti svaki put, a zapravo što me više uzbudi svršavanje je jače, tako da ga jače i osetiš.

Jasna je razlika kad svršiš onako i kad ti se ukoči celo telo i ne možeš par minuta posle toga da se pomeriš, treseš se kao da te neko priključio na struju.

Tako da, ako nisi osetio kad svršavaš, onda odeš kod urologa.

A, ako se izgubi razum, onda nisi razuman čovek i za tebe seks i nije, to je za odrasle, razumne ljude, nije džabe preporuka da se u zrelom dobu praktikuje.

Mislim, kad gubiš razum, dobiješ dete, računica je jasna... Nećeš svršavanjem u ženu dobiti letovanje za dvoje u Grčkoj nego nešto malo što plače.
 
То ваљда само жене пију, можда она неће да се трује, треба је некако наговорити, а не знам ни да ли и то делује баш 100%. Можда контрацепција + кондом.


Кад те понесе велико узбуђење и адреналин не осећаш ништа. Можда би неко у том налету страсти полудео и мислио "желим децу с тобом, брак и све" и свршио би па куд пукло да пукло, у тим тренуцима се губи разум, а у ствари у нормалним приликама и рационално он то не жели.
kontracepcija nisu samo pilule....aj neka ti objasne ovi muski iskusniji od tebe što sve znaju
 
Meni uopšte nije jasno kako nekome može da se desi da ga ne izvadi na vreme, jer ako zaista ne osetiš kad ti iz sopstvenog falusa i testisa kreću spermatozoidi, onda si zaista lud. To je doslovno kao da ne osetiš kad ti se mokri, onda imaš ozbiljan problem.
zato sto si i ti ocigledno "iskusan *ebač" kao oni koje sam gore pominjao!
evo malo za edukaciju jer očigledno da ti nisi bas tako poznati procesi za koje mislis da ih znas:
https://yumama.mondo.rs/zelim-bebu/...oze-da-se-zatrudni-od-presemene-tecnosti.html
Unbenannt.JPG
 
Добро, можда је мени боље без секса, и не треба ми онда. Али како без секса доћи до нежности, женског тела које ме јако узбуђује само по себи (п ми је мање битна).. Услов је тај конвенционални секс и тај ризик. Како то некој то рећи а да не буде чудно..
 
zato sto si i ti ocigledno "iskusan *ebač" kao oni koje sam gore pominjao!
evo malo za edukaciju jer očigledno da ti nisi bas tako poznati procesi za koje mislis da ih znas:
https://yumama.mondo.rs/zelim-bebu/...oze-da-se-zatrudni-od-presemene-tecnosti.html
Pogledajte prilog 1532633

Naravno da postoji šansa, ako ćeš tako i kondom nije pouzdan jer ne čuva 100%, ni pipula, ni bilo šta.

Ali, isto tako koliko ljudi znaš da su na taj način zatrudneli? Čoveče, pa danas sve češća vantelesna, ljudi muku muče godinama, stres, ludilo, nezdrav način života... O čemu pričamo...

Ja i dalje tvrdim da pola tih koji se plaše da će im devojka ostati trudna svršavaju u nju i onda bude "ma, neće nama".
 
Zene da znaju koliko je kondom tesko sranje ne bi pricale takve gluposti.
Ako neces da zacne onda nauci se samokontroli, moras da osetis i znas kada je zena zadovoljena, ako imas problem da se izdrzi prevremeno svrsavanje, menja se poza....
А шта радити и како у међувремену док се не научиш самоконтролли, а да при том не зајебеш ствра?
 
Meni uopšte nije jasno kako nekome može da se desi da ga ne izvadi na vreme, jer ako zaista ne osetiš kad ti iz sopstvenog falusa i testisa kreću spermatozoidi, onda si zaista lud. To je doslovno kao da ne osetiš kad ti se mokri, onda imaš ozbiljan problem.

Nego, više mislim da je to ono, ma šta ima da prekidam, lepo njoj kad ga oseti, lepo njemu, pa ide logika "neće valjda nama to da se desi" + nemaju pooooojma koji su dani ni otprilike.



Za to ti je bolji wolt ili glovo, manje stresa i manje košta :D
Slabo si ti kad izgleda dobro iebao..ne osjetis ruke i noge, a kamoli da osjetis kad nesto krece iz testisa 😆
 

Back
Top