Kako stojite sa nervima?

Ja sam totalno pukao, najmanja sitnica me totalno izludi, pocinjem da se derem na ljude bzvz :eek: kako vi stojite sa njima?

Da li ste nervozni, sta vas nervira i da li se cesto nervirate? :bye:

Mene slabo sta moze da izbaci iz takta.Svakom problemu,zajeb.anciji prilazim nekako sa ironijom i takom prebrodim.Ne dozvoljavam da me neko tamo poremeti.Za sve postoji resenje.

Tebi ivane preporucujem da dr.kas kako bi svuko visak polnih celija koje nagone na zlo:mrgreen:
 
Obozavam sportove da gledam ,ali zato se pri gledanju istih veoma nerviram...Fudbal,basket,rukomet..ma uopsete nije vazno kad igraju CEVENA ZVEZDA ili reprezentacija Srbije ja vicem i psujem kao najgori kocijas(pojma nemam odakle mi sve te reci dolaze na pamet :dontunderstand:)...Poslednje gde sam se kidao je utamnica Srbija -Gana :dash::dash::dash:,a svima je jasno i zasto :(:(:(

za sve ostalo sam hladan kao spricer :mrgreen:

6jke84.gif
142x769.gif
 
Ja sam totalno pukao, najmanja sitnica me totalno izludi, pocinjem da se derem na ljude bzvz :eek: kako vi stojite sa njima?

Da li ste nervozni, sta vas nervira i da li se cesto nervirate? :bye:

Fala na pitanju, super. Svi smi mi ponekad nervozni, pa i ja. Sta me nervira...eto, u poslednje vreme dvostruki aršini, za iste stvari ili dogadjaje. Ne vičem, već lepo objasnim i ne volim kada viču na mene. Nerviraju me i oni, koji samo dele kritike, a ne vole da budu kritikovani. :cmok2:
 

Back
Top