Kako ste zadovoljni vasom kablovskom?

KDS. I sasvim solidno. Jos kad uporedim kako je nekad bilo,sad je super. Meni kao zaludjeniku za sport mozda nedostaje sportklub+,ali koliko para......

A za sve koji razmisljaju o open tv telekoma:
- dobar kvalitet slike,
-solidan izbor kanala,
- ne mogu da se gledaju razliciti programi na 2 tv-a, jer izbor programa koji gledate vrsite preko prijemnika koji dobijate od telekoma.
 
Ja sam na SBB-u i prilicno sam zadovljan izborom kanala.Slazem se da je to minimum ponude za jednu civilizovanu zemlju,ali ima za svakog ponesto,uglavnom.Jedino se ne slazem sa cenom,mislim da je zaista skupa pretplata,a ako jos podignu cenu,onda,mislim stvarno... :dontunderstand: P.S.Jel' zna neko sta je sa onom Balkanmedijom?1000 puta je bolja od Pink music
 
Ja sam na SBB-u i prilicno sam zadovljan izborom kanala.Slazem se da je to minimum ponude za jednu civilizovanu zemlju,ali ima za svakog ponesto,uglavnom.Jedino se ne slazem sa cenom,mislim da je zaista skupa pretplata,a ako jos podignu cenu,onda,mislim stvarno... :dontunderstand: P.S.Jel' zna neko sta je sa onom Balkanmedijom?1000 puta je bolja od Pink music

На твоју жалост Балкан медиа се више не емитује. Задњи пут је била на сателиту: EUTELSATU W2 (16[SUP]o[SUP]E[/SUP][/SUP],фреквенција:11.293V,SR 13.333<FEC 5/6 у опцији FTA (слободни канали)
 
Poslednja izmena:
Pre mesec dana sam postao korisnik Total tv i mogu vam reći da uopšte nisam zadovoljan kvalitetom slike. Slika je blago zamućena i na pojedinim kanalima se pojavljuju sitne kockice preko celig ekrana kao da gledate film u Dvix formatu. Molio bih korisnike Total tv da se jave i da kažu da li i oni imaju istih problema. Kakav je kvalitet slike preko Telekomovog open optv?
 
Pre mesec dana sam postao korisnik Total tv i mogu vam reći da uopšte nisam zadovoljan kvalitetom slike. Slika je blago zamućena i na pojedinim kanalima se pojavljuju sitne kockice preko celig ekrana kao da gledate film u Dvix formatu. Molio bih korisnike Total tv da se jave i da kažu da li i oni imaju istih problema. Kakav je kvalitet slike preko Telekomovog open optv?

Преко 2 године, био сам корисник тоталТВ и нисам имао лоша искуства у квалитету пријема. Мислим да је код Вас само у питању неподешена антена. Ако Ви нисте вешти у томе ипак позовите сервисера који то уме.
Сада сам већ 2 месеца корисник Телекомовог ОПЕН ИПТВ . Како који дан све сам задовољнији поготову са могућностима ове кабловске ТВ. Основни пакет, по броју канала и назива приближно је исти као и Тотал ТВ али далеко јевтинији, 590 динара. И све се плаћа преко телефонског рачуна.
Сами одлучите шта ћете.
 
Radijus vektor je sr**e neopevano. Kanali su ocajni, nemamo pola kanala koje drugi imaju.:roll:Pozicije se menjaju svaki cas, samo da bi nas izludeli, valjda. :besan2: Kada kojim cudom dodaju neki novi kanal, obavezno neki ukinu:roll: Sve u svemu katastrofa. Mene zanima da li je moguce promeniti provajdera, kad svi u zgradi imamo jednog? Pretpostavljam da nije i da je los kvalitet delom posledica monopolskog polozaja provajdera kad zauzme busiju.:poludeo:
 
Radijus vektor je sr**e neopevano. Kanali su ocajni, nemamo pola kanala koje drugi imaju.:roll:Pozicije se menjaju svaki cas, samo da bi nas izludeli, valjda. :besan2: Kada kojim cudom dodaju neki novi kanal, obavezno neki ukinu:roll: Sve u svemu katastrofa. Mene zanima da li je moguce promeniti provajdera, kad svi u zgradi imamo jednog? Pretpostavljam da nije i da je los kvalitet delom posledica monopolskog polozaja provajdera kad zauzme busiju.:poludeo:

vidim i ti si odusevljena....bas kao i ja...:mrgreen:
 
Strava i užas. Za 490 dinara sve free to air kanali, neka sranja poput world fashion, travel, city, raisport, jimjam... nema ni sportklub, ni fox life, ni fox crime tv1000..., od naucnih programa dobro se udostojili da stave makar disovery i nat. geographic i to je sve. Razmisljao o IP TV, ali kad bolje razmislim, ni tamo za sad nije bolji izbor kanala, a kosta samo sto dinara vise.
 
Poslednja izmena:
Ja imam Radijus vektor od ponudjenih 67 kanala hvatam 65! svi su mi čisti osim možda 10-ak kanala! vrlo malo snega mi imaju RTS 1 , RTS 2 , Avala , ULTRA , Politika ima dosta snega! , RTV - Vojvodina 1 i ona ima ponekad poprilčno snega! i RTCG 1 mi ima malo snega! ovi ostali su mi čisti! zamimljivo je da mi je HRVATSKA 1 I 2 mnogo čišća nego RTS 1 I 2 nema mi ni malo snega :think: izem ti kablovku na kojoj su hrvatske televizije čišće od srpskih! ali opet kad razmislim zadovoljan sam recimo 60%
 
Poslednja izmena:
Što ne probate sa Open IPTV dok je u promotivnom periodu pa ga možete otkazati bilo kada.
Ja sam nekoliko meseci pored total TV koji sam koristio više od 2 godine, paralelno koristio i Open IPTV, tako da sam imao mogućnosti da ih upoređujem. Na kraju, opredelio sam se za Open IPTV a total TV otkazao.
Što se programskih kanala tiče slični su. Kvalitet slike i tona takođe. Vrlo dobri su čak i odlični.
 

Back
Top