Kako ste se upoznali?

Kako ste ste upoznali sa muzem\zenom?
Da li ste odmah znali da je ta osoba "ona prava"?
Ko je koga zaprosio i kako?:cvet:

U petom osnovne se upoznali. On je odmah znao da sam ja "ona prava" , ja nEsam...U srednjoj mi došlo da je on "oonaj pravi", al tad se njemu nije telo....
Negde na fakultetu, pred kraj, rekla sam mu (posle mnogobrojnih raskidanja: Oćeš ti da me ženiš ili ja da tražim bolju priliku??!
I, on , siroti, nije imao kud...
Tako nekako beše..
u045.gif
 
U petom osnovne se upoznali. On je odmah znao da sam ja "ona prava" , ja nEsam...U srednjoj mi došlo da je on "oonaj pravi", al tad se njemu nije telo....
Negde na fakultetu, pred kraj, rekla sam mu (posle mnogobrojnih raskidanja: Oćeš ti da me ženiš ili ja da tražim bolju priliku??!
I, on , siroti, nije imao kud...
Tako nekako beše..
u045.gif


Хаха, на теми на којој сам мислила да ће бити романтичних просидби, једино Ели и Звездана запрошене!
Ми све остале једва наватасмо мужеве! z;)
 
Хаха, на теми на којој сам мислила да ће бити романтичних просидби, једино Ели и Звездана запрошене!
Ми све остале једва наватасмо мужеве! z;)

Pa kako to mislish...kad zene biraju uglavnom... kad onda mushki da stignu da zaprose...
Ti birash a ja da te prosim...z:shock:
 
Хаха, на теми на којој сам мислила да ће бити романтичних просидби, једино Ели и Звездана запрошене!
Ми све остале једва наватасмо мужеве! z;)

Zaprosio me je kako vec rekoh,sedmi dan od upoznavanja..pored reke .Rekao je da je siguran da sam ja ona prava i da ne zeli da trazi dalje,a da ga jos vise plasi da bi mogao nekad da me izgubi.Zato je odlucio kako je rekao da me nagovori na brak .Rekao je nesto o starenju zajedno i puno dece...Mnogo je vislji od mene pa je morao da me podigne da bi me poljubio z:D

Znam da suludo zvuci odluka da se udas za nekoga koga znas samo 7 dana...sokirali smo sve koje nas znaju,ali mi smo znali .da je to to .z:)

Imamo troje dece,tako da se ono sa mnogo dece ostvarilo,jos samo da ostarimo zajedno z;)
 
Хајде, причајте, само ја држим банк!

Ванда, парт 3:

Елем, ја се забављам са тим популарним типом, силне ме рибе по граду мрзе, а ја волим другог, но, сујета једне девојчице је чудо...

Дочек Нове 1981. Цело друштво у великом стану, ја са момком, а ,,он'' без девојке. Она моја другарица га салеће, он мртав ладан,као и месецима пре тога.
У нека доба, ја одшетам до кухиње по нешто, а он тамо. И из чиста мира приђе и пољуби ме. Е, тај пољубац памтим још увек...z:)

Не сећам се ни како откачих момка пар дана касније. Но, мој садашњи муж - ништа!
Виђамо се, другарски, неколико дана, он зна да сам раскинула и прави се блесав.
Дочек православне код њега, сви около нас питају да ли се забављамо, ја гледам у њега, он се само смеје!
На крају, већ негде при крају журке, он каже:,, Забаљамо се, јесте ли сад задовољни?!''
Е, добро, мислим се ја, забављамо се...

Прати ме кући, ми на мосту, он се окрене да ме пољуби и налети на стуб! z:mrgreen:

Тако да смо почели да се љубимо тек недељу дана од почетка забављања.

И забављали се нешто дуже од 6 година, путовали, лудовали...и онда из чиста мира раскинули, без свађе. Једноставно, једне вечери смо знали да је крај.

И ја нађем момка у граду у коме сам студирала.

