KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

Peta W.:
glok:
bravo PetoW. Pa ja u zivotu nisam imao para, ali mi devojaka nije falilo i sve su me volele ( da se skromno izrazim he he he ). Ne ozbiljno. Mi momci smo izgleda ubedjeni da treba imati napucanu, namontiranu, ofarbanu cicu i da su one po svojim karakteristikama bolje u pogledu izgleda pa i sexa. A to je taaako pogresno. Pa ljudi da li ste vi culi za marketing?! Roba se jednostavno pakuje u privlacnu ambalazu da bi privukla musterije. Zlato se kopa bato! I to tesko. Zaboravi "kreme i pudere", zaboravi "krpice i cizmice" ako je to sve sto mozes od nje dobiti (uz po koju snosku) u zamenu za voznju na 2000 ccm i 100 EUR za picenjce. Razlka izmedju ***** za 20 EUR i ***** za 200 je u 180 EUR i ni u cemu vise. Peta jesi li za kafu u jedno decembarsko popodne?
Da znas da jesam...Moze topla nes sa slagom? :P :wink:[/quote ]
Naravno da moze ! Ja bas i ne znam gde prave najbolju nes-kafu, ali znam gde prave bez vode (ako ti tako odgovara). Znaci ti biras lokal, dan i doba dana pa kako ti drago. I ponesi pare jer vec kako rekoh...ili si od onih sto ne nose novcanik :-))
 
NE MOZES NIKAKO SKONTATI DEVOJKU BEZ KOLICA I PARA KADA PRIMECUJES DA POSTOJE SAMO ONE KOJE TO ISKLJUCIVO ZAHTEVAJU. OBRATI PAZNJU I NA ONE NORMALNE I USMERI SE PREMA NJIMA. VERUJ MI, POSTOJE. JA ZNAM MALI MILION TAKVIH DEVOJAKA OD 15 DO 28 GODINA. I FINO IZGLEDAJU I FINO SE PONASAJU, ALI TI TAKVE I NE PRIMECUJES CIM POSTAVLJAS OVAKO GLUPO PITANJE
 
grovra:
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

JE8I GA LALE SU TO, PA DA STE PAMETNI I OD VAS BI BILO NESTO PO TOJ VOJVODINI SVA MESTA IMAJU BOSANCI I CRNOGORCI, VEROVATNO JER SU DOSTA USPESNIJI OD LALA, MARS U MADJARSKU SVINJE FASISTICKE, VI STE MI DOSLI DA SOLITE PAMET O TOME, LALE PA VI BI SE PRE KJE8ALI NEGO POBILI, A TU PRODAJETE NEKE FASISTICKE IDEJE, KADA JE NEKO CUO DA JE LALA NESTO U RADIO!!!
Pa naravno da su svi direktori Crnogorci, a sada vec i Bosanci, ali ne zato sto su pametni vec zato sto ste ih vi tamo namestili!!!
 
Ljudi, ajde sad polako i bez vredjanja! Da ste se udaljili od teme, jeste.
Nego, ocigledno je da, ako vec hoces da smuvas napucanu ribu, ovde odgovor neces dobiti. Nego, pitanje za sve- sta uopste podrazumevate pod napucanom ribom? Iz iskustva znam da ljudi cesto grese po tom pitanju. Mozda devojka deluje napucano (zasto?- zbog tamnog tena, plave kose, iole lepe garderobe?... ili po nekom ponasanju?) Jel mozemo prvo to da razjasnimo? :shock:
A, ako trazis devojku za pokazivanje, preispitaj malo i sebe. Koliko ti sebe cenis? :oops:

PS Za PRAVU Novosadjanku ti ne trebaju kolica i pare!
 
... samo zato sto sam iz Beograda. I samo zato sto sam se zaljubio u jednu Novosadjanku. Slatka kao med, taman ten, nije plavusa, stroga crnka. Jednom smo se videli i to je bilo to. Mala sitna stopala, stomacis kao jastuk od satena, zubici ostri i ukusni. Da li neko iz tog prokletog Novog Sada poznaje devojku slicnog izgleda? Usput, zelene okice, umorne ali zive i svetlucave. Ufff, kako bi je samo poljubio. :cry:

Upoznao sam je na jednom splavu u Beogradu. Ah da, ja sam Beogradjanin. I sve je bilo lepo. Otiaso sam na taj splav sa jedniom drugom. Nije mi se ni islo, ali eto, otisao sam. Kad tamo za jednim stolom, tri slatka mala stvorenja. Pijane ko daske. Neciji rodjendan bio je u pitanju. Medjutim ja sam i dalje bio smoren. Smesti nas kelner kod njih, na zahtev ovog mog, i krenulo. Ovaj moj odmah uleteo u neku krdža pricu tipa ja imam ovo (nema nista) i vozim ono (trabant). Umirao sam od dosade. Nisam ni obracao paznju sa kim sedim. Kad odjedanput ustade ova devojka pored mene i na njeno mesto sede jedan dragulj. U stvari zena odnosno devojka. Pocne i ona nesto da prica, ja je necujem, samo posmatram i upijam. Kreten, jednu jedinu rec nisam izgovorio. Htela je da igra, a ja ustao i u nameri da je uhvatim oko struka, sapletem se i polomim se kao P. Smejale su se, ali mi nije smetalo. Super se smeje. Proslo je dva sata i one su krenule kuci. Ovaj moj govedar, video neku tesku sponzorusu i premestio se za drugi sto. Hteo sam i ja da podjem sa njima, one su isle na neki drugi splav. Ali nije mi se nigde ni islo. Sta da kazem, ja sam jedan at neopevani. I tu me je na rastanku, poljubila u obraz. Samo jednom, onako lagano, da ne osetim CMOK zapravo, ali samo da osetim miris usana. :cry:
Ko za baksuza, sretnemo se narednog dana ispred jednog trznog centra u gradu, ona se setala sa jednom drugaricom, a mene govedar probudio u 10 ujutro da idemo da kupi farmerice. Bio sam mrtav umoran. I tu me je opet poljubila, opet u obraz, ali se sada culo ono CMOK. Ja zanemeo. Nisam mogao da verujem. Mada, u tom trenutku mi nije radio ni mozak. Kako neko moze da bude toliko blesav i da ispusti takvu jednu ribu, nije mi jasno. I dan danas se pitam, zasto sam ja toliki kreten ispao??? :cry: :cry:

I to je bilo to. Vise je nikad nisam video. Ali stvarno zelim da je vidim. Od tada je proslo dve-tri godine. :cry:

Kako da je nadjem? Odlazim u Novi Sad svakog vikenda, ostajem do nedelje i vracam se nazad. Prilazim devojkama, ali to nije to. Sve su mi nekako smor.

Zove se Marina. :D

Pomagajte ljudi, neko mora da je zna. Ako je niko ne zna, neka me posavetuje kako i gde da trazim. Nista ne znam o njoj, samo da je super devojka i da je neko vreme studirala neki faks u BG.

HELP, PLEASE !!! :cry: :cry: :cry:
 
Mare:
pa evo: sediš u kafiću u bašti, prolazi neka dobra riba, kaže ti drugar sa kojim sediš: skontaj onu ribu! ti kažeš: aha, skontao sam! i eto, skontao si novosadjanku koja verovatno nema kola, a ni pare!
36_11_6.gif
36_1_32v.gif
 

Back
Top