Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

ja sam jednom bio baš pijan, i prišao grupi od 3 devojke.
predlagao sam im da nam se (meni i ortaku koji je čekao kod šanka)
pridruže na piću.
u tom momentu sam još imao kakvu-takvu kontrolu, i ona na koju sam imao pik
je bila i voljna da nam se pridruži, ali tu je bila i jedna (od njih 3)
koja je počela da me sabotira: ma idi ti tamo, mi čekamo nekog...
(a pola minuta pre toga je govorila:ajde nam naruči neke votkice
a ja sam je, uz komplimente prema njenoj lepoti, ignorisao.)
naravno da joj nisam poverovao, ali onda je valjda pijanstvo
došlo u prvi plan jer sam naglas rekao nešto što je trebalo da ostane
u mojoj glavi: neko od njih je smrdeo na crni luk, mora da su klopale neke pljeske
pre nego što su ušle u klub.(najsmešnije je što mi to tada nije smetalo, nego sam samo konstatovao) i onda se javila ta treća koja je ćutala i rekla da je ona
a ja rekao: pa dobro, ti mi i nisi važna sviđa mi se ova tvoja drugarica, mada si i ti jako lepa ali prema tvojoj drugarici osećam nešto što...(više se i ne sećam).
a ta koja mi se sviđa(la) je bila pravi anđeo sa svojom zlatnom(neko bi rekao tamno-plavom) kosom i vitkom figurom, i...ma znate kako su devojke zlatne kad vam se sviđaju...
i onda sam joj jedno 7 puta rekao moj br. telefona dok me ona što
me je sve vreme odbijala iako nju nisam ništa pitao, nije oterala (uz osmeh doduše,
što dokazuje da sam prijatan devojkama i kad sam pijana stoka, ili ja to samo tako zamišljam?).

posle sam pokušavao da nagovorim ortaka da im priđe i izgladi stvar jer sam bio ubeđen da se dopadam onoj jednoj kojoj sam inače i rekao da je anđeoski lepa (i bila je).
ali moj ortak se pokazao kao sisa, ili je čoveka bio blam jer sam tada već bukvalno padao sa stolice od pijanstva (posle više nikad nisam ušao u taj klub iako ima od tada već 4 godine)

sledećeg dana mi je neko pozvonio na mobilni, ali se nije javila posle kad sam uzvratio poziv.

eh mladosti.
 
Ženi i nije važno ŠTA kažeš.već,KAKO kažeš.
Ona nas(istinski) ne odbija rečima,već izrazom lica,govorom tela,i nizom drugih,jedva primetnih detalja.
Nema te priče koja će nju oboriti na leđa-one padaju na izgled i stav.
Uvek kukaju ako im niko ne prilazi,a kada im priđemo-opet kukaju+ aktiviraju odbrambeni mehanizam(one su ,kao,opake,emancipovane,nezainteresovane,same sebi dovoljne....zapravo su uplašene)a onda žale što su odbile,u sebi preklinju"priđi mi još jednom!"jer to hrani njihovu sujetu....i bolje ih kotira u očima drugarica.
Naravno,kako godine odmiču,menjaju se i kriterijumi.
Direktan,iznenadan prilazak,gotovo uvek ne donosi željeni rezultat.
Sedeljke u zajedničkom društvu,dugo ćaskanje,postepeno upoznavanje,dobra procena-obično donose uspeh.
Pročitao sam sve poruke.
Eto nama objašnjena zašto smo otuđeni i usamljeni-foliranje,glumatanje,stid,nepoverenje.
 
Bad_Wolf:
Ja ne shvatam sto je tako tragicno popiti odbijanje: mnogo je gore kada startovanje uspeva, a shvatate da ste se grdno zaye8ali... I da je doticna osoba vasa licna i na srecu kratkotrajna katastrofa...
slažem se, jednom sam se upoznao sa jednom devojkom koja mi se to veče činila
prilično dobrom, pričali smo, plesali, dala mi je broj...
sledećeg dana sam se samo sećao da ima smeđe oči.
kad sam je pozvao da se nađemo, shvatio sam da je studentkinja iz provincije
i da ima akcenat i da je srećnija zbog sastanka od mene.
a kad smo se našli (prepoznao sam je po očima) zaključio sam da
je preniska, premršava i da sumnjivo stavlja ruku preko usta svaki put
kad se nasmeje, i da me njen akcenat nervira i da me njeno sakrivanje usta
sve više plaši.