Наставак у следећем броју...z:poz:
 
..mi smo se upoznali tako shto se 120 ljudi i 1200 drugih okolnosti urotilo da nas spoji..
..ja sa svezim pilencetom, on sa svezom devojkom..
..zurka na kojoj je bilo oko 250 ljudi, nemam pojma chija..
..na prvi pogled sam znala da bih ga rado odvukla u krevet..bio pravi il' ne pravi..
..merkali se celo veche, razmenili deset rechenica..
..ja oslobodila pilence obaveza, na putu kuci, prvog januara 1994..
..dok sam kopala za nekim ko ga zna, sutradan,
pronadje me chovek koji je u njegovo ime kopao ko sam ja..
.."sluchajno" se sretnemo uveche..a namerno sledeceg dana..i svakog sledeceg..
..tog leta smo proveli shest nedelja na moru sa 150 maraka, ukupno..posle letovanja
ja postala brucosh i pocheli da zivimo zajedno..
..prvi put smo se razdvojili kada sam tri godine kasnije otishla u porodilishte..

..nisam bila zaproshena rechima..
..na jastuku sam pronashla verenichki prsten i poruku "..forever.."
..za par nedelja je, uz scenu nekog venchanja u filmu pitao shta mislim o tome da se
venchamo u junu..
..ja rekla da je vrucina u junu, a on rekao "..dobro, onda prvog juna..tada nije"




..
 
..mi smo se upoznali tako shto se 120 ljudi i 1200 drugih okolnosti urotilo da nas spoji..
..ja sa svezim pilencetom, on sa svezom devojkom..
..zurka na kojoj je bilo oko 250 ljudi, nemam pojma chija..
..na prvi pogled sam znala da bih ga rado odvukla u krevet..bio pravi il' ne pravi..
..merkali se celo veche, razmenili deset rechenica..
..ja oslobodila pilence obaveza, na putu kuci, prvog januara 1994..
..dok sam kopala za nekim ko ga zna, sutradan,
pronadje me chovek koji je u njegovo ime kopao ko sam ja..
.."sluchajno" se sretnemo uveche..a namerno sledeceg dana..i svakog sledeceg..
..tog leta smo proveli shest nedelja na moru sa 150 maraka, ukupno..posle letovanja
ja postala brucosh i pocheli da zivimo zajedno..
..prvi put smo se razdvojili kada sam tri godine kasnije otishla u porodilishte..

..nisam bila zaproshena rechima..
..na jastuku sam pronashla verenichki prsten i poruku "..forever.."
..za par nedelja je, uz scenu nekog venchanja u filmu pitao shta mislim o tome da se
venchamo u junu..
..ja rekla da je vrucina u junu, a on rekao "..dobro, onda prvog juna..tada nije"




..

:heart:
 
Хајде, причајте, само ја држим банк!

Ванда, парт 3:

Елем, ја се забављам са тим популарним типом, силне ме рибе по граду мрзе, а ја волим другог, но, сујета једне девојчице је чудо...

Дочек Нове 1981. Цело друштво у великом стану, ја са момком, а ,,он'' без девојке. Она моја другарица га салеће, он мртав ладан,као и месецима пре тога.
У нека доба, ја одшетам до кухиње по нешто, а он тамо. И из чиста мира приђе и пољуби ме. Е, тај пољубац памтим још увек...z:)

Не сећам се ни како откачих момка пар дана касније. Но, мој садашњи муж - ништа!
Виђамо се, другарски, неколико дана, он зна да сам раскинула и прави се блесав.
Дочек православне код њега, сви около нас питају да ли се забављамо, ја гледам у њега, он се само смеје!
На крају, већ негде при крају журке, он каже:,, Забаљамо се, јесте ли сад задовољни?!''
Е, добро, мислим се ја, забављамо се...

Прати ме кући, ми на мосту, он се окрене да ме пољуби и налети на стуб! z:mrgreen:

Тако да смо почели да се љубимо тек недељу дана од почетка забављања.

