Kako ste zadovoljni vasom kablovskom?

IPTV je увео неке новине у услузи:

- за лакшу претрагу канала омогућио је поред ,,Омиљених канала'' и листу пречица од 10 канала (0 - 9) који се инсталирају на даљинском управљачу једноцифреним бројем. Тако да 10 канала могу носити исте бројеве као и земаљска ТВ,

- у одељку Menu је могуће да се успостави нови тип (изглед) Menu или заджи стари,

- при бирању жељеног канала, инсталирана је и слика (монитор) у горњем левом углу, на коме је приказан тренутни програм на траженом каналу,

- у току је увођење ,,Мозаик'' опције у оквиру које се може видети 16 ТВ канала који су тренутно на програму и определити се који ћете гледати,

- подешавање формата слике (4/3; 16/9 и АUTO),

- увећан је број филмова у опцији ,,Видео на захтев'' и има доста бесплатних,

- прогноза времена (у Свету, Европи, Србији и појединим градовима у Србији).
 
ja sam srecnik,imam kopernikus kablovsku.
pretplata je 900 din.prvi ( rts )se cesto gubi,avala nestaje i dolazi po njima znanom rasporedu,taman naviknes na neki kanal on nestane (obicno trajno ),sto se tice stranih programa 50% neznam cemu sluze a kamoli ko ih gleda,sve u svemu nije lose,ovo je Srbija zar ne?
 
Moj IPTV stoji u ormanu i ne mrda! :mrgreen:
Koristim kablovsku od "Jotel" i veoma sam zadovoljan. Za 450 dinara (mozda i manje, nisam siguran) mogu da imam programe na 3 televizora dok IPTV placam 800 za jedan televizor. Zato i stoji u ormanu.
Kablovska brze prebacuje sa jednog programa na drugi a ne smrdljivi IPTV dok ucita jedan program prodje 3-5 sek.
 
Poslednja izmena:
Provajder nam je KDS, imamo onaj najosnovniji paket, i ne mogu reći da ne valja. Dobar kvalitet slike, sasvim pristojan broj kanala, a za više od pola godine samo se jednom desilo da nije bilo signala. Naravno, još neki kanali ne bi bili na odmet, a bilo bi lepo da i KDS uvede digitalnu televiziju, ali šta je – tu je. Ne žalim se.

Nego, da pitam one koji su kod KDS-a: da li hvatate sve programe sa njihove liste? Mi nemamo RAI, TV5, kao ni neke od Pinkovih kanala, a prema ovoj listi svi oni spadaju u osnovnu ponudu.

Edit: Ah, da, sad sam video da tih nekoliko spadaju u listu digitalnih, a mi imamo analognu. Valjda ih imaju samo oni koji primaju digitalni signal.
 

Back
Top