nisam je više nikad pozvao
(naravno, nikad joj nisam dao svoj br. telefona)
 
Evo danas, ja u gradu naletim na jednu malu prelepih plavih ociju, okrenem se i pridjem joj uz recenicu "Jel' vam neko rekao da imate lepe oci", ona me pogleda i zajedljivo rece "da, to mi svaki dan govore", ja joj odgovorim "Vi zivite okruzeni lazovima" okrenem se i pobegnem... u svakom slucaju jos jedna korpa u kolekciji... hocete jednu?
 
Bad_Wolf:
Ja ne shvatam sto je tako tragicno popiti odbijanje: mnogo je gore kada startovanje uspeva, a shvatate da ste se grdno zaye8ali... I da je doticna osoba vasa licna i na srecu kratkotrajna katastrofa...

e svaka ti zlatna k'o njegosheva :D
kad sam ja prezhivela korpu u javnosti.... (a kaka sam samozhiva i sujetna!) i nije mi bilo dosta.... onda stvarno svako mozhe.... :lol:
 
1976!:
Ženi i nije važno ŠTA kažeš.već,KAKO kažeš.
Ona nas(istinski) ne odbija rečima,već izrazom lica,govorom tela,i nizom drugih,jedva primetnih detalja.
Nema te priče koja će nju oboriti na leđa-one padaju na izgled i stav.
Uvek kukaju ako im niko ne prilazi,a kada im priđemo-opet kukaju+ aktiviraju odbrambeni mehanizam(one su ,kao,opake,emancipovane,nezainteresovane,same sebi dovoljne....zapravo su uplašene)a onda žale što su odbile,u sebi preklinju"priđi mi još jednom!"jer to hrani njihovu sujetu....i bolje ih kotira u očima drugarica.
Naravno,kako godine odmiču,menjaju se i kriterijumi.
Direktan,iznenadan prilazak,gotovo uvek ne donosi željeni rezultat.
Sedeljke u zajedničkom društvu,dugo ćaskanje,postepeno upoznavanje,dobra procena-obično donose uspeh.
Pročitao sam sve poruke.
Eto nama objašnjena zašto smo otuđeni i usamljeni-foliranje,glumatanje,stid,nepoverenje.

Slazem se od reci do reci, ali to inace vazi iskljucivo za drustva sa poremecenim vrednostima i stavovima ko sto je nase u Srbiji.

Ako ikad budes imao prilike da izadjes negde na zapadu shvatices da to u normalnim drustvima nije tako.

Pre neki dan sam izasao, ubi me ako je 2-3 posto ljudi nekome prislo i upoznalo se. Napolju se ljudi upoznaju ko ludi, e zdavo ja sam, e ja sam bla bla bla svi sa svima.
 
AcaBg82:
Slazem se od reci do reci, ali to inace vazi iskljucivo za drustva sa poremecenim vrednostima i stavovima ko sto je nase u Srbiji.

Ako ikad budes imao prilike da izadjes negde na zapadu shvatices da to u normalnim drustvima nije tako.

Pre neki dan sam izasao, ubi me ako je 2-3 posto ljudi nekome prislo i upoznalo se. Napolju se ljudi upoznaju ko ludi, e zdavo ja sam, e ja sam bla bla bla svi sa svima.
potpuno tacno, na zalost :(((((
 
AcaBg82:
Slazem se od reci do reci, ali to inace vazi iskljucivo za drustva sa poremecenim vrednostima i stavovima ko sto je nase u Srbiji.

Ako ikad budes imao prilike da izadjes negde na zapadu shvatices da to u normalnim drustvima nije tako.

Pre neki dan sam izasao, ubi me ako je 2-3 posto ljudi nekome prislo i upoznalo se. Napolju se ljudi upoznaju ko ludi, e zdavo ja sam, e ja sam bla bla bla svi sa svima.

e aco ne seri (s oproshtenjem).... samo ti sad treba da nam prichash o normalnom drushtvu.....
i gde si ti to na zapadu izlazio??? strashno me interesu
je! samo te chitam i pitam se dokle cjesh??? :roll:
 

Back
Top