KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

Da trebalo bi da su aduti fizicki izgled, mozak i srce...psiho profil. Sad jako je nama muskima tesko sami da procenimo sta su nam aduti, kad one gledaju i odredjuju nase adute. Naravno i mi njihove.

Statisticki gledano ipak je vise uspeha bilo kad sam bio u voznom stanju nego kad nisam, ali u odnosu recimo 60 - 40%, tako da iz licnog iskustva ipak kola igraju ulogu. Kljucnu ne ali igraju. Ipak sam 100% siguran da pojedine ne bi skontao da nisam imao kola.

No sve zavisi od niza faktora, logicno je da ljudima koji zive malo dalje vise trebaju kola nego onima koji zive u centru, zbog cimanja i smanjenja vremena, pa i smaranja po busevima, koji su mnogima ispod casti. Poneke nece da te zloupotrebe da im placas taxi, a poneke ce same da ga plate. Pa onda kola ispadaju najlogicnije resenje. No uglavnom se nadju neke marsute...ponekad i ne.

Druga strana medalje je da skoro nijedna...vrlo mali broj Novosadjanki imaju kola. Kad smo vec u statistici, moja procena je da 90-95% NS-adjanki nemaju kola.
 
hm,90-95% novosadjanki sa kojima sam ja u kontaktu IMA kola,neces verovati.samo,sve su tu negde od '78.god pa starije...a te o kojima ti pricas verovatno jedva imaju i licnu kartu :lol: :wink:
da,i vecina tih mojih motorizovanih je zauzeta...sto ce reci:i vi tipovi padate na dobar auto i pare jednako koliko i cice :lol:
uh,sva sreca pa vozim krsh_nad_krshevima 8)
 
peach:
hm,90-95% novosadjanki sa kojima sam ja u kontaktu IMA kola,neces verovati.samo,sve su tu negde od '78.god pa starije...a te o kojima ti pricas verovatno jedva imaju i licnu kartu :lol: :wink:
da,i vecina tih mojih motorizovanih je zauzeta...sto ce reci:i vi tipovi padate na dobar auto i pare jednako koliko i cice :lol:
uh,sva sreca pa vozim krsh_nad_krshevima 8)
Pa Bresko, sad ja ispadoh neki pedofil. Godista sa kojima sam se ja druzio su skroz normalna sa moje tacke gledista, a sad to sto neko izgleda starije a neko mladje to je vec druga prica. :wink:

Inace extromno bi bio glup tip koji bi gledao samo devojke sa kolima jer bi se ogranicio na 5-10% z. populacije i to starije. :P
 
raindog:
eee jadan li je onaj tip kome je automobil jedini adut za osvajanje nezhnih zhenskih srdashaca :roll:
mislis,onaj sto ima auto,a nema para :lol: :wink:
e,stvarno,sad kad razmislim,od mojih ex tipova samo je nekih 20% imalo kola,i to ono:delim sa sestrom/bratom varijanta :roll: studentski zivot,y.ga. :? nikad ja to nisam gledala,a dok nisam imala kola vozila sam se busom i tek kako.sta tu ima da bude ponizavajuce,ne vidim?! pa kakva ti faktorka treba da budes da se '90-tih u teenage dobu ne vozis gradskim prevozom?! :shock: svashta!
 
Najromantičniji poziv na vožnju koji sam ikad dobila je bio: "Ajde da se vozamo jedanaesticom".

12_7_10v.gif
 

Back
Top