Kako se oswetiti zeni

Shodno tome kako se oswetiti zeni? Kako je kazniti... Kako nawishe napakostiti i powrediti neku zenu? Pisite


Swi kazu kao ignorisanje dobar lek.. ali zar ne znate da zene imaju prirodno jaci imunitet na to da budu same? :dontunderstand:
Kakko je mozes onda pobediti u igri u kojoj ima totalnu prewlast?

док штатш бољу рибу од ње, ИГНОРИШЕШ ОСЕЋАЊА У СЕБИ ПРЕМА ЊОЈ, још јој кажеш да си коначно пронашао праву љубав и тржиш савет како да задржиш садашњу девојку

и на почетку сваке везе дај им до знања да нису једине
 
Delim twoj entuzijazam sa primesama skepticizma :D.
@tema.
Moja istraziwanja su me uwerila u to d aje zena nesto poput monstruma, koji n eosetj anista, i uglawnom swe podredjuje sebi. Tako nesto. i onda ne znam wishe na koji nacin bih se mogao izboriti protiw takwog motjnog neprijatelja..
Ajde zene pomagajte, recite mi koje su washe naslabije tacke :D

Ti si bas zastranio...
 
E osim sto sam se slatko nasmejala na neke postove, najveca osveta, da tako kazem, prema nekom je da budes fer i ok do kraja i da se taj posle oseti da je ispao nekorektan..... mada, to u slucaju postavljaca teme nisam sigurna da moze da se sprovede kako treba da bi to bila, jelte, takva osveta....
 
E osim sto sam se slatko nasmejala na neke postove, najveca osveta, da tako kazem, prema nekom je da budes fer i ok do kraja i da se taj posle oseti da je ispao nekorektan..... mada, to u slucaju postavljaca teme nisam sigurna da moze da se sprovede kako treba da bi to bila, jelte, takva osveta....

Objasni mi kakwa je to jadna osweta? z:D z:D z:D
znas kako me zabole dal sam bio nekorektan prema nekome z:D z:D
 

Back
Top