Kako su vas odbile/Kako ste ih odbile?

Gazdarica:
Nego mu je dvoje, troje, vise...? Ili?
:neutral: ...


E to "imam decka" je nekako zalosno cuti, jer kao nije do tebe nego losa sreca, gde bas nju da startujem... A desilo se i to naravno, stizemo u kafic, skeniram okolish i nalazim "zanimljivu" pojavu, sede dve devojke...Prilazim i ne zainteresovano pitam "jel slobodna stolica", (kao da je uzmem za nas sto da nosim), ona onako skoro da nije ni pogledala samo kaze aham, i ja kao da cu da nosim stolicu izvicem je i sednem na nju za njihov sto uz osmeh. "Cao ja sam... " One prekinu pricu i pocnu da se smeju...
"zao mi je stvarno ali imam decka". Ko samar! A u qr misim se, sta sada, moram da se povucem... napravim dramsku pauzu 2 sekunde na to njeno i kazem "ok ja sam gej, ne brini..." opet smeh... i vratim se kao cool, a srce lupa i dalje...

mozda ima mozda nema decka, svakako boli
 
King 7:
Lik koga znam je u svojoj 17 godini skovao plan kako da pridje starijoj ribi u kojku se zaljubio gadno: picnuo se jedno vece, skupio petlju i ustao iz svog separea u lokalu i prisao joj dok je ona stajala u cosku sa drugaricama. Pre nego sto je zaustio da isprica pripremljen tekst ona ga presece sa pitanjem: " A sta si ti pile hteo? " stipajuci ga za obraz.
Ja mu na to dodah - trebao si reci: " da upoznam staru koku " kao odgovor na pitanje ali se verovatno ni ja ne bih setio u tom momentu.
 
Meni se desilo s jednom lujkom da mi da broj telefona i kad sam je zvao nece se javit. Ustvari prvi put se javila i vise ne. Zvao sam je jos dva puta u istom danu i nema da se javi i ja je zaboravim. Kad ludara (posle par meseci) preko jedne sto zna mog prijatelja pocne se raspitivati sta je samnom. Hahaha valjda joj je tad bilo hitno za kitu. Medjutim koja ispali moju kitu nema sanse da je ikad vidi.:lol:
 
sinnke:
Meni se desilo s jednom lujkom da mi da broj telefona i kad sam je zvao nece se javit. Ustvari prvi put se javila i vise ne. Zvao sam je jos dva puta u istom danu i nema da se javi i ja je zaboravim. Kad ludara (posle par meseci) preko jedne sto zna mog prijatelja pocne se raspitivati sta je samnom. Hahaha valjda joj je tad bilo hitno za kitu. Medjutim koja ispali moju kitu nema sanse da je ikad vidi.:lol:


Mozda je cekala da joj uplatis dopunu...??? :shock:

Bre Sinnke, ko da ne znas... :lol:
 

Back
Top