И забављали се нешто дуже од 6 година, путовали, лудовали...и онда из чиста мира раскинули, без свађе. Једноставно, једне вечери смо знали да је крај.

И ја нађем момка у граду у коме сам студирала.

Наставак у следећем броју...z:poz:



da si mi samo blize ......mislim...stvarno nema smisla :manikir:
 
..mi smo se upoznali tako shto se 120 ljudi i 1200 drugih okolnosti urotilo da nas spoji..
..ja sa svezim pilencetom, on sa svezom devojkom..
..zurka na kojoj je bilo oko 250 ljudi, nemam pojma chija..
..na prvi pogled sam znala da bih ga rado odvukla u krevet..bio pravi il' ne pravi..
..merkali se celo veche, razmenili deset rechenica..
..ja oslobodila pilence obaveza, na putu kuci, prvog januara 1994..
..dok sam kopala za nekim ko ga zna, sutradan,
pronadje me chovek koji je u njegovo ime kopao ko sam ja..
.."sluchajno" se sretnemo uveche..a namerno sledeceg dana..i svakog sledeceg..
..tog leta smo proveli shest nedelja na moru sa 150 maraka, ukupno..posle letovanja
ja postala brucosh i pocheli da zivimo zajedno..
..prvi put smo se razdvojili kada sam tri godine kasnije otishla u porodilishte..

..nisam bila zaproshena rechima..
..na jastuku sam pronashla verenichki prsten i poruku "..forever.."
..za par nedelja je, uz scenu nekog venchanja u filmu pitao shta mislim o tome da se
venchamo u junu..
..ja rekla da je vrucina u junu, a on rekao "..dobro, onda prvog juna..tada nije"




..


:klap::klap: :worth:
 
..mi smo se upoznali tako shto se 120 ljudi i 1200 drugih okolnosti urotilo da nas spoji..
..ja sa svezim pilencetom, on sa svezom devojkom..
..zurka na kojoj je bilo oko 250 ljudi, nemam pojma chija..
..na prvi pogled sam znala da bih ga rado odvukla u krevet..bio pravi il' ne pravi..
..merkali se celo veche, razmenili deset rechenica..
..ja oslobodila pilence obaveza, na putu kuci, prvog januara 1994..
..dok sam kopala za nekim ko ga zna, sutradan,
pronadje me chovek koji je u njegovo ime kopao ko sam ja..
.."sluchajno" se sretnemo uveche..a namerno sledeceg dana..i svakog sledeceg..
..tog leta smo proveli shest nedelja na moru sa 150 maraka, ukupno..posle letovanja
ja postala brucosh i pocheli da zivimo zajedno..
..prvi put smo se razdvojili kada sam tri godine kasnije otishla u porodilishte..

..nisam bila zaproshena rechima..
..na jastuku sam pronashla verenichki prsten i poruku "..forever.."
..za par nedelja je, uz scenu nekog venchanja u filmu pitao shta mislim o tome da se
venchamo u junu..
..ja rekla da je vrucina u junu, a on rekao "..dobro, onda prvog juna..tada nije"




..

....mislim- šta reći??! Tako se to dešava nekim devojkama a da nije film!!!:klap:

Baš ti zavidim...
 
priznaj da si nam ovde nesto malo smuljala

Ма, не могу да препричавам шест година, било је свакако!
За тих 6 година нисмо раскинули ниједном, мислим да сам 83. знала да је то човек којег желим за цео живот. Али смо били млади, ја желела да студирам, он радио, и мислим да је хтео да се жени 87. а ја нисам била спремна за удају и тако је дошло до раскида.
 
Ма, не могу да препричавам шест година, било је свакако!
За тих 6 година нисмо раскинули ниједном, мислим да сам 83. знала да је то човек којег желим за цео живот. Али смо били млади, ја желела да студирам, он радио, и мислим да је хтео да се жени 87. а ја нисам била спремна за удају и тако је дошло до раскида.

:kafa: kuku, al je smandrljala ....cccc
 

Back
Top